Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Sidharta @ 2010 05 23, 18:25)
Ke ke, o ką daryti jei esu trp netradicinė? Ke ke, nu nesvarbu, vis tiek šita puokštė man netiks, nes žalia spalva visai nė prie ko bus biggrin.gif

tai netradicines man irgi patinka,kai kazkas idomaus,bet sita tai visai man negrazu,susuktas bumbulas is lapu,o ziedu beveik nima schmoll.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 23, 17:49)

Parasas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, netyčia beskaitinėjant temas SM, užklydau čia blush2.gif , nepykit jei kišuos kur man nereikia, bet labai noriu pasakyti , tai kas pas mus buvo vestuvėse

QUOTE(rugiu_gele @ 2010 04 30, 11:34)
O gal kuri nors turit prisisaugojusios puokščių-apyrankių?

puokštės apyrankės labai gražu, bet deja nepasiteisino schmoll.gif , panelem buvo labai nepatogu, nors nebuvo nei dideles, nei sunkios todėl atvažiavus į koplyčia jas padėjo ant altoriaus, kur jos labai tiko.

QUOTE(Sidharta @ 2010 05 23, 18:25)
Ke ke, o ką daryti jei esu trp netradicinė? Ke ke, nu nesvarbu, vis tiek šita puokštė man netiks, nes žalia spalva visai nė prie ko bus biggrin.gif

Pas mane buvo žalių gvazdikų puokštė thumbup.gif buvo labai graži ax.gif
Jei kam smalsu galėsiu įmestui foto, parašykit į AŽ, nes temos neseku blush2.gif

Sekmės ieškant savo puokštės 4u.gif
Atsakyti
Jau žinau ko noriu. Puokštės iš kardelių.
user posted image

Šios man rodos buvo supermamoje
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 05 23, 18:40)
Ai, man tai rožės labiausiai patinka bigsmile.gif


drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(myrus @ 2010 05 24, 00:49)
Pas mane buvo žalių gvazdikų puokštė  thumbup.gif  buvo labai graži  ax.gif
Jei kam smalsu galėsiu įmestui foto, parašykit į AŽ, nes temos neseku blush2.gif


o tai gal galetumete cia ikelti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 23, 21:34)
QUOTE(Realybe @ 2010 05 23, 17:49)

Parasas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 24, 13:27)
drinks_cheers.gif

Papildyta:
o tai gal galetumete cia ikelti? ax.gif  4u.gif


va mano Žalieji gvazdikai wub.gif , nieko ypatingo, graži, daili, be jokių "kabiukų : P "
Pamiršau tų mažyčių gėlyčių pavadinimą blush2.gif bet jų sako turi būti kiekvienoje puokštėje, geras ženklas, pas mane jos buvo dar ir plaukuose mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myrus: 24 gegužės 2010 - 16:27
QUOTE(myrus @ 2010 05 24, 18:25)
va mano Žalieji gvazdikai  wub.gif , nieko ypatingo, graži, daili, be jokių "kabiukų : P "
Pamiršau tų mažyčių gėlyčių pavadinimą  blush2.gif  bet  jų sako turi būti kiekvienoje puokštėje, geras ženklas, pas mane jos buvo dar ir  plaukuose  mirksiukas.gif

Pirka karta girdziu prietara,kad tu gelyciu turi buti kiekvienoje puoksteje,nes tai geras zenklas g.gif Idomu,kas toki prietara sugalvojo.... blink.gif
Papildyta:
Mielas puokste... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(myrus @ 2010 05 24, 17:25)
va mano Žalieji gvazdikai  wub.gif , nieko ypatingo, graži, daili, be jokių "kabiukų : P "
Pamiršau tų mažyčių gėlyčių pavadinimą  blush2.gif  bet  jų sako turi būti kiekvienoje puokštėje, geras ženklas, pas mane jos buvo dar ir  plaukuose  mirksiukas.gif
user posted image


man tai gal ir nieko būtų, bet tik tas žalias daiktas aplinkui apsisukęs nelabai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 24, 18:40)
Pirka karta girdziu prietara,kad tu gelyciu turi buti kiekvienoje puoksteje,nes tai geras zenklas  g.gif  Idomu,kas toki prietara sugalvojo....  blink.gif
Papildyta:
Mielas puokste...  blush2.gif
user posted image

aš kai vestuvėms ruošiausi kažkur skaičiau, nelabai pamenu jau senokai buvo blush2.gif , bet žinau kad ten buvo iš vestuvių srities biggrin.gif kažkas apie gėles vestuvėms.


tas žalais daiktas realiai gražiau atrodė biggrin.gif
Atsakyti
user posted image grazu wub.gif
Atsakyti