Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 04, 10:38)
Nu gal ir nieko mintis smile.gif

ale dabar is kur gauti ta grazu sektuka, nes kainos kosmines...
turiu drugeli toki bliskanti, bet kazi ar nebus jau per didelis biggrin.gif

po rankdarbiu skyreli pasizvalgyk, ten yra gaminanciu, tai manau pigu ir grazu aksesuara i plaukus gautum smile.gif o gal derink kokia gelyte is atlaso, organzos, kad prie aprangos tiktu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godazo: 04 gegužės 2010 - 09:41
O pries kiek laiko iki vestuviu reikia uzsakyti puokstes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 05 04, 17:06)
O pries kiek laiko iki vestuviu reikia uzsakyti puokstes?  g.gif


Kiekviena floristė skrtingai nusako šį laiką 4u.gif Vieniems užtenka prieš dvi savaites, kitiems prie mėnesį 4u.gif
Šiaip tai realiai kuo anksčiau tuo geriau, ypač kai vasarą padaugėja užsakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 04, 17:09)
Kiekviena floristė skrtingai nusako šį laiką  4u.gif Vieniems užtenka prieš dvi savaites, kitiems prie mėnesį  4u.gif
Šiaip tai realiai kuo anksčiau tuo geriau, ypač kai vasarą padaugėja užsakymų  4u.gif

Aciu 4u.gif
O GAL KAS VILNIUJE ZINO KOKIA GERA FLORISTE? KAD GRAZIAI DARYTU IR KAINA GERA BUTU wub.gif
Atsakyti
O kaip jūs merginos manot, ar nuotakos puokštę reikia derinti prie pamergių suknelių spalvos? g.gif kaip jūs darysit? ax.gif
Atsakyti
labu visoms. gal kas zinot kokia gera floriste kaune, ir kad kaina ne kosmine butu, buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baikere1 @ 2010 05 04, 18:34)
O kaip jūs merginos manot, ar nuotakos puokštę reikia derinti prie pamergių suknelių spalvos? g.gif  kaip jūs darysit?  ax.gif


Kiekviena nuotaka daro vis skirtingai 4u.gif Prisižiūriu pačių įvairiausių norų blush2.gif
Man asmeniškai labai gražu vadinamasis amerikietiškas atvirkštnis variantas : Nuotaka darosi puokštę pagal pamergių sukneles, o pamegės būna su baltomis puokštėmis thumbup.gif Labai gražiai atrodo 4u.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Na nzn kaip Jums visoms čia, bet man tai akivaizdus pvz, kai gėlės susilieja su suknelėmis.. g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 04 gegužės 2010 - 17:51
QUOTE(mmmune @ 2010 05 04, 18:59)
Kiekviena nuotaka daro vis skirtingai  4u.gif  Prisižiūriu pačių įvairiausių norų  blush2.gif
Man asmeniškai labai gražu vadinamasis amerikietiškas atvirkštnis variantas : Nuotaka darosi puokštę pagal pamergių sukneles, o pamegės būna su baltomis puokštėmis 


drinks_cheers.gif man irgi gražu taip
Atsakyti
Aš galvoju daryti tokį variantą, kad gėlės būtų tos pačios ir nuotakos puokštėje, ir pamergių, tik kopozicijos kitos g.gif mano kaip nuotakos akcentas pagrindinis būtų rožė, tai ji būtų viduryje, o aplink ją kitos gėlės, o pas pamerges atvirkščiai - kitos geles centre smile.gif beje puokste būtų dvispalvė tik, iš dviejų rūšių gėlių smile.gif sakau kitos gėlės, nes dar neapsisprendžiau kokios tai gėlės bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baikere1 @ 2010 05 04, 19:37)
Aš galvoju daryti tokį variantą, kad gėlės būtų tos pačios ir nuotakos puokštėje, ir pamergių, tik kopozicijos kitos  g.gif  mano kaip nuotakos akcentas pagrindinis būtų rožė, tai ji būtų viduryje, o aplink ją kitos gėlės, o pas pamerges atvirkščiai - kitos geles centre smile.gif beje puokste būtų dvispalvė tik, iš dviejų rūšių gėlių smile.gif sakau kitos gėlės, nes dar neapsisprendžiau kokios tai gėlės bus smile.gif


Manau bus gražu 4u.gif
Prie rožių galite paderinti vėdrynus - jų panaši žiedo struktūra, tik jie smulkesni už rožes. Jei reikia gero gėlių patvarumo rekomenduoju gvazdikus 4u.gif Viskas labai priklauso nuo suknelės tipo, jei suknutė lengvo stiliaus, tai galima derinti frezijas, ramunines chrizantemas 4u.gif Jei siluetas ir audinys griežtesnis - gražiai dera orchidėjos smile.gif
Atsakyti
O kaip manot, kokios gelytes tiktu prie ivory spalvos megztos trumpos moherines suknytes? Nenoriu jokiu puoksciu, tik gelyciu pasiimt, na nebent su kokiu kaspinu apsuktu..arba tik kokia viena diidele, tik nezinau kokia tai butu.. unsure.gif Galvojau apie kalijas, bet turbut nebus jokio vaizdo, susilies spalvos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollysiup @ 2010 05 04, 19:47)
O kaip manot, kokios gelytes tiktu prie ivory spalvos megztos trumpos moherines suknytes? Nenoriu jokiu puoksciu, tik gelyciu pasiimt, na nebent su kokiu kaspinu apsuktu..arba tik kokia viena diidele, tik nezinau kokia tai butu.. unsure.gif Galvojau apie kalijas, bet turbut nebus jokio vaizdo, susilies spalvos... g.gif


Jeigu vieną gėlę, tai galite kad ir stambesnę gerberą, kad ir ryškią geltoną 4u.gif O jei paprastai kelias gėlytes tai žiūrint kada tuokiatės, jei greitu metu, tai galite keletą baltų irisų (jie būna su gelsvais viduriukais), atrodytų puikiai 4u.gif Jei rudenį - keli jurginai 4u.gif Jei gegeužės gale - birželį - bijūnai 4u.gif Liepą - hortenzija švelniai rausva mirksiukas.gif
Atsakyti