Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(mmmune @ 2010 05 12, 16:41)




Mmmune, gal galetumete patarti kokios spalvos gelytes tiktu jei suknele kremuine, o bateliai auksines spalvos?... blush2.gif
...geltonu geliu nenoreciau... rozes - mano silpnybe... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 14, 08:24)
Mmmune, gal galetumete patarti kokios spalvos gelytes tiktu jei suknele kremuine, o bateliai auksines spalvos?... blush2.gif
...geltonu geliu nenoreciau... rozes - mano silpnybe... wub.gif


Mano nuomone tokių gėlyčių arba bent jau spalvinė gama žiūrėtųsi tikrai gražiai 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
Savaime suprantama, kad ne visas gėles kurias čia parodžiau reikia ir dėti, čia tik maždaug tinkama spalvų gama mirksiukas.gif
Jeigu geltonų gėlių nenorite - tai jų ir nedėkite, pilnai užtenka šiek tiek lengvo šampaninio gėlių atspalvio, kad susisietų su auksiniais bateliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 05 11, 17:39)


Abi labai gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 14, 12:09)
Mano nuomone tokių gėlyčių arba bent jau spalvinė gama žiūrėtųsi tikrai gražiai  4u.gif
[
Savaime suprantama, kad ne visas gėles kurias čia parodžiau reikia ir dėti, čia tik maždaug tinkama spalvų gama  mirksiukas.gif
Jeigu geltonų gėlių nenorite - tai jų ir nedėkite, pilnai užtenka šiek tiek lengvo šampaninio gėlių atspalvio, kad susisietų su auksiniais bateliais  4u.gif



Aciu labai! 4u.gif

o vedrynai buna panasios spalvos? jei pvz. rozes su vedrynais sumaisyti?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 14, 11:24)
Aciu labai!  4u.gif

o vedrynai buna panasios spalvos? jei pvz. rozes su vedrynais sumaisyti?... g.gif


Vėdrynai būna arba balti, arba rausvi pamaišyti su baltu, bet jų rausva tokia tikra rausva, ne į kreminę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimonda. @ 2010 05 10, 17:59)
Sveikutes,gal galeumet patarki kokiu geliu puokste man tiktu prie sitos suknytes? http://www.bridalwav...ottero 7Jan.jpg
as kazkodel galvoju apie orchidejas,nes labiausiai tiktu prie tu gelyciu ant peties..Aciu uz patarimus


prie tokios tai mano nuomone balta orchideja ziuretusi rolleyes.gif
Atsakyti
Na, ką rinkausi, rinkausi ir vis dėlto apsisprendžiau puokštę iš saulėgrąžų imti. Bus tiesiog paprastai surišti kokie 5 saulėgrąžų žiedai.

Bus kažkas panašaus į šią puokštytę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistulis.oho: 14 gegužės 2010 - 21:52
QUOTE(Aistulis.oho @ 2010 05 14, 20:52)
Na, ką rinkausi, rinkausi ir vis dėlto apsisprendžiau puokštę iš saulėgrąžų imti. Bus tiesiog paprastai surišti kokie 5 saulėgrąžų žiedai.

Bus kažkas panašaus į šią puokštytę.

saulegrazos man pacios graziausios geles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 14, 23:22)
saulegrazos man pacios graziausios geles wub.gif

smile.gif Na, mano gal ir nėra pačios mėgstamiausios, tačiau jaunikio taip. smile.gif Vien dėl saulegrąžų aš jam graži būsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2010 05 14, 22:52)
Na, ką rinkausi, rinkausi ir vis dėlto apsisprendžiau puokštę iš saulėgrąžų imti. Bus tiesiog paprastai surišti kokie 5 saulėgrąžų žiedai.

Bus kažkas panašaus į šią puokštytę.


Jau pavydžiu biggrin.gif labai gražu.
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 15 gegužės 2010 - 15:55
Buciau labai laiminga nuotaka, jei puokste butu is jazminu ziedu wub.gif bet nemanau, kad labai paprasta butu tokia puokste graziai padaryti ir juo labiau - issaugoti blush2.gif
Atsakyti