Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(mmmune @ 2010 05 30, 15:58)
Pamergėms tikrai trijų kalijų pakanka, dar šiek tiek dekoru su bergrasu ar kita žaluma ir liux  thumbup.gif Atitinkamai liudininkei pakaks penkių  mirksiukas.gif
Papildyta:

Vietoje bikūnų siūlyčiau rinktis vėdrynus, pražydinti jų žiedai pakankamai stmbūs ir toki pilni būna  4u.gif Bet jie kaip ir bijūnai panašaus lepumo, papildomai dar įmaišyti reikėtų patvaresnių gėlių, kad ir smulkiažiedžių gvazdikėlių  4u.gif

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif hmmm... g.gif nezinau ka ir daryt, norejau lygtais kad puokste butu tik is vienos rusies geliu... kazi kaip atrodytu su primaisytom gelem, juolab kad noriu jog puokste butu vienos ryskios spalvos...
Atsakyti
Sveikutės, planuotojos smile.gif
Aš vis dar neapsisprendžiu dėl puokštelės ir kuo toliau galvoju apie tai, tuo daugiau variantų galvoje atsiranda... doh.gif Labai jau gražios puokštelės iš herberų, bet mano mamos vestuvinė puokštė buvo iš herberų, todėl nesinori kartotis. smile.gif Tikiuosi dar iki didžiosios mūsų dienos apsispręsiu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija0624: 31 gegužės 2010 - 14:56
Merginos,kaip ikelti cia foto,parodyciau savo vestuviu puokste.. mirksiukas.gif
Kazkur turejau nuoroda,bet dingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagoledi @ 2010 05 31, 18:59)
Merginos,kaip ikelti cia foto,parodyciau savo vestuviu puokste..  mirksiukas.gif
Kazkur turejau nuoroda,bet dingo smile.gif


as keliu per cia mirksiukas.gif http://www.tinypic.com/
Atsakyti
Lelijos mano vienos megstamiausiu geliu rolleyes.gif
http://farm4.static....ee9061b6c_b.jpg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 31 gegužės 2010 - 17:15
QUOTE(Realybe @ 2010 05 31, 19:12)
Lelijos mano vienos megstamiausiu geliu rolleyes.gif


o man kazkodel lelijos yra liudesio geles ax.gif bet cia tik mano tokia nuomone 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 31, 18:16)
o man kazkodel lelijos yra liudesio geles ax.gif  bet cia tik mano tokia nuomone 4u.gif

nu man tai tikrai ne rolleyes.gif As visad mamai dovanoju per motinos diena,ir laikosi jos gerai. Su liudesiu man kalijos tai jau daugiau asocijuojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 31, 19:22)
nu man tai tikrai ne rolleyes.gif As visad mamai dovanoju per motinos diena,ir laikosi jos gerai. Su liudesiu man kalijos tai jau daugiau asocijuojasi smile.gif


na cia jau kiekvienos skirtingas poziuris ir nuomone 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 31, 18:27)
na cia jau kiekvienos skirtingas poziuris ir nuomone 4u.gif

zinoma drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://s001.radikal....932a4dd575c.jpg

gal pavyko... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagoledi @ 2010 05 31, 18:29)

user posted image
is kart i cia galejai ikelt per IMG LANGELI KAI RASAI ATSAKYMA mirksiukas.gif
labai originali,dar tokios nemaciau thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti