Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

O nuotakos puokste turi nors truputi dereti prie pamergiu sukneliu. Kai kur nuotraukose maciau, kad derinasi siek tiek, buna kazkokia pan splava ideta... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastikaa @ 2010 05 19, 10:01)
O nuotakos puokste turi nors truputi dereti prie pamergiu sukneliu. Kai kur nuotraukose maciau, kad derinasi siek tiek, buna kazkokia pan splava ideta...  g.gif  g.gif

Cia jokiu taisykliu nera, nuotakos puokste gali visiskai skirtis nuo pulko
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 05 19, 12:03)
Cia jokiu taisykliu nera, nuotakos puokste gali visiskai skirtis nuo pulko

Manau,cia kaip kas nori...pas mane pamergiu puokstes bus daromos is tu paciu geliu kaip ir manoji,tik mazesnes ax.gif Man taip grazu... wub.gif
O kai as buvau drauges vestuvese nederino..nuotaka buvo su baltu roziu puokste,o pamerges su saulegrazom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~•RR`ᴿ @ 2010 05 19, 08:58)
user posted image  wub.gif

[img]

man garzu raudoni anemonai smile.gif lyg taip sios geles vadinasi wub.gif
Atsakyti
Dar keletas idomesniu variantu:

user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Man antroji su violetinem rozem labai thumbup.gif Buvau nusiziurejus kaip galima varianta sau.
O ta ilga ir zalia, manau tinka tik aukstoms panelems.....
Atsakyti
Tiesiog viska reikia is anksto apgalvoti ir tarpusavyje suderinti - tada bus TOJI diena pati paciausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastikaa @ 2010 05 19, 11:01)
O nuotakos puokste turi nors truputi dereti prie pamergiu sukneliu. Kai kur nuotraukose maciau, kad derinasi siek tiek, buna kazkokia pan splava ideta...  g.gif  g.gif


Kiekviena nuotaka šioje vietoje elgiasi skirtingai ir savaip 4u.gif Vienos nori derinti viską, kitos gėlių aplamai nesureikšmina smile.gif Vis dėlto dažnai darant puokštes pageidaujama nors minimalaus suderinamumo, kartais tiesiog būna toks pats gėlių asortimentas, tik spalvos kitos, būna atvejų kai ir spalvos išlaikomos tos pačios, tik skiriasi puokštelių dydžiai 4u.gif Bet kokiu atveju galutinai viską nulemia nuotakos norai ir jos susidaryta vestuvių vizija 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image wub.gif
Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 19 gegužės 2010 - 21:13
O as negaliu apsispresti del puoksciu, man cia didziausias galvos skausmas verysad.gif Mano suknele gifiurine sampanine, juosta po krutine kremine. Noriu kazko paprasto, kuklaus. Visada apie kalijas galvojau, bet ju nebenoriu... Galvoju gal gerberos? Gal ir sau ir pamergem is gerberu daryti, tik kad skirtusi spalva ir dydis? Sukneles pamergyciu bus morkines. Neismanau ka besugalvoti! Jokiu uzkabinanciu puoksteliu nemaciau, visoms kazkoo truksta arba per daug. Sunku g.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 05 19, 23:45)
O as negaliu apsispresti del puoksciu, man cia didziausias galvos skausmas verysad.gif  Mano suknele gifiurine sampanine, juosta po krutine kremine. Noriu kazko paprasto, kuklaus. Visada apie kalijas galvojau, bet ju nebenoriu... Galvoju gal gerberos? Gal ir sau ir pamergem is gerberu daryti, tik kad skirtusi spalva ir dydis? Sukneles pamergyciu bus morkines. Neismanau ka besugalvoti! Jokiu uzkabinanciu puoksteliu nemaciau, visoms kazkoo truksta arba per daug. Sunku g.gif


Sunku kai taip doh.gif man tai buvo paprasta, nes visada zinojau, kad noriu baltu roziu wub.gif
Atsakyti