Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Valio, rozines kalijos thumbup.gif
tikiuosi tokiu gauti liepos 30 dienai wub.gif

O gal patartumet- pamergiu puokstytem- kiek reiketu kaliju kad atrodytu "padoriai" bet nebutu labai brangu, ta prasme, gal kokiu triju uztektu, vienos jauciu tikrai mazai butu...? ania? blush2.gif o Liudininkei, gal kokiu 5? blush2.gif
neismanau ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 05 30, 13:38)
Valio, rozines kalijos  thumbup.gif
tikiuosi tokiu gauti liepos 30 dienai  wub.gif

O gal patartumet- pamergiu puokstytem- kiek reiketu kaliju kad atrodytu "padoriai" bet nebutu labai brangu, ta prasme, gal kokiu triju uztektu, vienos jauciu tikrai mazai butu...? ania?  blush2.gif  o Liudininkei, gal kokiu 5?  blush2.gif
neismanau ka daryti...


Pamergėms tikrai trijų kalijų pakanka, dar šiek tiek dekoru su bergrasu ar kita žaluma ir liux thumbup.gif Atitinkamai liudininkei pakaks penkių mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2010 05 30, 12:06)
Labas mergaites 4u.gif

O as niekaip neapsisprendžiu dėl puokštės. Norėjau tik bijūnų, vestuves liepos 2d., tai kaip suprantu tuo laiku jau nebegausiu jų?  verysad.gif  Gal kas patars ką panašaus? Tiesa, noriu kažko ryškaus, ir taip pat žadu tokią pačią gėlę segtis į plaukus... Tai va ir nesugalvojau kokios gėlės tai galėtų būti???  g.gif

Vietoje bikūnų siūlyčiau rinktis vėdrynus, pražydinti jų žiedai pakankamai stmbūs ir toki pilni būna 4u.gif Bet jie kaip ir bijūnai panašaus lepumo, papildomai dar įmaišyti reikėtų patvaresnių gėlių, kad ir smulkiažiedžių gvazdikėlių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 30, 01:39)

o gal kuri zinot, kaip sitos gelytes vadinasi?
user posted image

narcizai mirksiukas.gif
Atsakyti
Idomu, tokiu narcizu niekad neteko matyti blush2.gif
Idomu, ar butu imanoma butent tokiu gauti Lietuvoje g.gif
Atsakyti
Hmmm g.gif Man rodos kad cia ne narcizai o tam tikra rusis orchideju... unsure.gif
Atsakyti
sveikos mergaites.

Mane suzavejo baltos lelijos. Bet kazkodel sios geles retai cia rodomos ir beveik neaptariamos. Kodel jos tokios nepopuliarios nuotaku tarpe? ar tiesiog nepatinka ar jos kazkokios lepios, nepatvarios?

gal yra alternatyva lelijoms? noriu prabangiu baltu ziedu isskyrus rozes ir orchidejas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 05 31, 11:27)
sveikos mergaites.

Mane suzavejo baltos lelijos. Bet kazkodel sios geles retai cia rodomos ir beveik neaptariamos. Kodel jos tokios nepopuliarios nuotaku tarpe? ar tiesiog nepatinka ar jos kazkokios lepios, nepatvarios?

gal yra alternatyva lelijoms? noriu prabangiu baltu ziedu isskyrus rozes ir orchidejas  ax.gif


Kiekviunai pagal savo pageidavimus 4u.gif Lelijų žiedai ganėtinai stambūs, dėl lepumo tai lelijos nėra labai jau "mirštančios", tiesiog jos trinasi, yra tarpios, todėl puokštėse ir nėra tokios populiarios 4u.gif Jei nuotaka nusiteikusi savo puokštę pasaugoti rimčiau, tai kodėl gi neįdėjus į ją lelijų mirksiukas.gif
Atsakyti
Masciau apie lelijas, ju ziedai grazus, tik kad labai dideli, tad automatiskai ir puokste gausis didele, o man labiau norisi tokios tvirtos g.gif
Jei kaina prieinama, gal dekoravime nebent jas geriau panaudoti, na, kad ir stalo puokstems, bet visa diena nenoreciau nesiotis rankoje, nes greit nusiurtu
Atsakyti
ech verysad.gif o man tokia grazi gele lelija.... nebeismanau ka rinktis
Atsakyti

Man asmeniškai lelijos gražios gėlės, bet jaunosios puokštėje kažkaip nelabai man. O pagrindinis minusas tai jų kvapas, numirčiau visa diena su tokiu kvapu padraugavus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2010 05 31, 12:56)
Man asmeniškai lelijos gražios gėlės, bet jaunosios puokštėje kažkaip nelabai man. O pagrindinis minusas tai jų kvapas, numirčiau visa diena su tokiu kvapu padraugavus  unsure.gif


yra kazkokie azijos hibridai kurie isvis beveik neturi kvapo
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 29, 16:45)


kiek grozybiu wub.gif
Atsakyti