Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(-Atene- @ 2010 05 10, 19:31)
O kokia čia melyna gėlytė?  bigsmile.gif


Chrizantema.
Mano pamergių irgi iš jų buvo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2010 05 11, 09:52)
Labas noriu jusu pagalbos kokia puokste tiktu prie tokios sukneles tik baltos
http://www.vestido.l...p...=&location=


Kadangi suknytė nėra tokia visa lengvutė ir plazdanti, patarčiau rinktis prabangesnes gėles 4u.gif Derinkite rožes, orchidėjas, dėl žaismingumo galima įmaišyti frezijų, tiktų ir gerberos 4u.gif Priklausomai nuo vestuvių laiko puikiai žiūrėtųsi ir hortenzija mirksiukas.gif
Atsakyti
vestuves liepos pradzioj
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2010 05 11, 10:05)
Chrizantema.
Mano pamergių irgi iš jų buvo.  wub.gif

beje , sias puokstes dare Sakiuose esancios floristes is raudono pastato 4u.gif pries vestuves klausiau zanavykiu temoje kur graziai daro puokstes. aciu uz rekomendacijas tada duotas 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites,
prasau ir as pagalbos blush2.gif nezinau kokia puokstele issirinkti. Noretusi kazko netradicinio, idomaus kaip ir visoms. Pradzioje turejau vizija su tamsiais "bordo" bijunais ir dar kokiomis gelytemis. Planavau batelius panasios spalvos isigyti. Bet isejo kaip isejo - bateliai tamsiai violetiniai doh.gif o su gelytem ka daryti nebezinau. Galvojau apie baltus bijunus ar frezijas, apie violetinius vilkdalgius ar tiesiog violetini kaspineli ant koteliu blush2.gif Bet pasimeciau visiskai ir prasau man padeti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksuota: 11 gegužės 2010 - 19:23
QUOTE(Miksuota @ 2010 05 11, 20:22)
Sveikos mergaites,
prasau ir as pagalbos  blush2.gif  nezinau kokia puokstele issirinkti.

padėt tai padėt, bet vis tiek pačiai teks nuspręst mirksiukas.gif mano batai irgi buvo violetiniai. puokštė iš vilkdalgių. normalios foto neturiu, galiu tik tokią mestelt biggrin.gif :
user posted image
likau patenkinta. apie baltas gėles ir violetinę juostą irgi buvo mintis kilusi. bet kad salone nerado batų spalvą atitinkančio kaspino lotuliukas.gif o ir šiaip irisai buvo pirma mano idėja, prie jos ir likau.

čia dar šiaip buvau prisirinkus fiolečitavų:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
aš tai ėmiau su savim batelį ir ėjau į turgų žiūrėt, kokios gėlės atitinka spalvą biggrin.gif paskui su tuo batu žygiavau į gėlių saloną. o ką darysi smile.gif
sėkmės renkantis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 11 gegužės 2010 - 19:50
Aciu Cruella de Vil thumbup.gif
O as galvojau, kad mane uzjuoks negyvai, kai pradesiu su savo bateliu po visas prekybos vietas blaskytis lotuliukas.gif O kas belieka ax.gif Imsiu savo kurpaite - ir i trasa geliu derinti bigsmile.gif
Tavo puokstyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksuota: 12 gegužės 2010 - 06:25
QUOTE(Cruella de Vil @ 2010 05 11, 21:49)
padėt tai padėt, bet vis tiek pačiai teks nuspręst  mirksiukas.gif mano batai irgi buvo violetiniai. puokštė iš vilkdalgių. normalios foto neturiu, galiu tik tokią mestelt biggrin.gif :
user posted image




Labai grazi jusu puoskte buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miksuota @ 2010 05 11, 20:22)
Galvojau apie baltus bijunus ar frezijas, apie violetinius vilkdalgius ar tiesiog violetini kaspineli ant  koteliu  blush2.gif Bet pasimeciau visiskai ir prasau man padeti  rolleyes.gif

Yra baltos eustomos su violetiniais krasciukais, imaisyti i puokste jaunosios labai grazu drinks_cheers.gif ----> eustomos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 12 gegužės 2010 - 07:25
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miksuota @ 2010 05 12, 07:23)
Aciu Cruella de Vil  thumbup.gif
O as galvojau, kad mane uzjuoks negyvai, kai pradesiu su savo bateliu po visas prekybos vietas blaskytis  lotuliukas.gif  O kas belieka  ax.gif Imsiu savo kurpaite - ir i trasa geliu derinti  bigsmile.gif
Tavo puokstyte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


o as jaunojo marskinius veziausi drinks_cheers.gif
Atsakyti