Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 02, 12:14)
grazute wub.gif
Papildyta:
galima derinti prie bet ko smile.gif  prie puokstes, prie bateliu, prie sukneles smile.gif  as derinau jaunikio kaklairaisti prie savo sukneles, buvo toks siuvinetas sidabriniais siulais. nederinau prie savo puosktes, nes ji buvo zaliai balta, o ir pabroliu kaklaraistukai buvo zali, tai kazkaip butu susiliejes su pabroliukais smile.gif

Na reikes mastyt kaip cia daryt. Pati nezinau jau ko noriu doh.gif va, dar raudonos kalijos grazu man. Ar nesunku gauti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 06 02, 16:08)
Na reikes mastyt kaip cia daryt. Pati nezinau jau ko noriu doh.gif  va, dar raudonos kalijos grazu man. Ar nesunku  gauti? blush2.gif


Ne, tikrai nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskas, as va tokios NORIUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 06 02, 16:44)
Viskas, as va tokios NORIUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  biggrin.gif

user posted image


Čia sudėtas Swarcvaldas, tokios juodai bordo 4u.gif
Atsakyti
user posted image kaip cia su tom melynom rozem? Jos dazytos,ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 02, 16:21)
Ne, tikrai nesunku  mirksiukas.gif

hmm, tai gerai. Na reiks mastyt, dar laiko marios, tai norai keicias vos ne kasdien biggrin.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 06 02, 17:08)
kaip cia su tom melynom rozem? Jos dazytos,ane?  g.gif


mastau.gif Manau 99% , kad rozytes dazytos melynai - juk nebuna naturoj tokios spalvos, ar as klystu? blink.gif
Atsakyti
Taip taip, rožės dažytos 100 % mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 02 birželio 2010 - 17:09
http://tv.delfi.lt/video/0QP1FbwO/
cia idomumo delei. Vis delto, melynu roziu buna smile.gif
Atsakyti
sveikos busimos nuotakeles.noriu uzklausti jusu nuomones.visus ilgus metus ,kai MB pasipirso, puoselejau minti,kad vestuviu diena mano puokste bus is bijunu.ir kai pradejau ieskotis floristes,kuri apsiimtu daryti puokste vestuvems,teko labai nusivilti.visu pirma vestuves liepos 17 d.,o tokiu laiku jau bijunu nebus,bet sake jei esu pasirengus moketi,galima atsiusti is olandijos.visu antra mane patikino ,kad man tos geles nesilaikys ir reikia tada darytis dvi puokstes,viena naudoti,o kita veziotis imerkus ir kai pirmoji nuvys pasiimti antra.taigi gal kas galite mane apsviesti kiek cia tame tiesos ir gal kam teko savo vestuviu puokste darytis is bijunu?butu idomu suzinoti kaip issilaike?ir gal kas galite pasiulyti kokiu alternatyvu bijunams?vestuves jau nebe uz kalnu ,o as visai pasimetus del tu geliu... verysad.gif
Atsakyti
Vedrynai panasus i bijunus mirksiukas.gif Bet idomu del ju patvarumo g.gif Niekada nebuciau pagalvojusi, kad bijunai tokios lepios geles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 06 02, 19:58)
http://tv.delfi.lt/video/0QP1FbwO/
cia idomumo delei. Vis delto, melynu roziu buna smile.gif

bet jos nei kiek ne melynos g.gif schmoll.gif
Atsakyti