Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Aciu uz patarimus ir mintis 4u.gif o kaip manot baltu geliu puokstele nesusilies su suknele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 26, 18:56)
Aciu uz patarimus ir mintis 4u.gif  o kaip manot baltu geliu puokstele nesusilies su suknele? g.gif


man tai nesusiliejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 26, 11:49)
visos grazios, isskyrus ta ir gvazdiku blush2.gif  nes man jos kaip geles, nelb patinka, nors kazkodel jas rinkausi masinos papuosimau lotuliukas.gif  aisku rinkausi del to, kad jos pigesnes nei kitos geles smile.gif  man jos nuo mazu dienu nepatiko, nes kai budavo rugsejo pirmoji man mama pirkdavo arba kardelius arba gvazdikus doh.gif

o man gvazdikeliai visai nieko atrodo, kukliai taip wub.gif kiekvienam savo kaip sakoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 25, 23:00)
Aga, toje puoksteje tik roziu spalva grazi smile.gif

IRI$KA, gal kainytes zinai? ax.gif

sia savaite 3 lt
Atsakyti
Niu welnias, gal dar zydes birzelio viduryje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 26, 19:24)
o man gvazdikeliai visai nieko atrodo, kukliai taip wub.gif kiekvienam savo kaip sakoma  4u.gif


ir man kukliai atrodo jie, todel ir nesu megeja ju blush2.gif bet jei kam grazu, tai thumbup.gif o is ju galima tikrai graziu puokstyciu padaryti imaisius dar kokiu kitokiu gelyciu wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pataisykit mane jei as klystu, bet baltu herberu tai nebuna?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 26, 21:18)
Pataisykit mane jei as klystu, bet baltu herberu tai nebuna??  g.gif


Būna būna 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 26, 20:18)

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 26, 20:31)
Būna būna  4u.gif
user posted image


Tai mums dar reikes pasitarti... Gal ne ruzavas desim o baltas.. i ta mano puoskte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 26, 16:56)
Aciu uz patarimus ir mintis 4u.gif  o kaip manot baltu geliu puokstele nesusilies su suknele? g.gif



Jeigu suknute pieno baltumo, tuomet reikia manau i puokste ipinti ir kitos splavos, ne tik baltos gelytes turetu vyrauti, kad Jusu puokste netaptu purvina del baltu spalvu skirtumo ax.gif 4u.gif Manoji suknute butent ir bus pieno baltumo, todel kiek konsultavausi visos floristes patare puoksteje imaisyti kitos spalos geliu. Tikrai visos baltos spalvos labai skirtingos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ask4aretux: 27 gegužės 2010 - 06:56
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 26, 21:46)
Tai mums dar reikes pasitarti... Gal ne ruzavas desim o baltas.. i ta mano puoskte smile.gif


ir dar buna be tu juodu viduriuku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ask4aretux @ 2010 05 27, 07:54)
Jeigu suknute pieno baltumo, tuomet reikia manau i puokste ipinti ir kitos splavos, ne tik baltos gelytes turetu vyrauti, kad Jusu puokste netaptu purvina del baltu spalvu skirtumo ax.gif  4u.gif  Manoji suknute butent ir bus pieno baltumo, todel kiek konsultavausi visos floristes patare puoksteje imaisyti kitos spalos geliu. Tikrai visos baltos spalvos labai skirtingos  mirksiukas.gif


Mano suknele irgi buvo pieno baltumo. Puokste dariau is gerberu. Spalva buvo lygiai tokia pati kaip sukneles thumbup.gif
Nors visai nedrinau.....
Atsakyti