Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(mazgiene @ 2010 06 01, 09:43)
Labas merginos, gal jus galite man pagelbeti  ax.gif  Mano vestuves rugpjucio pradzioje, suknele yra su bordo elementais aisku ir puokstes noriu bordo, bet nzn tokiu metu kokios bus geles ir dar tokios spalvos, gal man galit padet? 4u.gif


Jeigu mėgstate tradicines gėles: rožes, kalijas, tai bordo splavų tikrai rasite 4u.gif Jeigu iš kitų gėlių, tai gali būti gerberos, gvazdikai (jie laikosi puikiai), vėdrynai (tiesa jie labiau raudoni) galima jau tikėti jurginų, kardelių 4u.gif O jeigu kas nors netradicinio tai galite gauti vadinamųjų "skiauterėlių" mirksiukas.gif Jos atrodo itin orginaliai ir spalva tokia sodri būna ax.gif
Čia puokštė su "skiauterėlėmis", tik spalva ne bordo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Realybe,2010 05 31, 22:17]
user posted image

Ir praktiska ir spalvos liux ..... jamam sitaaaaaaaa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~•RR`ᴿ: 01 birželio 2010 - 13:52
user posted image user posted image user posted image user posted image wub.gif
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=~•RR`ᴿ,2010 06 01, 15:51]
[quote=Realybe,2010 05 31, 22:17]
user posted image

Ir praktiska ir spalvos liux ..... jamam sitaaaaaaaa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]


ir po to gali suvalgyti biggrin.gif vakarienei lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image rolleyes.gif user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti


Puokštė su tulpytėmis superinė, bet kotas... blink.gif Kaip kažkuri jau buvo minėjusi - šaltasis ginklas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 01 birželio 2010 - 14:31
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 01 birželio 2010 - 14:33
QUOTE(Realybe @ 2010 06 01, 15:03)


siuo metu man lelijos wub.gif svaigstu del ju
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 31, 21:11)

o sitos grazumas jau koks wub.gif svaigstu del narcizu, kaip gaila,kad lapkriti apie juos galesiu tik pasvajoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 06 01, 17:07)
o sitos grazumas jau koks wub.gif svaigstu del narcizu, kaip gaila,kad lapkriti apie juos galesiu tik pasvajoti verysad.gif

Čia ne narcizai, o eucharis... 4u.gif Taip, kad gal ir verta pasvajoti apie juos mirksiukas.gif Gal Jums ir parvežtų šio grožio iš Olandijos ax.gif
Atsakyti
Ta melina tai visiskai nereali bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif , laaaaaabai super, bes vistiek dar noriu baltu kaliju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 06 01, 19:41)
Ta melina tai visiskai nereali bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif , laaaaaabai super, bes vistiek dar noriu baltu kaliju cool.gif


Baltos kalijos amžina klasika ir dižiausias pliusas, kad puikiai laikosi 4u.gif Galiu pasakyti, kad pagal mados tendencijas pernai buvo populiaru maksimaliai ilgos kalijų puokštės, o vat šiemet jau nuotakos renkasi trumputes su daug žiedų, kad būtų panašiau į rutuliuką 4u.gif
Atsakyti