Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 25, 14:48)
Man labai patiko pasteline roziu puokste wub.gif Tik nereiketu man vieluciu tu. Kiek tokia kainuoja? Kad zinociau kaina apytiksle 4u.gif

tos vielutės su karoliukais klientės pageidavimas smile.gif

jei su mikrofonu apie 80-100 lt
Jei be apie 60-80lt

kaina priklauso nuo rožių kiekio ir kainos.


galima daryti ir mažesne paprastesnę iki 50lt.

viskas priklauso nuo to kiek galite skirti pinigų puokštei smile.gif smile.gif
Atsakyti
Niu tai kainos jusu tikrai super bigsmile.gif
Atsakyti
merginos, kur tiksliai yra Kaune geles kur urmu prekiaujama blink.gif kazkur nudaigojau informacija doh.gif
Atsakyti
Yra baze prie onkologinio, o kita aleksote, prie VMI rolleyes.gif

Pirksi is ten geles? bigsmile.gif Gal galesi apsilankiusi parasyti, kokios kainos geliu? ax.gif As seniau pirkdavau orchidejas is tos prie VMI. Karmelita - adresas :

http://www.imones.lt...o/G120_00790615

Prie onkologinio :

http://www.kalmina.lt/LTapiemus.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 25 gegužės 2010 - 14:45
dekui tau lb bigsmile.gif as nelabai tik isivaizduoju, ar ten bus pakankamai is ko rinktis? g.gif na jei urmu tai turetu thumbup.gif
Atsakyti
Pagrindinės vietos Kaune: IĮ "Karmelita", "Tik gėlės", " Vaidrena". Prieš tai patarčiau pasiskambinti ir pasiteirauti, kada atveža šviežias gėles. Tuomet ir važiuokite, pasirinkimas tikrai garantuotas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 25, 12:07)
Man labai graziai patiko gerberos padarytos smile.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Jaučiu jei man nepavyks gauti puokštės iš bijūnų vistiek teks darytis tokią iš gerberų..
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 25, 16:30)
Pagrindinės vietos Kaune: IĮ "Karmelita", "Tik gėlės", " Vaidrena". Prieš tai patarčiau pasiskambinti ir pasiteirauti, kada atveža šviežias gėles. Tuomet ir važiuokite, pasirinkimas tikrai garantuotas  mirksiukas.gif

tai kad turbut mazai ka lems tas atvezimas sviezias, nes vistiek is vakaro (penktadienio) pirksiu
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 25, 16:58)
tai kad turbut mazai ka lems tas atvezimas sviezias, nes vistiek is vakaro (penktadienio) pirksiu


Aš patariu tiksliai pasiklausinėti kada vežimai vyksta ir tada pirkite, galite nusipirkti anksčiau ir paprašyti, kad Jums gėles iki reikiamos dienos palaikytu šaldytuvuose mirksiukas.gif Taip tikrai geriau išlošite, jei vyksite tuomet, kada gėlės bus atvežtos naujai, nes jos LABAI greitai išsirankioja ir tada kada Jūs nuvyksite, tiesiog gali būti likę išrankos. unsure.gif
Čia tik patarimas iš patrities, spręsti Jums kada važiuosite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 24, 23:50)


Ačiū už informaciją 4u.gif pasirodo nemokėjau ieškoti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 25, 17:39)
drinks_cheers.gif Jaučiu jei man nepavyks gauti puokštės iš bijūnų vistiek teks darytis tokią iš gerberų..


Man bijunai irgi kazkas nuostabaus, ypac kreminia (kuriu LT dar nemaciau). Butinai parasyki cia, jeigu pavyks ju gauti ir kokia kaina 4u.gif Nes prie savaitele kazkur skaiciau, kad ziedas kainavo 6 Lt g.gif

Gal kas nors ju geliu bazese uzmatys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Beje, kokios geles panasios savo ziedu garbanojimusi i bijunus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 25 gegužės 2010 - 20:55
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 25, 21:54)
Beje, kokios geles panasios savo ziedu garbanojimusi i bijunus?  g.gif

Rununkulai panašūs žiedo pilnumu,bet mažiukai ir negarbanoti.
rununkulai
Atsakyti