Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

man sake kad ju ne sezonas vasara tai gali but papilkejusios ir ne tokios grazios... unsure.gif
Atsakyti
Man ir taip sakė, kad vasarą orchidėjos puokštėms netinkamos.
Atsakyti
Nu man gerberu grozis susuko galva.. Tai dabar nebezinau kokios ju spalvos noriu! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 05 27, 20:22)
Man ir taip sakė, kad vasarą orchidėjos puokštėms netinkamos.


Tai ka daryt? g.gif Mastau dar apie falenopsius.. blush2.gif Taip norejau orchideju...
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 27, 20:24)
Nu man gerberu grozis susuko galva.. Tai dabar nebezinau kokios ju spalvos noriu!  blush2.gif

user posted image man tai va tokios nerealiai grazios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 27, 19:44)
user posted image man tai va tokios nerealiai grazios rolleyes.gif



Labai grazios ir sakyciau labai neutralios ta prasme kad nerezia akies ryskia spalva ir nepaskesta baltume ... o graziai gerinasi prie baltos sukneles ax.gif 4u.gif

Jauciu imsiu sitas..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 27, 20:51)
Labai grazios ir sakyciau labai neutralios ta prasme kad nerezia akies ryskia spalva ir nepaskesta baltume ... o graziai gerinasi prie baltos sukneles  ax.gif  4u.gif

Jauciu imsiu sitas..

man ir atrodo,kad tokios prie visko tinka,maciau vakar tokias realiai,dar paziurejau,kad labai grazios thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
As del gerberu irgi svaigau, bet man jos grazios kai pavieniai ziedai, o puoksteje kazkaip nebesiziuri. Nors kai isivaizdavau tai maniau kad bus labai grazu, deja pabandziau pakomponuot tai nepavyko isgaut ko norejau
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 27, 14:19)
As galvoju, kad jei su saulegrazom bus sunku, gal imti gerberas geltonas g.gif , arba is vis, kokias ramunes, irgi graziu varinatu buna

saulėgrąžų vasarą lengvai gausite smile.gif

QUOTE(19gelyte @ 2010 05 27, 15:41)
labukas gal galit man pagelbet ir idet pavizdeliu kokios puokstes tiktu prie tokios sukneles
http://www.suknelest...neles/page1.jpg

prie tokios suknelės tikitų lengvų gėlių puokštelės.aš nesirinkčiau su rožėm.

tiktų eustomos,frezijos,gerberos,spalvotos ramuninės chrizantemos,astromerijos
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 27, 12:41)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Mergaites, as truputi ne i tema dabar, bet gal zinot del saulegrazu? Mano pamergems jos labiausiai tiktu prie suknuciu, tik girdejau, kad jos labai lepios, greit ziedlapiai ima raitytis. Niekad neteko ju tureti, gal kuri zinot, ar imanoma islaikyti jas grazias ir kaip?

Mes turejome puokstes is saulegrazu rugpjucio men. Laikesi puikiai..gal kokia savaite thumbup.gif Tiesa saulegrazos ziedas buvo kempineje,tad tame buvo pliusas. Idesiu nuotraukyte...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 27, 19:30)
Tai ka daryt?  g.gif  Mastau dar apie falenopsius..  blush2.gif  Taip norejau orchideju...

O falenopsas, tai ne orchidejos rusis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 27, 22:42)
Mes turejome puokstes is saulegrazu rugpjucio men. Laikesi puikiai..gal kokia savaite  thumbup.gif  Tiesa saulegrazos ziedas buvo kempineje,tad tame buvo pliusas. Idesiu nuotraukyte...
user posted image


Ir sitaip graziai visa svente atsilaike? Na, tada mane be reikalo nugasdino irnesakyk.gif biggrin.gif , tikrai jas imsiu, nes pagyvins vaizda visa. Tik pati noreciau baltos puokstes... Kaip cia padaryti, kad kazkiek bent deretume su pamergem g.gif
Atsakyti