Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

As irgi negaliu apsisprest, galvojau apie gerberas , bet ju irgi nebenoriu smile.gif Dabar galvoju apie gvozdikus , bet kazkaip nerandu riskiu puoksciu su gvazdikom ,visur tik is baltu padaryta , o as noriu ko nors ryskesnio.suknele ivory spalvos , tokia paprasta ir elegantiska.
Atsakyti
Sveikos, labai graziu puoksciu pridejot wub.gif bet as vis lieku prie savo noru. Kadangi musu vestuves rugpjucio gale tai ir noreciau puokstes rugiageliu ax.gif

o del derinimosi tarp jaunosios ir pamergiu tai manau turetu but bent geles rusis ta pati. ax.gif
na ir siap akiu paganymui :
user posted image
sita grazi
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 05 20, 00:38)
Sveikos, labai graziu puoksciu pridejot wub.gif  bet as vis lieku prie savo noru. Kadangi musu vestuves rugpjucio gale tai ir noreciau puokstes rugiageliu ax.gif



Ir kur jūs žadate gauti rugiagėlių rugpjūčio gale g.gif
Rugiaglės žydi ne per rugių pjūtį, bet per jų brendimo metą. Nuo birželio iki rugpjūčio mėn. Na dar pradžioj rugjūčio, tai taip, bet gale tai abejoju ar gausit schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 20 gegužės 2010 - 10:47
Mano foto kazkodel nerodo, tai keliu dar karta. Cia pamergiu apyrankes kam aktualios
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 19, 15:07)
O ta ilga ir zalia, manau tinka tik aukstoms panelems.....


va manau sau puokštę atradau. Dar jei man yra pritariančių iš vis super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 05 19, 21:45)
O as negaliu apsispresti del puoksciu, man cia didziausias galvos skausmas verysad.gif  Mano suknele gifiurine sampanine, juosta po krutine kremine. Noriu kazko paprasto, kuklaus. Visada apie kalijas galvojau, bet ju nebenoriu... Galvoju gal gerberos? Gal ir sau ir pamergem is gerberu daryti, tik kad skirtusi spalva ir dydis? Sukneles pamergyciu bus morkines. Neismanau ka besugalvoti! Jokiu uzkabinanciu puoksteliu nemaciau, visoms kazkoo truksta arba per daug. Sunku g.gif

Beveik aprašei mano situcija biggrin.gif Suknelė panaši. Aš irgi norėjau gerberų, bet kai pradėjau pati juos dėlioti kaip norėčiau tai gavosi beryšio, todėl sugrįžau prie savo išsvajotųjų bijūnų. Vakar aplaksčiau gėlynus tai paaiškėjo kad man gausis puokštė iki 50 lt. Nežinau ar labai gerai laikys ar nelabai, bet jau kaip bus taip. Noriu aš jų ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2010 05 20, 11:59)
va manau sau puokštę atradau. Dar jei man yra pritariančių iš vis super  biggrin.gif

apie kuria kalbi nesuprantu,todel nezinau ar pritart doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 20, 12:45)
Ir kur jūs žadate gauti rugiagėlių rugpjūčio gale  g.gif
Rugiaglės žydi ne per rugių pjūtį, bet per jų brendimo metą. Nuo birželio iki rugpjūčio mėn. Na dar pradžioj rugjūčio, tai taip, bet gale tai abejoju ar gausit  schmoll.gif


hm...va apie sita tai nepagalvojau g.gif
reiks mastyt kazka....
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 05 20, 15:14)
hm...va apie sita tai nepagalvojau  g.gif
reiks mastyt kazka....


Vietoj rugiagėlių galite rinktis našlaites, jos labai žaismingai atrodytų puokštėje 4u.gif Arba dažytas gėles ax.gif tai jų visada galima gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 19, 22:53)
Sunku kai taip doh.gif  man tai buvo paprasta, nes visada zinojau, kad noriu baltu roziu wub.gif

Aš irgi visada žinojau, kad noriu baltų rožių wub.gif, kol nepradėjau lankytis šitam forume hihihi.gif. Bet jų vis tiek greičiausiai kažkiek bus. Bandysiu komponuot su mėlynom hortenzijom ir baltais kvapiaisiais žirneliais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 05 20, 01:38)
o del derinimosi tarp jaunosios ir pamergiu tai manau turetu but bent geles rusis ta pati. ax.gif


drinks_cheers.gif ta tulpyciu puokstele nuostabi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 05 20, 19:04)
Aš irgi visada žinojau, kad noriu baltų rožių  wub.gif, kol nepradėjau lankytis šitam forume hihihi.gif. Bet jų vis tiek greičiausiai kažkiek bus. Bandysiu komponuot su mėlynom hortenzijom ir baltais kvapiaisiais žirneliais  ax.gif


o kas tie kvapnieji zirneliai? blink.gif bigsmile.gif as irgi siame forume viska skaitinejau iki vestuviu, bet vistiek likau istikima savo rozem, tik dar del zalumos buvo ornitogalai ideti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 20, 21:20)
drinks_cheers.gif  ta tulpyciu puokstele nuostabi wub.gif
Papildyta:
o kas tie kvapnieji zirneliai? blink.gif  bigsmile.gif as irgi siame forume viska skaitinejau iki vestuviu, bet vistiek likau istikima savo rozem, tik dar del zalumos buvo ornitogalai ideti wub.gif

stai zirneliai. jie man vaikyste primena ir super skaniai kvepia.
user posted image
user posted image
Atsakyti