Įkraunama...
Įkraunama...

Bendravimas su kūdikiais

Sveikos mamos,
noriu paklausti - gal žinote kokių nors kursų ar mokyklėlių apie bendravimą su kelių mėnesių vaikučiais? Būtų įdomu daugiau sužinoti apie tai, ką daryti, kad mūsų ryšys vis stiprėtų smile.gif
Atsakyti
sveika,
yra mokykleliu nesciosioms.. kiek zinau ir poliklinikose kazkas minimaliai buna.
o kaip bendrauti.. nesu girdejusi nieko.. man paciai tas dabar butu idomu labai. Nes auginant kyla daug klausimu - kiek cia leisti verkti, kaip neislepinti, kaip cia lavinti ji, ar jau galim aukleti, ar normalu, kad dar neguguoja.. ir daugybe kitu....

Is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
Visai gera ideja poliklinika! As paguglinau ir radau antakalnio poliklinikoj nesciuju mokyklele ir uzsiemimus teveliams, skamba visai gerai, kaip tik dabar vyksta, ten uzsiemimai apie bendravima su vaikeliu, apie zaidimus. Gal reikes isbandyt smile.gif
Atsakyti
oo, kaip idomu : )) bet cia jau rytoj!! reiks pabandyt suspeti... idomu, ar bus ten ir daugiau uzsiemimu...
Atsakyti
Nezinau jokiu mokykleliu schmoll.gif Taciau as bendrauju labai daug ax.gif Mano mazajam patinka klausytis mamos balso,o ypac kai kalbu svelniu balsu,tada net kartais nustoja verkti, net ant ranku nereik paimti wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat daug kalbamės biggrin.gif
Aš mažyliui nuolat pasakoju ką darau: ".... dabar apsimausime baltą kojinytę ant dešinės kojytės, dabar susegsiu megztuko sagytes, viens, du, trys...." ir taip toliau ir panašiai. Jis mane stebi ir matau, kad patinka manęs klausytis. Kuo daugiau su vaikiukais kalbėsim, tuo greičiau jie pradės suprasti viską. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapula @ 2010 11 22, 00:54)
Mes taip pat daug kalbamės biggrin.gif
Aš mažyliui nuolat pasakoju ką darau: ".... dabar apsimausime baltą kojinytę ant dešinės kojytės, dabar susegsiu megztuko sagytes, viens, du, trys...." ir taip toliau ir panašiai. Jis mane stebi ir matau, kad patinka manęs klausytis. Kuo daugiau su vaikiukais kalbėsim, tuo greičiau jie pradės suprasti viską.  biggrin.gif

Net grazu skaityti kaip jus piukiai ir graziai bendraujat wub.gif
Jums daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o as labai susidomejau kudikiu mokyklele domisole is aprasymo ten labai daug bendravimo ir kudikiai su mamytem priimami nuo 3 men amziaus mes zadam nueit apsiziuret 4u.gif
Atsakyti
man atrodo nereikia jokiu mokykleliu, jei jus bendraujate, kalbate su vaiku, tai kam jums mokykla? is kitos puses nueisiter i mokykla, pabendrausite su vaiku, o ateje namo atiduosite ji mociutei ir ziuresite telika (kaip pvz). Juk Jus mama ir taip, manau bendraujate su vaiku, kalbates, zaidziate, glostate? jei tai darote, viskas gerai, jei ne, tai ir mokykla nepades tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenet_UKAS @ 2010 12 06, 16:07)
o as labai susidomejau kudikiu mokyklele domisole is aprasymo ten labai daug bendravimo ir kudikiai su mamytem priimami nuo 3 men amziaus mes zadam nueit apsiziuret 4u.gif


o kur ji yra? parasyk kaip seksis smile.gif
Atsakyti