Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

Gal kas zino kokios gelytes tinka prie bet kokio stiliaus sukneles g.gif
Na butu tokie neutralus, pvz., manau rozes nelabai tinka prie graikisko stiliaus sukneles blush2.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 08 gegužės 2010 - 20:45
Sveikutes,gal galeumet patarki kokiu geliu puokste man tiktu prie sitos suknytes? http://www.bridalwav...ottero 7Jan.jpg
as kazkodel galvoju apie orchidejas,nes labiausiai tiktu prie tu gelyciu ant peties..Aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(egleeee @ 2010 05 06, 21:53)
Sveikos, man irgi reikia patarimo. Mano pamergiu sukneles bus turkio spalvos, o mano pieno baltumo, su neriniais, tokia romantiska . geliu noreciau kuo paprastesniu. vestuves bus rugpjucio viduryje

labukas, mano pamergiu puoksteles buvo tokios:
user posted image

o manoji tokia:
user posted image
Atsakyti
O kokia čia melyna gėlytė? bigsmile.gif
Atsakyti
rozine svajone,labai dailios puokstes thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(raimonda. @ 2010 05 10, 18:59)
Sveikutes,gal galeumet patarki kokiu geliu puokste man tiktu prie sitos suknytes? http://www.bridalwav...ottero 7Jan.jpg
as kazkodel galvoju apie orchidejas,nes labiausiai tiktu prie tu gelyciu ant peties..Aciu uz patarimus

man atrodo,kad roziu pamaisyta su kokiom nors dar arba orchideju.. g.gif
Suknele tai nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 10, 18:06)
labukas, mano pamergiu puoksteles buvo tokios:
user posted image

bigsmile.gif labai simpatiška puokštelė pamergėms thumbup.gif
Atsakyti
aciu smile.gif kazkas klause kokia gelyte pamergiu puokstelese, zinokit - nezinau biggrin.gif viska patikejau floristei, net neklausiau pavadinimu, puokstes pamaciau ryta ir likau patenkinta kaina ir kokybe biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 10 gegužės 2010 - 19:02
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 10, 19:02)
aciu smile.gif kazkas klause kokia gelyte pamergiu puokstelese, zinokit - nezinau biggrin.gif viska patikejau floristei, net neklausiau pavadinimu, puokstes pamaciau ryta ir likau patenkinta kaina ir kokybe biggrin.gif

Man panašu, kad ten yra dažytos chrizantemos tuščiavidurės, kurias puokštėms naudoja. Gal kaip nors kitaip jos vadinas.Į viduriuką po mėlyną karoliuką įdėta, dėl to geltoni viduriukai nesimato.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 10, 20:04)
Man panašu, kad ten yra dažytos chrizantemos tuščiavidurės, kurias puokštėms naudoja. Gal kaip nors kitaip jos vadinas.Į viduriuką po mėlyną karoliuką įdėta, dėl to geltoni viduriukai nesimato.


Taip ir yra ten dazyta ramunine chrizantema dar pvz:
[attachmentid=197996]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRI$KA: 10 gegužės 2010 - 19:30
QUOTE(Realybe @ 2010 05 08, 21:44)

Koks grozis .. kalijos su rozytem bigsmile.gif o tu tulpiu spalva nereali wub.gif wub.gif dar tokiu nemaciau
Atsakyti
Labas noriu jusu pagalbos kokia puokste tiktu prie tokios sukneles tik baltos
http://www.vestido.l...p...=&location=
Atsakyti