Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Stipriai sukonfuzino mane del geliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Neabejojau, kad noriu melynu hortenziju, bet floristes mane megina pperkalbeti, atseit gavo hortenziju ir net vandenyje po valandos jos nuleipo....
Ar tikrai jos taip blogai laiko? angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 02, 09:49)
Stipriai sukonfuzino mane del geliu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Neabejojau, kad noriu melynu hortenziju, bet floristes mane megina pperkalbeti, atseit gavo hortenziju ir net vandenyje po valandos jos nuleipo....
Ar tikrai jos taip blogai laiko?  angel_sadangel.gif


Visiška nesamonė, mano hortenzijos mirskta vandenyje nuo penktadienio ir viskas ciki, o kai puse dienos pabuvo be vandens ant saulės, tai nuleipo, bet per naktį po to vandenyje vėl atsigavo... 4u.gif Kažkas neaišku man ten su tom hortenzijom, kur per valandą vandenyje nuleipo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 02, 10:00)
Visiška nesamonė, mano hortenzijos mirskta vandenyje nuo penktadienio ir viskas ciki, o kai puse dienos pabuvo be vandens ant saulės, tai nuleipo, bet per naktį po to vandenyje vėl atsigavo... 4u.gif Kažkas neaišku man ten su tom hortenzijom, kur per valandą vandenyje nuleipo... g.gif


as irgi taip pagalvojau, kad galbut kazkokia "nekokia" partija ju gavo.

mmmune, kokias patartumete uzsakineti? vazoneliuose (ir tada nukirpineti ziedus), ar iskart ziedais? ta prasme,l kokios ilgiau laikytu?

aciu uz paguodima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivulka7: 02 birželio 2010 - 09:03
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 02, 10:02)
as irgi taip pagalvojau, kad galbut kazkokia "nekokia" partija ju gavo.

mmmune, kokias patartumete uzsakineti? vazoneliuose (ir tada nukirpineti ziedus), ar iskart ziedais? ta prasme,l kokios ilgiau laikytu?

aciu uz paguodima  4u.gif


Tiktai su kotais, jos parvažiuoja iš Olandijos jau atitinkamai primaitintos chemikalais ir paruoštos, kad stovėtų pamerktos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 02, 10:25)
Tiktai su kotais, jos parvažiuoja iš Olandijos jau atitinkamai primaitintos chemikalais ir paruoštos, kad stovėtų pamerktos  mirksiukas.gif


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 01, 18:07)
Čia ne narcizai, o eucharis... 4u.gif Taip, kad gal ir verta pasvajoti apie juos  mirksiukas.gif Gal Jums ir parvežtų šio grožio iš Olandijos  ax.gif

na, as nelabai gaudausi gelese, tai man kaip narcizai cia blush2.gif bet man ir musu lietuviski narcizai labai grazus, jei tuokciausi pavasari tikrai rinkciausi tik juos wub.gif 4u.gif o del Jusu pasiulymo galima pagalvoti, bet manau jei kas ir imsis man ju parupinti, tai kaina truputi kandziosis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2010 06 01, 14:57)
user posted image 

Sita rgi graziai atrodo, dar mastau apie bordines rozytes be nieko, kaip cia, irgi grazu wub.gif ir gauti galima bus be problemu.
Tada jau reiktu manau ir orientuotis i bordine spalva vakarui, kvietimus daryt bordinius ir stalo korteles. O prie ko derinat jaunikio kaklaraisti merginos? as manau prie puokstes galima, bet gal grybauju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 06 01, 15:57)


grazute wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 06 02, 12:39)

Tada jau reiktu manau ir orientuotis i bordine spalva vakarui, kvietimus daryt bordinius ir stalo korteles. O prie ko derinat jaunikio kaklaraisti merginos? as manau prie puokstes galima, bet gal grybauju lotuliukas.gif


galima derinti prie bet ko smile.gif prie puokstes, prie bateliu, prie sukneles smile.gif as derinau jaunikio kaklairaisti prie savo sukneles, buvo toks siuvinetas sidabriniais siulais. nederinau prie savo puosktes, nes ji buvo zaliai balta, o ir pabroliu kaklaraistukai buvo zali, tai kazkaip butu susiliejes su pabroliukais smile.gif
Atsakyti
Sveikos. O kaip gerberos be vandens laikosi? Man idomu, vestuvine puokste darant, jas kuo nors apipurskia, kad leciau vystu ar visai nieko nedaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2010 06 02, 13:03)
Sveikos. O kaip gerberos be vandens laikosi? Man idomu, vestuvine puokste darant, jas kuo nors apipurskia, kad leciau vystu ar visai nieko nedaro  g.gif


Grberos be vandens Jums stebuklo neparodys, mirines is dalies, reiketu šiaip į mikrafoną komponuoti puokštę, kad pastoviai gautų drėgmę mirksiukas.gif O papildomi gyvavimo priedai priklauso nuo salono ir floristės, aš asmeniškai mikrafonus sumirkau spec chemikaluose, o visas puokštes vaškuoju, tai suteikia joms gyvybės papldomai 4u.gif Teiraukitės tokių dalykų ten kur gėlytes užsisakinėjate, pasiroysite nusimanančios ir negalės apgaudinėti tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
cia tokia idomi ..... smile.gif

user posted image
Papildyta:
ir dar kelios:

user posted image

user posted image

user posted image mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~•RR`ᴿ: 02 birželio 2010 - 14:28
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 02, 09:49)
Stipriai sukonfuzino mane del geliu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Neabejojau, kad noriu melynu hortenziju, bet floristes mane megina pperkalbeti, atseit gavo hortenziju ir net vandenyje po valandos jos nuleipo....
Ar tikrai jos taip blogai laiko?  angel_sadangel.gif

Kaip tik šiandien klausiau vienos floristės dėl hortenzijų. Sakė be vandens vasarą 3-4val. blink.gif Nebent į mikrofoną daryt puokštę, tada viskas ok turėtų būt. Žodžiu, aš dar mąstau mastau.gif
Atsakyti
user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image
Papildyta:
http://www.russische...et/?page_id=194
user posted image rolleyes.gif
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti