Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Bet ar yra LT tokiu atspalviu roziu, eustomu g.gif Kazkaip neatkreipiau demesio, o taip noreciau tokiu spalvu puokstes verysad.gif
Atsakyti
labu visoms. gal kas zinot kokia gera floriste kaune, ir kad kaina ne kosmine butu, buciau dekinga
Laisves al ir Maironio g sankryzoje,gerimu parduotuveje yra geliu skyrelis,ten dariau savo vestuviu puokstes,nuostabiai padare,kainos visai nedideles ir laikesi ilgai,beje,uzejau ten pagal rekomendacija,mano draugei taip pat ten dare,viskas buvo super
Atsakyti
QUOTE(saules asara @ 2010 05 22, 21:48)
labu visoms. gal kas zinot kokia gera floriste kaune, ir kad kaina ne kosmine butu, buciau dekinga 
Laisves al ir Maironio g sankryzoje,gerimu parduotuveje yra geliu skyrelis,ten dariau savo vestuviu puokstes,nuostabiai padare,kainos visai nedideles ir laikesi ilgai,beje,uzejau ten pagal rekomendacija,mano draugei taip pat ten dare,viskas buvo super


kazkaip nelb supratau ka jus cia norejot pasakyti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
man asmeniskai su narcizais, atrodo labai originaliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 23, 11:14)
kazkaip nelb supratau ka jus cia norejot pasakyti blush2.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif doh.gif kaip supratau tai jau turi gera floriste,bet klausia ar mes zinom kokia...
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 23, 12:18)
drinks_cheers.gif  doh.gif  kaip supratau tai jau turi gera floriste,bet klausia ar mes zinom kokia...


as irgi taip supratau drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš supratau, kad atsakė į šifonytės klausimą tik kad ne pacitavo o turbut nukopijavo klausimą smile.gif

QUOTE(šifonyte @ 2010 05 04, 18:41)
labu visoms. gal kas zinot kokia gera floriste kaune, ir kad kaina ne kosmine butu, buciau dekinga  4u.gif

Atsakyti
Sveikos, kadangi 05 26 jau bus lygiai trys metai praėję nuo mūsų šventės, tai nori nenori apima nostalgija tiems visiems pasiruošimams vykusiems anuomet wub.gif
Šiek tiek pateršiu eterį:

Mano puokštelė wub.gif
user posted image

user posted image

O čia svočios:
user posted image

Pamergių:
user posted image

jaunikio gėlytė smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labai graži

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2010 05 23, 13:25)
O aš supratau, kad atsakė į šifonytės klausimą tik kad ne pacitavo o turbut nukopijavo klausimą  smile.gif


vat kame reikalas doh.gif lotuliukas.gif nes nesupratau kaip kas kas yra cia blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(myself @ 2010 05 23, 15:55)
Labai graži


wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ai, man tai rožės labiausiai patinka bigsmile.gif

user posted image user posted image

http://www.silkweddi.../file_121_4.jpg

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 21, 12:42)
Cia net ne geles,o kazkoks bumbulas..o tiek nuostabiu puoksciu yra...
su mano nuomone sutikt nebutina mirksiukas.gif


QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 21, 20:17)
bet as  drinks_cheers.gif nes kazkaip yra tiek dayg gelyciu, o kokios ju spalvos dar wub.gif  is tikios gausos, tikrai galima ir geriau issirinkti smile.gif


Ke ke, o ką daryti jei esu trp netradicinė? Ke ke, nu nesvarbu, vis tiek šita puokštė man netiks, nes žalia spalva visai nė prie ko bus biggrin.gif
Atsakyti