Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Sveiko merginos,

po savaites turiu svente ir darysiuos tokia sukuosena

user posted image

gal patartumet kokia gelyte tiktu i plaukus, ir kaip ta gelyte paruosti jog ji laikytusi visa vakara??
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 03, 21:27)
Sveiko merginos,

po savaites turiu svente ir darysiuos tokia sukuosena

user posted image

gal patartumet kokia gelyte tiktu i plaukus, ir kaip ta gelyte paruosti jog ji laikytusi visa vakara??


As galiu paskyti tik tiek, kad lb grazi sukuosena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 03, 19:29)
As galiu paskyti tik tiek, kad lb grazi sukuosena thumbup.gif


tai taip suprantu kad nereikia geles i sukuosena... Bet man noretusi kazkios spalvos smile.gif
Man irgi labai grazu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 03, 21:36)
tai taip suprantu kad nereikia geles i sukuosena... Bet man noretusi kazkios spalvos smile.gif
Man irgi labai grazu  blush2.gif


As apie gelytes nelb ka nusimanau.. bet gal ir butu grazu kokiagelyte arba koks grazus segtukas smile.gif
Atsakyti
user posted image
img]http://www.leighwebberphotography.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/bmaidsflowers.jpg[/img]
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godazo: 03 gegužės 2010 - 19:46
Kadangi šukuosena turi ganėtinai griežtas formas, nėra tokia išsidraikiusi, tai puikiai galite derinti orchidėjos žiedą 4u.gif mirksiukas.gif Arba didesnį pilnavidurės eustomos žiedą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 03, 21:27)
Sveiko merginos,

po savaites turiu svente ir darysiuos tokia sukuosena

user posted image

gal patartumet kokia gelyte tiktu i plaukus, ir kaip ta gelyte paruosti jog ji laikytusi visa vakara??

tai juk siais laikais gelytes i plaukus paruosia specialiai - arba i mazute kolbute ideda arba apipurskia specialias skysciais, kad ilgais laikytusi wink.gif
siaip manau turi su floriste pasitarti.
mano pazystama tai orchideja segesi ir laike ilgai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 03, 19:43)
Kadangi šukuosena turi ganėtinai griežtas formas, nėra tokia išsidraikiusi, tai puikiai galite derinti orchidėjos žiedą 4u.gif  mirksiukas.gif  Arba didesnį pilnavidurės eustomos žiedą  4u.gif


o tai ta gelyte tik nutrumpinti ir ikisti i plaukus, ar kazkaip specialiai reikia paruosti??
Papildyta:
QUOTE(godazo @ 2010 05 03, 19:45)
tai juk siais laikais gelytes i plaukus paruosia specialiai - arba i mazute kolbute ideda arba apipurskia specialias skysciais, kad ilgais laikytusi wink.gif
siaip manau turi su floriste pasitarti.
mano pazystama tai orchideja segesi ir laike ilgai smile.gif


tai del to cia ir atejau, nes zinau kad daug florisciu yra, gal ka pagelbes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 03, 20:46)
o tai ta gelyte tik nutrumpinti ir ikisti i plaukus, ar kazkaip specialiai reikia paruosti??


Patarčiau apsukti kotelį teipu ir dar užvaškuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 03, 20:27)
Sveiko merginos,
gal patartumet kokia gelyte tiktu i plaukus, ir kaip ta gelyte paruosti jog ji laikytusi visa vakara??


manyciau jog kazkokia nedidele gelyte arba blizgus segtukas - gelyte priklausomai ka rengsies kokia suknele tinka kaip ir mineta orchideja bet jei busiu sveciu kazko paprasciau gal reiktu pvz net paprasciausias baltas, rozinis, raudonas ar kitokios spalvos gvazdikas nors as ne floriste sunku irgi pasakyti bet manau labiau koki segtuka rinkciausi gal net dideni siek tiek nei toj nuotraukytej
Atsakyti
O aš manau, kad nereikia to žiedo. Jaunoji lai su gėlėm plaukuose būna, o jei esi svečiu, manau pakanka ir be gėlių. Tiesiog gražų segtuką isegus. Nes pati šukuosena graži.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 04, 06:30)
O aš manau, kad nereikia to žiedo. Jaunoji lai su gėlėm plaukuose būna, o jei esi svečiu, manau pakanka ir be gėlių. Tiesiog gražų segtuką isegus. Nes pati šukuosena graži.


Nu gal ir nieko mintis smile.gif

ale dabar is kur gauti ta grazu sektuka, nes kainos kosmines...
turiu drugeli toki bliskanti, bet kazi ar nebus jau per didelis biggrin.gif
Atsakyti