Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Merginos papildoma info tongue.gif
Jeigu kuriai nors norėtųsi puokštės su mėlynomis rugiagėlėmis Kaune, galėčiau padaryti 4u.gif Laikmetis nuo dabar iki kokio birželio galo,gal dar liepą užgriebs, kaip tik prasižydinau savo rugiagėles thumbup.gif 4u.gif Tik pastaba: jų kiekis nėra toks, kad tai būtų vienintelė gėlė puokštėje blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 26 gegužės 2010 - 09:57
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 05 26, 10:43)
bijunu gerbejoms - vakar uzmaciau Panoramos Rimi bijunu (ar tu runkulu, ar kaip jie vadinasi) buketus  4u.gif


Gal kaina uzmatei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 26, 10:57)
Gal kaina uzmatei? ax.gif


berods apie 10 lituku uz ta buketeli. nepaziurejau kazkaip idemiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(myrus @ 2010 05 24, 18:25)
va mano Žalieji gvazdikai  wub.gif , nieko ypatingo, graži, daili, be jokių "kabiukų : P "
Pamiršau tų mažyčių gėlyčių pavadinimą  blush2.gif  bet  jų sako turi būti kiekvienoje puokštėje, geras ženklas, pas mane jos buvo dar ir  plaukuose  mirksiukas.gif


grazi puokstele thumbup.gif as manau, kad jus kalbate apie ornitogalus ax.gif as pirma karta girdziu apie si prietara g.gif bet mas mane ju taip pat buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2010 05 26, 10:51)
Tik nesuprantu kodel man to nepasiūlo gėlių salone  g.gif  reikės bandyt eit į kitą.. Ačiū  4u.gif

pabandykite eiti į kitą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantukas1 @ 2010 05 25, 13:01)
keletas paskutinių mano darbų,džiuginusių nuotakas smile.gif


tas is roziu bumbuliukas nuostabus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif karts nuo karto paslampineju po sia temute ir matau cia nusimananciu apie gelytes nemazai thumbup.gif noreciau patarimo, jei galima blush2.gif
Gal galetumet apsviest kokios geles dominuoja lapkricio menesi? Vestuves kuklios, suknele irgi nepusta, italisko stiliaus, siuvineta visa (balta). Puokstes man maisytos su ivairiom gelem nelabai patinka, noreciau is vienos rusies. Alpstu del narcizu, bet aisku lapkriti ju nebus schmoll.gif Mastau gal apie gvazdikus g.gif Na gal jus dar ka patarsit, man tokiai ,,ismananciai'' apie geles biggrin.gif
Va sitos labai grazios man:
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 26, 12:43)
Sveikos merginos 4u.gif  karts nuo karto paslampineju po sia temute ir matau cia nusimananciu apie gelytes nemazai thumbup.gif  noreciau patarimo, jei galima blush2.gif 
Gal galetumet apsviest kokios geles dominuoja lapkricio menesi? Vestuves kuklios, suknele irgi nepusta, italisko stiliaus, siuvineta visa (balta). Puokstes man maisytos su ivairiom gelem nelabai patinka, noreciau is vienos rusies. Alpstu del narcizu, bet aisku lapkriti ju nebus schmoll.gif  Mastau gal apie gvazdikus g.gif  Na gal jus dar ka patarsit, man tokiai ,,ismananciai'' apie geles biggrin.gif
Va sitos labai grazios man:


visos grazios, isskyrus ta ir gvazdiku blush2.gif nes man jos kaip geles, nelb patinka, nors kazkodel jas rinkausi masinos papuosimau lotuliukas.gif aisku rinkausi del to, kad jos pigesnes nei kitos geles smile.gif man jos nuo mazu dienu nepatiko, nes kai budavo rugsejo pirmoji man mama pirkdavo arba kardelius arba gvazdikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 26, 11:43)
Sveikos merginos 4u.gif  karts nuo karto paslampineju po sia temute ir matau cia nusimananciu apie gelytes nemazai thumbup.gif  noreciau patarimo, jei galima blush2.gif 
Gal galetumet apsviest kokios geles dominuoja lapkricio menesi? Vestuves kuklios, suknele irgi nepusta, italisko stiliaus, siuvineta visa (balta). Puokstes man maisytos su ivairiom gelem nelabai patinka, noreciau is vienos rusies. Alpstu del narcizu, bet aisku lapkriti ju nebus schmoll.gif  Mastau gal apie gvazdikus g.gif  Na gal jus dar ka patarsit, man tokiai ,,ismananciai'' apie geles biggrin.gif
Va sitos labai grazios man:


Jei nenorite maišyti gėlių galite rinktis baltas mini tulpytes, lapkričio mėnesį tulpių kaip tik galima gauti, o kadangi bus vėsu, tai jos ir laikysis puikiai 4u.gif
Aišku amžina klasika išlieka baltos kalijos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 26 gegužės 2010 - 10:53
*Beautiful*eyes*---šiuo laiku gėlių asortimentas paltus.
Papildyta:
paprasta puokštelė smile.gif

Atsakyti
Labai graži.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 25, 20:54)
Man bijunai irgi kazkas nuostabaus, ypac kreminia (kuriu LT dar nemaciau). Butinai parasyki cia, jeigu pavyks ju gauti ir kokia kaina 4u.gif Nes prie savaitele kazkur skaiciau, kad ziedas kainavo 6 Lt g.gif

Na as su viena floriste kalbejau, tai sake pas ja darzelyje tu bijunu yra ir jei tuo metu jie zydes tai man jie kaip ir nekainuos. Tik papildomai ka desiu ir uz darba.
Atsakyti