Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 14:29)
Kukli, bet simpatiska smile.gif  tik tos apyrankes man kazkaip nelb dera.. nors kaip matau, ten net ne suknele, o kostiumelis, bet vistiek g.gif  na bet cia skonio reikalas smile.gif


Ten suknele, tik ant virsaus svarkelis, kad butu silciau. O del apyrankiu - kiekvienam pagal savo skoni ir stiliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija0624 @ 2010 05 05, 12:57)
O aš niekaip puokštės neišsirenku...  unsure.gif
Rožės man gražu, bet savo vestuvėms nenoriu, nes visų aplinkinių nuotakų puokštės buvo iš rožių. Apie lelijas galvojau, tai iš tetos išgirdau, kad tai - liūdesio gėlės, vadinasi nešamos į laidotuves, nors man jos gražios ir šventiškai atrodo. Norėčiau arba iš kalijų, arba iš herberų, arba iš amarilių (ne buitinio pavadinimo neatsimenu lotuliukas.gif ), arba iš orchidėjų kažkokios puokštės. Prie viso to, dar vienas klausimas iškyla, ar tiks prie suknelės, bent iš vienų mano norimų gėlių, puokštė. Nežinau ką daryti... doh.gif



Viskas labai priklauso nuo suknelės silueto, medžiagos pobūžio 4u.gif Nevisos gėlės tinka prie lengvutės graikiško tipo suknytės, taip pat ne bet ką priderinsi prie klasikinės, taftos ar kitos medžiagos suknytės, turinčios konkretų, griežtą siluetą, bei pasiuvimo linijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 05, 15:32)
Ten suknele, tik ant virsaus svarkelis, kad butu silciau. O del apyrankiu - kiekvienam pagal savo skoni ir stiliu  mirksiukas.gif


Buten, kad kiekvienam pagal skoni ir stiliu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 05, 14:32)
Ten suknele, tik ant virsaus svarkelis, kad butu silciau. O del apyrankiu - kiekvienam pagal savo skoni ir stiliu  mirksiukas.gif


O man visai gražu tos apyrankės... blush2.gif Tokio lengvumo ir žaismingumo suteikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 05 gegužės 2010 - 14:12
QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 15:33)
Viskas labai priklauso nuo suknelės silueto, medžiagos pobūžio  4u.gif Nevisos gėlės tinka prie lengvutės graikiško tipo suknytės, taip pat ne bet ką priderinsi prie klasikinės, taftos ar kitos medžiagos suknytės, turinčios konkretų, griežtą siluetą, bei pasiuvimo linijas  mirksiukas.gif


Man kazkaip atrodo, kas prie mano A-line taftos butu tikusi bet kokiu gelyciu puokste, bet kadangi as megstu rozes, tai ji buvo is roziu, bet butu tikusi ir is kaliju, bijunu, orchideju ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 05 05, 14:02)
Oi kaip as tave suprantu, as ir pati visa tai patyriau, kol isirinkau doh.gif  Tad didziausios sekmes ieskant savo pacia paciausia puokste 4u.gif

Ačiū 4u.gif Tikiuosi, kaip nors rasiu, tai kas tiks ir patiks. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 14:33)
Viskas labai priklauso nuo suknelės silueto, medžiagos pobūžio  4u.gif Nevisos gėlės tinka prie lengvutės graikiško tipo suknytės, taip pat ne bet ką priderinsi prie klasikinės, taftos ar kitos medžiagos suknytės, turinčios konkretų, griežtą siluetą, bei pasiuvimo linijas  mirksiukas.gif


Tokį žmogų, kuris realiai pažiūrėjęs į suknelę ką nors patartų, manau, sunku rasti, o dar Alytuje... Daugiausiai lemia pačios nuojauta ir aplinkinių patarimai, nors gal čia tik aš taip gavoju. g.gif
Mano suknelė "A" formos ir visa nėriniuota. Gal kuriai supermamai kils minčių kas labiausiai tiktų? ax.gif
Atsakyti

Tokį žmogų, kuris realiai pažiūrėjęs į suknelę ką nors patartų, manau, sunku rasti, o dar Alytuje... Daugiausiai lemia pačios nuojauta ir aplinkinių patarimai, nors gal čia tik aš taip gavoju. g.gif
Mano suknelė "A" formos ir visa nėriniuota. Gal kuriai supermamai kils minčių kas labiausiai tiktų? ax.gif
[/quote]

Iš savo darbinės patirties galiu patarti, kad prie nėriniuotos suknelės visuomet gražiai žiūrisi rožės, patarčiau rinktis kiek smulkesniais žiedais 4u.gif Taip pat labai gražiai dera frezijos, ornithogalum, gvazdikai (tinkamai sukomponuoti jie labai gražiai susilieja į bendrą visumą) ax.gif jeigu patinka lengvesnis stiliukas siūlau rinktis ramunines chrizantemas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 14:35)
O man visai gražu tos apyrankės... blush2.gif Tokio lengvumo ir žaismingumo suteikia  4u.gif


drinks_cheers.gif pritariu

Nors aš aplamai nelabai mėgstu gerberų, bet ši puokštytė labai miela wub.gif
Atsakyti
Iš savo darbinės patirties galiu patarti, kad prie nėriniuotos suknelės visuomet gražiai žiūrisi rožės, patarčiau rinktis kiek smulkesniais žiedais 4u.gif Taip pat labai gražiai dera frezijos, ornithogalum, gvazdikai (tinkamai sukomponuoti jie labai gražiai susilieja į bendrą visumą) ax.gif jeigu patinka lengvesnis stiliukas siūlau rinktis ramunines chrizantemas mirksiukas.gif
[/quote]

Ačiū už patarimą clap.gif bent jau žinosiu iš ko rinktis smile.gif
Atsakyti

[/quote]

Ačiū už patarimą clap.gif bent jau žinosiu iš ko rinktis smile.gif
[/quote]

Visada prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 05, 14:32)
Ten suknele, tik ant virsaus svarkelis, kad butu silciau. O del apyrankiu - kiekvienam pagal savo skoni ir stiliu  mirksiukas.gif


Man labai labai gražu. Ir būtent tos apyrankės atrodo stilingai ir neįprastai mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, pagaliau radau!!! wub.gif Sitokios geles noriu, mmmune, kaip ji vadinasi? Kazkaip nesu tokiu maciusi... 4u.gif ax.gif user posted image
O vestuves liepos gale, kokiu bus gelyciu tuo metu?
Atsakyti