Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Jonele @ 2010 05 27, 09:23)
ir dar buna be tu juodu viduriuku  mirksiukas.gif
Papildyta:
Mano suknele irgi buvo pieno baltumo. Puokste dariau is gerberu. Spalva buvo lygiai tokia pati kaip sukneles  thumbup.gif
Nors visai nedrinau.....


gal galima nuotraukyte pamatyti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit pavyzdeliu su orchidejom? ar falenopsiais... smile.gif Nezinau googlej kaip surast.. nieko daug nemeta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 27, 09:44)
Gal kas turit pavyzdeliu su orchidejom? ar falenopsiais... smile.gif Nezinau googlej kaip surast.. nieko daug nemeta  unsure.gif

As anksciau buvau idejusi puoksteliu su orchidejomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 27, 11:44)
Gal kas turit pavyzdeliu su orchidejom? ar falenopsiais... smile.gif Nezinau googlej kaip surast.. nieko daug nemeta  unsure.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu blush2.gif Gal daugiau pavyzdeliu su falenopsiaisa smile.gif seip noriu orchideju bet sake kad rugpjuti jos gali but negrazios... Tai mastau apie kokia apvalia puokstyte is falenopsiu... blush2.gif
Atsakyti
Uoj...jau maniau daugmaz zinau ko noriu...Gucci, tokiu graziu pavyzdziu ikelet wub.gif , pries tai net nesvarsciau apie orchidejas, o dabar pasimeciau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 27, 12:13)
Uoj...jau maniau daugmaz zinau ko noriu...Gucci, tokiu graziu pavyzdziu ikelet wub.gif , pries tai net nesvarsciau apie orchidejas, o dabar pasimeciau biggrin.gif  doh.gif


Man jos lb prabangiai atrodo wub.gif jei tekeciau antra karta su tuo paciu vyru, tai rozes iskeisciau i orchidejas wub.gif
Atsakyti
Prie mano suknytes orchidejos kaip tik manau blush2.gif
Atsakyti
Einu daugiau pavyzdziu pasieskoti, atrodo, nauja mintimi uzsikreciau biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 27, 12:13)
Aciu  blush2.gif  Gal daugiau pavyzdeliu su falenopsiaisa smile.gif seip noriu orchideju bet sake kad rugpjuti jos gali but negrazios... Tai mastau apie kokia apvalia puokstyte is falenopsiu...  blush2.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image wub.gif
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mergaites, as truputi ne i tema dabar, bet gal zinot del saulegrazu? Mano pamergems jos labiausiai tiktu prie suknuciu, tik girdejau, kad jos labai lepios, greit ziedlapiai ima raitytis. Niekad neteko ju tureti, gal kuri zinot, ar imanoma islaikyti jas grazias ir kaip?
Atsakyti
gal kas zinot, kaip yra paruosiamas ziedas i plaukus? kokiu budu tvirtina? apvynioja kuo nors, kad nenuvystu? unsure.gif
Atsakyti