Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Realybe @ 2010 04 30, 20:09)
Sveikos mirksiukas.gif Jei neisvysit tai dar pas jus pabusiu,nors ir nesiruosiu jau zenytis biggrin.gif
sita kokia faina thumbup.gif  wub.gif


ir as nesiruosiu zenytis, nes visa tai jau praejo, bet man smalsu kaip kitos ruosiasi siai sventei smile.gif tad jusu tikrai niekas neveja, sis forumas skirtas visom, besidominciom vestuviu tema 4u.gif

del puokstytes pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2010 04 30, 20:56)
user posted image [img]http://fema-bg.com/imc/bridal20.jpg


kokios rozes idomios, blizgancios bigsmile.gif
Atsakyti
gal cia apipurkstos kokiais specialiais blizguciais kad blizgetu bent jau as taip galvoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 04 30, 17:08)
visai įdomus dalykas tos puokštės ant rankos. aišku ne visos gražiai žiūrisi, tačiau ta kuri su perlų apyranke tai labai jau dailu thumbup.gif  bet žinoma, kiek tai praktiška...


Kodėl nepraktiška? Man atrodo, kad kaip tik praktiška... Nereikia laikyti rankoje, puokštė visada su tavimi - niekada nepamirši smile.gif

Tik va aš niekur nerandu sau gražios ant rankos, visos pagrinde jos iš rožių, orchidėjų... O aš norėčiau iš lauko gėlių.
Atsakyti
labas vakaras mergaites. Na po siandieno vizitu po geliu parduotuves, supratau, kad gerberu puokstes nebenoriu. Noriu as tu bijunu ir viskas. Ir greiciausiai, kad pati jau nebedarysiu sau puokstes, nes ir nemokesiu ir nelaikys. nebent jei tris kalijas suristas turesiu tada pati jas susirisiu.
Gal kuri is Palangos esat ir puokstes darot?
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 01, 18:10)
labas vakaras mergaites. Na po siandieno vizitu po geliu parduotuves, supratau, kad gerberu puokstes nebenoriu. Noriu as tu bijunu ir viskas. Ir greiciausiai, kad pati jau nebedarysiu sau puokstes, nes ir nemokesiu ir nelaikys. nebent jei tris kalijas suristas turesiu tada pati jas susirisiu.
Gal kuri is Palangos esat ir puokstes darot?

Is bijunu man tai daug kartu graziau negu is gerberu thumbup.gif As nemoku ir ne is Palangos doh.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 01 gegužės 2010 - 17:19
QUOTE(Realybe @ 2010 04 30, 19:09)
Sveikos mirksiukas.gif Jei neisvysit tai dar pas jus pabusiu,nors ir nesiruosiu jau zenytis biggrin.gif


Prašyčiau nenusišnekėti lotuliukas.gif kas gi tokią darbštuolę išvys 4u.gif


QUOTE(rugiu_gele @ 2010 05 01, 12:39)
Kodėl nepraktiška? Man atrodo, kad kaip tik praktiška... Nereikia laikyti rankoje, puokštė visada su tavimi - niekada nepamirši smile.gif


Tai, kad užkliūti visur galima...
Atsakyti
user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif nu grazu. nu ka cia bepridursi.
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 05 01, 18:29)
Prašyčiau nenusišnekėti lotuliukas.gif  kas gi tokią darbštuolę išvys 4u.gif
Tai, kad užkliūti visur galima...

Nugi as kaip ir nesidomiu vestuviu temom,ale kai graziu dalyku randu,taigi negaila idet mirksiukas.gif tongue.gif
Man ir atrodo,kad nera patogu su puokste ant rankos,nes siaip jau ja galima ir pasidet,o su ta tai jau suristas tskant doh.gif bigsmile.gif
kaip jums mano parasas? ale ot kokios nieks nepagiria bebe.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 01 gegužės 2010 - 18:02
QUOTE(Realybe @ 2010 05 01, 18:01)
Nugi as kaip ir nesidomiu vestuviu temom,ale kai graziu dalyku randu,taigi negaila idet mirksiukas.gif  tongue.gif
Man ir atrodo,kad nera patogu su puokste ant rankos,nes siaip jau ja galima ir pasidet,o su ta tai jau suristas tskant doh.gif  bigsmile.gif
kaip jums mano parasas?  ale ot kokios nieks nepagiria bebe.gif  flirt.gif

Parase ramunes ne prie ko. Dek visus bijunus wub.gif biggrin.gif
Grazus tas tavo parasas, grazus 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image man jei is roziu,tai va tokia paprasta pati graziausia ir spalva nuostabi wub.gif
user posted image o si man rodos su kvapniais pelezirniais,irgi kokia daili thumbup.gif
user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 01, 19:11)
Parase ramunes ne prie ko. Dek visus bijunus  wub.gif  biggrin.gif
Grazus tas tavo parasas, grazus  4u.gif

cia man toki padare,idejo ir ramuniu,as jas irgi myliu wub.gif tongue.gif
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image
user posted image jau tik nesakykit,sita puokste tai tikrai geriausia! thumbup.gif irnesakyk.gif
user posted image su pakalnutem rolleyes.gif wub.gif
Papildyta:
user posted image su alyvom..
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image blink.gif thumbup.gif user posted image
user posted imagebiski ne i tema ax.gif
Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 05 01, 17:45)
user posted image man jei is roziu,tai va tokia paprasta pati graziausia ir spalva nuostabi wub.gif


pas mane puosktytes spalva buvo tokia.galiu pasakyti labai graziai atrode
http://www.ipix.lt/desc/88748118/
Atsakyti