Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

user posted image user posted image
http://www.pascale-f..._mariee_001.jpg
user posted image
user posted image
http://www.alexsflow.....l bouquet.jpg
user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
kokios grazios saulegrazu puokstytes, sirdis linksta prie ju. tik kazkaip vis abejoju, juk jo tokios lepios, bijau kad netalaikys g.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2010 05 17, 22:04)
kokios grazios saulegrazu puokstytes, sirdis linksta prie ju. tik kazkaip vis abejoju, juk jo tokios lepios, bijau kad netalaikys g.gif

Aš pasirinkau būtent saulėgrąžų puokštytę. Salone mane užtikrino, kad gerai paruoštos jos tikrai greitai nenuvys. Na, žiūrėsim, po vestuvių galėsiu pasakyti, kaip ten buvo iš tiesų.
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2010 05 18, 00:04)
Aš pasirinkau būtent saulėgrąžų puokštytę. Salone mane užtikrino, kad gerai paruoštos jos tikrai greitai nenuvys. Na, žiūrėsim, po vestuvių galėsiu pasakyti, kaip ten buvo iš tiesų.

Na,galiu pasakyti,kad kai buvau pamerge vestuvese,musu puokte buvo is saulegrazos padaryta.Buvo rugpjutis,karsta diena...atlaike super thumbup.gif ir dar savaite stovejo!Bet saulegrazos ziedas buvo kempineje... mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
Sita man nereali...darysiu panasia,tik bus violetines rozes ir baltos frezijos rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau Jusu paklausti,gal teko matyti geliu apyrankes (nori mano pamregytes) is gelyciu alyvines spalvos, arba is kokiu galima butu padaryti? Kiek ziurejau visur tai nieko panasaus nemaciau g.gif Gal Jus padesit? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SandritaM: 18 gegužės 2010 - 07:59
[quote=SandritaM,2010 05 18, 08:52]

SandritaM aciu tau labai 4u.gif Koks grozis wub.gif ypatingai pirma apyranke patiko, o antra kaip matau ne tikros gelytes?
Atsakyti
QUOTE([Butterfly] @ 2010 05 18, 08:09)
Sveikos merginos, norejau Jusu paklausti,gal teko matyti geliu apyrankes (nori mano pamregytes) is gelyciu alyvines spalvos, arba is kokiu galima butu padaryti? Kiek ziurejau visur tai nieko panasaus nemaciau g.gif  Gal Jus padesit? ax.gif  4u.gif


user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 18, 11:15)


jau sitos koks grozis bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visos puokstytes cia superines thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
man ši apyranke dailiai atrodo:
user posted image
Papildyta:
Tik pavyzdys ne is lietuvos puslapiu, tad idomu dar ar musu salonai padarytu graziai, nes kiek esu gyvu pavyzdziu macius, tai kaip blynai ant rankos (na, cia tik asmeniskai man taip atrodo), todel savoms vestuvems noriu iprastu puoksciu.
del apyrankiu tai turbut vertetu pereit kelis geliu salonus ir pasiteirauti, ka jie siulo.
Atsakyti
user posted image wub.gif

user posted image

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~•RR`ᴿ: 19 gegužės 2010 - 07:06