Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Alinutia @ 2010 06 03, 18:37)
Ale šitam klipe man ne jaunavedžiai centre, o puokštė žinokit  biggrin.gif  nežinau kodėl toks įspūdis, bet aš tik tą puokštė visur mačiau  lotuliukas.gif

Dabar tik paziurejau. Nu puokste tai ka as zinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 06 03, 20:37)
Ale šitam klipe man ne jaunavedžiai centre, o puokštė žinokit  biggrin.gif  nežinau kodėl toks įspūdis, bet aš tik tą puokštė visur mačiau  lotuliukas.gif

Man ta puokste irgi visur atitrauke demesi..ir dar jaunosios veliumas doh.gif bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 03, 21:13)
Man ta puokste irgi visur atitrauke demesi..ir dar jaunosios veliumas  doh.gif  bet cia tik mano nuomone  blush2.gif



O man sitam klipe nuotaka yra pavyzdine - elegantiska, tuo paciu subtiliai seksuali, savim pasitikinti ir t.t. smile.gif ji tikrai geraja to zodzio prasme issiskirianti ax.gif na puoste as rinkciausi kitokia, bet veliumo prisegima tikrai panaudosiu, jis puosniau ir elegantiskiau atrodo nei gale kuodo kai buna susegtas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 06 03, 21:38)
O man sitam klipe nuotaka yra pavyzdine  - elegantiska, tuo paciu subtiliai seksuali, savim pasitikinti ir t.t.  smile.gif  ji tikrai geraja to zodzio prasme issiskirianti ax.gif  na puoste as rinkciausi kitokia, bet veliumo prisegima tikrai panaudosiu, jis puosniau ir elegantiskiau atrodo nei gale kuodo kai buna susegtas  blush2.gif


drinks_cheers.gif Va čia dėl veliumo tai labai sutinku drinks_cheers.gif Man kai veliumas prisegtas gale kuodo ir kabo taip, toks vaizdas ant vieno siūliuko, tai atsiprašau, bet kaip snarglys atrodo smile.gif
Atsakyti
Nevisai į temą puokščių temoj, bet aš asmeniškai taip nuometą segčiau tik vienu atveju - jei šukuoseną kartais baisiai padarytų. Taip segant praktiškai ir į saloną nereikia suimat plaukus ir pritvirtinat nuometą bigsmile.gif Nesupykit ir neįsižeiskit 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 06 04, 00:57)
Nevisai į temą puokščių temoj, bet aš asmeniškai taip nuometą segčiau tik vienu atveju - jei šukuoseną kartais baisiai padarytų. Taip segant praktiškai ir į saloną nereikia suimat plaukus ir pritvirtinat nuometą  bigsmile.gif Nesupykit ir neįsižeiskit  4u.gif

drinks_cheers.gif nuometa nepadaryt snargliu yra daug būdų tongue.gif šitas man prasčiausias cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomike: 04 birželio 2010 - 00:34
o dabar gryzkim prie gelyciu biggrin.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 04 birželio 2010 - 08:12
QUOTE(@leja @ 2010 06 04, 08:43)
o dabar gryzkim prie gelyciu  biggrin.gif



oi tos paskutinės ryškios labai gražios wub.gif
Atsakyti
Gal zinote, o gal uzklys nuotaka, turejusi puokste is eustomu, kiek sakeliu reikia panasiai puokstei? 4u.gif Nes klausiau - sakele 5 Lt. Geliu bazeje juk dar pigiau gauciau. Noreciau ant ilgo stalo 3 puoksciu :



Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 04, 18:29)
Gal zinote, o gal uzklys nuotaka, turejusi puokste is eustomu, kiek sakeliu reikia panasiai puokstei?  4u.gif Nes klausiau - sakele 5 Lt. Geliu bazeje juk dar pigiau gauciau. Noreciau ant ilgo stalo 3 puoksciu :

o cia ne su frezijom maisyta? g.gif
Atsakyti
Gal ir imaisyta ax.gif Siaip pundulelis nemazas turetu buti ir kazin ar uztektu 10 sakeliu? g.gif

Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 04, 19:49)
o cia ne su frezijom maisyta? g.gif


drinks_cheers.gif su frezijom
Atsakyti