Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 06 04, 01:57)
Nevisai į temą puokščių temoj, bet aš asmeniškai taip nuometą segčiau tik vienu atveju - jei šukuoseną kartais baisiai padarytų. Taip segant praktiškai ir į saloną nereikia suimat plaukus ir pritvirtinat nuometą  bigsmile.gif Nesupykit ir neįsižeiskit  4u.gif


man irgi cia tas nuometas lb jau bjauriai atrodo, kur kas graziau kai ji buvo pacioj filmuko pabaigoj be jo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 04, 19:56)
Gal ir imaisyta ax.gif  Siaip pundulelis nemazas turetu buti ir kazin ar uztektu 10 sakeliu? g.gif


Į tokią puokštę kaip Jūs pateikėte foto, susideda nuo 40 iki 50 frezijų šakelių. Šiaip vien iš frezijų normaliai atrodančiai puokštelei užtenka maždaug 35 šakelių 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Graži puokštė iš saulėgrąžų, deja prie mano suknelės netiks mastau.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit...vestuvės artėja, o vat su gėlėm man prastai..neapsisprendžiu ko noriu.
žinau tik tiek, kad spalvos - balta ir ryškiai raudona. Pageidautina ne rožės.

Galvojau apie bijūnus, bet jie būna birželį, o mano vestuvės - liepos 31d. nebebus jau jų..
Herberos, gvazdikai nepatinka iš viso.

Ar būna dar ryškiai raudonų gėlių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima2007: 06 birželio 2010 - 16:42
Rinkitės ką nors iš tokio asortimento 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image čia netradicinis pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti
munne, kaip yra su frezijomis liepos mėn? Girdėjau, kad sunku jų gauti, ar tiesa?
Atsakyti
o tos raudonos gal aguonos?


o ką manote apie paprastas, "nekilmingas" gėles? pvz tokias, kokias augina močiutės darželiuose?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 06, 21:54)
o tos raudonos gal aguonos?
o ką manote apie paprastas, "nekilmingas" gėles? pvz tokias, kokias augina močiutės darželiuose?

man tai labai patiktu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 05, 17:05)
Į tokią puokštę kaip Jūs pateikėte foto, susideda nuo 40 iki 50  frezijų šakelių. Šiaip vien iš frezijų normaliai atrodančiai puokštelei užtenka maždaug 35 šakelių  4u.gif


Oi, kiek daug unsure.gif O eustomos gal pigesnes?
Tiesiog noreciau 3 puoksciu ar vienodu geliu punduleliu - kad butu "purios" geles unsure.gif Tai gal vedryny 10 sakeliu pamerkti? g.gif Ka patartumete? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti