Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 27, 17:09)
nu privalau ju gauti  lotuliukas.gif  wub.gif

user posted image

tai greitu laiku tai gausi,nes pas mane jau pumpurai nemazi,bet jei rudeni,tai neee schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 27, 17:09)
cia tavo jo? Labai grazu ir apyrankes net priderintos rolleyes.gif  thumbup.gif
Man gerberos labai grazu ir kokiu tik atspalviu nera wub.gif


Mano mano smile.gif per pusvalandi man ja padare. Is pradziu buvo nervu, bet kai pamaciau rezultata, likau baisingai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 27, 18:17)
Mano mano smile.gif per pusvalandi man ja padare. Is pradziu buvo nervu, bet kai pamaciau rezultata, likau baisingai patenkinta  4u.gif


kaip suprast, per pusvalandi? blink.gif cia vestuviu diena pusvalandi lauket? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 27, 17:17)
Mano mano smile.gif per pusvalandi man ja padare. Is pradziu buvo nervu, bet kai pamaciau rezultata, likau baisingai patenkinta  4u.gif

Tikrai grazu ir jauciasi,kad tu megsti paprastuma ir turi savo stiliuka mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 17:11)
labai grazi puokstyte thumbup.gif  wub.gif as kazkodel galvoju, kad pas jus dominavo violetine spalvyte vestuvese? ax.gif


Taip ir buvo smile.gif Vyras marskinius violetinius pirmiausiai nusipirko ir slipsa. Tada as prie jo derinausi lotuliukas.gif
Tuos violetinius gavzdikelius i puokste kai rinkausi, tai marskinius teko veztis!
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 27, 18:19)
Taip ir buvo  smile.gif  Vyras marskinius violetinius pirmiausiai nusipirko ir slipsa. Tada as prie jo derinausi  lotuliukas.gif
Tuos violetinius gavzdikelius i puokste kai rinkausi, tai marskinius teko veztis!


na lb fainai thumbup.gif man lb patinka kai vestuvese yra dominuojanti spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 17:18)
kaip suprast, per pusvalandi? blink.gif cia vestuviu diena pusvalandi lauket? blink.gif


Na nelaukiau. Planas buvo toks. Is ryto vaziuoju i kirpykla, susitvarkau, grizdama uzvaziuoju geliu, tada namo, apsirengiu ir i baznycia.
O gavosi taip: is kirpyklos isejau likus 40 min. iki baznycios. Uzvaziuoju geliu, sakau duokit geles, o manes ramiai klausia "kokias?" doh.gif Pasirodo, mes laiko nebuvom suderine, kada atvaziuosiu pasiimti, tai mergaite kazkodel galvojo, kad vakare. Tada liepiau as jai daryt puokste kuo greiciau, o pati nuvaziavau namo rengtis. Tada su visa palyda vel geliu nuvaziavom ir i baznycia tik 10 min gal pavelavom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2010 05 27, 17:18)
Tikrai grazu ir jauciasi,kad tu megsti paprastuma ir turi savo stiliuka mirksiukas.gif  thumbup.gif


Aciu mirksiukas.gif Pas mus seimoj vyras stilistas, o as prie jo derinuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 27, 18:24)
Na nelaukiau. Planas buvo toks. Is ryto vaziuoju i kirpykla, susitvarkau, grizdama uzvaziuoju geliu, tada namo, apsirengiu ir i baznycia.
O gavosi taip: is kirpyklos isejau likus 40 min. iki baznycios. Uzvaziuoju geliu, sakau duokit geles, o manes ramiai klausia "kokias?"  doh.gif  Pasirodo, mes laiko nebuvom suderine, kada atvaziuosiu pasiimti, tai mergaite kazkodel galvojo, kad vakare. Tada liepiau as jai daryt puokste kuo greiciau, o pati nuvaziavau namo rengtis. Tada su visa palyda vel geliu nuvaziavom ir i baznycia tik 10 min gal pavelavom  4u.gif


geles paeme visas is ryto mano vyro dede, nes dar ir masina floriste papuose. o siaip as visas puoksteles ir papuosimus vestuviu isvakarese maciau, tad rami ejau miegoti smile.gif nes jusu ta puokstyte tokia paprastute, o kai maniske ten tu roziu gal 50, o ir kiekviena apvyniota ir pridetas dar ornotogalo ziedelis ir viskas sukista i mikrofona, tai per puse valandos jos tikrai nebutu padare doh.gif tad tokiu atveju liuks, kai isirenki paprastute puokstyte wub.gif
Atsakyti
aciu uz nuotraukeles
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2010 05 27, 18:36)
aciu uz nuotraukeles


i sveikatele, tikiuosi padejau kuom nors 4u.gif
Atsakyti
man lb patiko tos baltos puokstes su papuosimais
Atsakyti
Savo puokštę įsivaizdavau iš baltų rožių ir baltų orchidėjų, bet nuėjusi į gėlių saloną sužinojau, kad su orchidėjom vasarą problematiška - jos labai lepios, tad kol pasieks saloną, gali apvysti (salonas jau susidūrė su tuom). Tai jei diena karštesnė, tai matyt orchidėjom dar liūdniau. Ar jums teko apie tai ką nors girdėti ?
Atsakyti