Įkraunama...
Įkraunama...

Daug gerų širdžių ir vienas didelis tikslas...

Man tik iškilo vienas klausimėlis. Ar neturės Vilma susimokėti mokesčių už tuos suaukotus pinigus?
Atsakyti
Man atrodo, per menka suma čia g.gif
Atsakyti
Reikėtų pasiaiškinti, nes visko gali būti mūsų šalelėj su tokia neaiškia ir siurprizine mokesčių sistema... unsure.gif
P. s. Man atrodo, kad kas gali, geriau grynais perduoti. Aš tai Klp...Tai turbut toli... (nepamenu kur Vilma gyvena) Paskaitydavau apie ją-širdį suspausdavo.Mano sūnui Tautvydui taip pat 14 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red40: 07 gegužės 2010 - 12:10
QUOTE(DijaDeima @ 2010 05 06, 22:25)
noresiu saskaitos ax.gif

Parašiau 4u.gif
Labai noriu padėkoti visiems. Bandysiu kitą savaitę pasidomėti, kaip Vilmai sekėsi skolų išieškojimo tarnyboje ir kiek pinigėlių jau gavo smile.gif
Atsakyti
Norėčiau sąskaitos rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip sekasi? Išsiunčiau kiek galėjau 4u.gif
Atsakyti
Iki šios dienos esam surinkę 500 lt. Visi kitą savaitę keliaus sąskaitai padengti thumbup.gif
Atsakyti
Valio, smagu, jai sis bei tas thumbup.gif tikekimes greit suma susirinks ir nusiris didelis akmuo nuo Vilmos peciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandien šiaip ne taip pavyko iš Vilmos sužinoti, kokia gi suma jai liko mokėti- 3886 lt. Gerai nors tiek, kad ji nemoka dar Gelvorai, o moka tiesiai į Kauno šilumos tinklus.
Gera žinia ta, kad Rugutės fondas kažkiek mums padės "užgesinti" tą skolą. Apie jų skiriamą pinigų sumą manau netrukus sužinosime.
Atsakyti
Ateinu su labai labai gerom žiniom biggrin.gif Rugutės fondas šiandien pevedė 2000 lt. thumbup.gif Vilmos sąskaitai padengti. Vadinasi mums beliko surinkti 1886 lt.
Labai labai didelis ačiū Editai, kuri nagais ir dantim kovojo, kad tik Rugutės fondas kažkiek mums padėtų "užgesinti " Vilmos skolą.
Labai labai ačiū visiems, kurie padeda šiems dviem bėdų prispaustiems žmogeliukams. Po vieną mes galime labai nedaug, bet kai susidedame visi tas nedaug virsta labai labai dideliu darbu. Labai ačiū visiems už Jūsų gerumą.
Atsakyti
Liko 1786 lt. smile.gif Vienas geras žmogutis paaukojo 100 Lt. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau saskaiteles, aciu smile.gif
Atsakyti