Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 04, 08:38)
Nu gal ir nieko mintis smile.gif

ale dabar is kur gauti ta grazu sektuka, nes kainos kosmines...
turiu drugeli toki bliskanti, bet kazi ar nebus jau per didelis biggrin.gif

Panašaus gal paieškok kaip toj foto yra. kuklu, subtilu ir dailu rolleyes.gif

QUOTE(baikere1 @ 2010 05 04, 17:34)
O kaip jūs merginos manot, ar nuotakos puokštę reikia derinti prie pamergių suknelių spalvos? g.gif  kaip jūs darysit?  ax.gif

Pas mane pamergės tai skirtingos visos bus, tai nederinsiu aš savo puokštės. Noriu baltos su bijūnais ir baigta, o jei nedarys man tokios tada pasiimsiu paprasta iš baltų frezijų ir bus man gerai. kažkaip nesureikšminu aš tos puokštės.
Atsakyti
Nesuprantu, kaip nuotrauka ikelt. Vis raso kad per didele ir viskas! doh.gif
Atsakyti
Keletas puokstyciu:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(baikere1 @ 2010 05 04, 19:34)
O kaip jūs merginos manot, ar nuotakos puokštę reikia derinti prie pamergių suknelių spalvos? g.gif  kaip jūs darysit?  ax.gif


Mes derinom. pamergyciu suknytes buvo zalios, tai buvo gelronos rozes ir zalumynai smile.gif
Atsakyti
http://public.fotki.com/jolitaxx/
Atsakyti
O aš niekaip puokštės neišsirenku... unsure.gif
Rožės man gražu, bet savo vestuvėms nenoriu, nes visų aplinkinių nuotakų puokštės buvo iš rožių. Apie lelijas galvojau, tai iš tetos išgirdau, kad tai - liūdesio gėlės, vadinasi nešamos į laidotuves, nors man jos gražios ir šventiškai atrodo. Norėčiau arba iš kalijų, arba iš herberų, arba iš amarilių (ne buitinio pavadinimo neatsimenu lotuliukas.gif ), arba iš orchidėjų kažkokios puokštės. Prie viso to, dar vienas klausimas iškyla, ar tiks prie suknelės, bent iš vienų mano norimų gėlių, puokštė. Nežinau ką daryti... doh.gif
Atsakyti
Kas megsta orichidejas:
bet as tokiu butent tikrai nemaciau lietuvoj pirkti ir kazin ar butu....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2010 05 05, 11:37)
Kas megsta orichidejas:
bet as tokiu butent tikrai nemaciau lietuvoj pirkti ir kazin ar butu....

geram salone gali viska uzsisakyti jie turi katalogus pagal,kuriuos uzsakineja.tai jei reikia pasiziuri issirenki ir tau uzsako aisku,tai kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija0624 @ 2010 05 05, 11:57)
O aš niekaip puokštės neišsirenku...  unsure.gif
Rožės man gražu, bet savo vestuvėms nenoriu, nes visų aplinkinių nuotakų puokštės buvo iš rožių. Apie lelijas galvojau, tai iš tetos išgirdau, kad tai - liūdesio gėlės, vadinasi nešamos į laidotuves, nors man jos gražios ir šventiškai atrodo. Norėčiau arba iš kalijų, arba iš herberų, arba iš amarilių (ne buitinio pavadinimo neatsimenu lotuliukas.gif ), arba iš orchidėjų kažkokios puokštės. Prie viso to, dar vienas klausimas iškyla, ar tiks prie suknelės, bent iš vienų mano norimų gėlių, puokštė. Nežinau ką daryti... doh.gif

Oi kaip as tave suprantu, as ir pati visa tai patyriau, kol isirinkau doh.gif Tad didziausios sekmes ieskant savo pacia paciausia puokste 4u.gif
Atsakyti
Stai ir puokstes nuotraukos mirksiukas.gif

http://public.fotki....es/pav-074.html
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 05, 15:11)


Kukli, bet simpatiska smile.gif tik tos apyrankes man kazkaip nelb dera.. nors kaip matau, ten net ne suknele, o kostiumelis, bet vistiek g.gif na bet cia skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 05, 14:11)


Puoštelė LABAI gražutė 4u.gif paprasta, kukli , elegantiška wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti