Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Realybe @ 2010 05 20, 13:04)
apie kuria kalbi nesuprantu,todel nezinau ar pritart doh.gif  biggrin.gif


Va šita, tiesiog pasakė, kad tiks aukštom panelėm, o ir aš taip pagalvojau tai taip garsiai pagalvojus dar ir parašiau nesuprantamai biggrin.gif

user posted image

O rugsėjį būna tokios gėlės nežinau kaip vadinasi, kur rugsėjo pirmą vaikai neša į mokyklą. Šluotomis aš jas vadinu, bet nežinau kaip vadinasi. kažin kaip su jomis puokštė atrodytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2010 05 21, 11:09)
Va šita, tiesiog pasakė, kad tiks aukštom panelėm, o ir aš taip pagalvojau tai taip garsiai pagalvojus dar ir parašiau nesuprantamai biggrin.gif

user posted image

O rugsėjį būna tokios gėlės nežinau kaip vadinasi, kur rugsėjo pirmą vaikai neša į mokyklą. Šluotomis aš jas vadinu, bet nežinau kaip vadinasi. kažin kaip su jomis puokštė atrodytų  g.gif

gak kardeliai? as su jais baznycia puosiu.
user posted image
jei apie situos sneki.
siaip esu maciusi puokste is virsutiniu ziedu, kai apacia nuskaboma, tai man buvo grazu. o apatinius ziedus panaudojo stalo puosimui
user posted image
ir jei neklystu, tai si puokste ir is kardeliu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 05 21, 10:19)
gak kardeliai? as su jais baznycia puosiu.
user posted image


o taip 4u.gif

Tik įdomu kaip jie laikysis g.gif Gėlės tai tokios iš laukinių atrodo g.gif o skintos gėlės nelaiko ilgai g.gif

Man dar labai graži tokia puokštė, aš noriu su ilgu kotu ir keliais žiedais, o ne tik puokštę, kur daug gėlių.
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2010 05 21, 11:30)
o taip  4u.gif

Tik įdomu kaip jie laikysis  g.gif  Gėlės tai tokios iš laukinių atrodo  g.gif o skintos gėlės nelaiko ilgai  g.gif

Man dar labai graži tokia puokštė, aš noriu su ilgu kotu ir keliais žiedais, o ne tik puokštę, kur daug gėlių.

cia narcizai. jie dabar zydi. man jie super smile.gif
na kardeliai gerai laiko, nes kai mama is mokyklos parsinesa rudeni, tai rozes jau buna apleipusios, o kardeliai puikiai atrodo smile.gif aisku su floristem reikai pakalbeti.
nors manau nuskabius kardeliu apatinius ziedus, palikus virsutinius, galima ilga kota gauti, su ziedais virsuje. cia viskas nuo fantazijos floristes priklauso.as manyciau, kad eitu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godazo: 21 gegužės 2010 - 09:43
QUOTE(Sidharta @ 2010 05 21, 10:09)
Va šita, tiesiog pasakė, kad tiks aukštom panelėm, o ir aš taip pagalvojau tai taip garsiai pagalvojus dar ir parašiau nesuprantamai biggrin.gif

user posted image

O rugsėjį būna tokios gėlės nežinau kaip vadinasi, kur rugsėjo pirmą vaikai neša į mokyklą. Šluotomis aš jas vadinu, bet nežinau kaip vadinasi. kažin kaip su jomis puokštė atrodytų  g.gif

tik nesupykit,bet nors ji ir tinka aukstai panelei,bet man visai negrazi schmoll.gif blush2.gif
Cia net ne geles,o kazkoks bumbulas..o tiek nuostabiu puoksciu yra...
su mano nuomone sutikt nebutina mirksiukas.gif
Atsakyti
Kelios patinkancios ax.gif
Papildyta:
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 21 gegužės 2010 - 16:35
QUOTE(godazo @ 2010 05 21, 10:45)
stai zirneliai. jie man vaikyste primena ir super skaniai kvepia.
user posted image
user posted image


man jie primena tuos musu valgomuosius zirniukus zydincius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2010 05 21, 13:42)
tik nesupykit,bet nors ji ir tinka aukstai panelei,bet man visai negrazi schmoll.gif  blush2.gif
Cia net ne geles,o kazkoks bumbulas..o tiek nuostabiu puoksciu yra...
su mano nuomone sutikt nebutina mirksiukas.gif


bet as drinks_cheers.gif nes kazkaip yra tiek dayg gelyciu, o kokios ju spalvos dar wub.gif is tikios gausos, tikrai galima ir geriau issirinkti smile.gif
Atsakyti
Va šita puokštė su taip žirneliais hihihi.gif
Man patinka tas purumas kai kartu daug jų wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 05 21, 22:56)
Va šita puokštė su taip žirneliais hihihi.gif
Man patinka tas purumas kai kartu daug jų  wub.gif
user posted image


tikrai lb grazi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Mano favorites ax.gif


Papildyta:
wub.gif
Atsakyti
Man dabar dilema. jei negaunu bijųnų savod ienai, tai reik alternatyvos kažkoios ieškot. Galvojau apie frezijas, bet panašu, kad brangokai gaunasi puokštė iš jų. Kažką reik mastyt. Gal iš gvazdikų kažką. Ot galvalaužis dabar doh.gif
Atsakyti