Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Aš pagalvojau, kad jei tekėčiau šiandien, tai prisiskinčiau pas mamą darželyje tulpių. Spalvų kokių nori, yra tokio wub.gif s pilnavidurės, net kaip lelijos atrodo wub.gif
Bet iki vestuvių 2,5 savaitės, tai liksiu prie pakalnučių biggrin.gif
Atsakyti
Forget, bus labai idomu isvysti jusu vestuviu foto... :0 Juk mes jas isvysim, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 12, 15:12)
Forget, bus labai idomu isvysti jusu vestuviu foto... :0 Juk mes jas isvysim, ar ne? biggrin.gif


Gal biggrin.gif , puokštę tikrai parodysiu biggrin.gif ir suknelę pas mezgėjas.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 12, 15:20)
Gal  biggrin.gif , puokštę tikrai parodysiu biggrin.gif ir suknelę pas mezgėjas.


Įtariu atrodysite labai orginaliai ir netradiciškai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 12, 15:41)
Įtariu atrodysite labai orginaliai ir netradiciškai  thumbup.gif  4u.gif


karnavališkai, kaip sakė kažkurioj temoj laugh.gif

O jei į temą, jei kažkieno vestuvės savaitgalį šį ir neturit gėlių, galiu priskint lotuliukas.gif nes šitoks grožis nepanaudotas bus biggrin.gif
Atsakyti
As biski gal nelabai i tema.... blush2.gif Bet kaip jus galvojate ar liudininkes puokste turi skirtis nuo pamergiu?!As kazkaip masciau padaryti visoms vienodas...tik galvoju ar nebus kazkaip negerai?! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 12, 21:01)
As biski gal nelabai i tema....  blush2.gif  Bet kaip jus galvojate ar liudininkes puokste turi skirtis nuo pamergiu?!As kazkaip masciau padaryti visoms vienodas...tik galvoju ar nebus kazkaip negerai?!  g.gif

pas mane tai nesiskirs
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 12, 20:01)
As biski gal nelabai i tema....  blush2.gif  Bet kaip jus galvojate ar liudininkes puokste turi skirtis nuo pamergiu?!As kazkaip masciau padaryti visoms vienodas...tik galvoju ar nebus kazkaip negerai?!  g.gif

man atrodo, kad kazkiek turi skirtis...jos juk ir suknele bus kitokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 12, 23:26)
man atrodo, kad kazkiek turi skirtis...jos juk ir suknele bus kitokia g.gif

o jei ji tuo paciu it poroje yra g.gif pas mane tai taip ir bus, nbet jau pradedu susimastyti, kad pas amne tikra nesasmone bus. ir pirma pora bus ir liudininkai is poru. Gal jiems tik liudininku vaidmeni duot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Juru Tigre>: 13 gegužės 2010 - 06:02
Pas mus palydfoje tik dvi poros ir pirmoji pora yra ir liudininkai. Šiaip manau, kad skirtis puoskštė turėtų tik tokiu atveju, jei tai normalūs tradiciniai piršliai, o ne šiaip liudininkai. Pas mus piršlių nebus, nes vestuvės netradicinės, taigi ir puokštės vienodos, tuo labiau, kad mano palydos merginu sukneles nebus vienodos.
Atsakyti
Pas mane bus keturios poros ir liudininkai,bet nepirsliai...Sukneles pamergiu vienodos,liudininkes kitokia..bet atspalviai sutampa,tad pamaniau,kad ir puokstes tiks vienodos 4u.gif Pas mus liudininkai neatlieka jokiu kitu pareigu,tik kaip uzdeda parasa ax.gif
Atsakyti
Tada aš irgi daryčiau arba vienodas, arba liudininkės šiek tiek didesnę, bet esmė tokia pati.
Atsakyti