Įkraunama...
Įkraunama...

NUOTAKOS PUOKŠTĖ

QUOTE(Jollysiup @ 2010 05 05, 23:19)
Va, pagaliau radau!!! wub.gif  Sitokios geles noriu, mmmune, kaip ji vadinasi? Kazkaip nesu tokiu maciusi... 4u.gif  ax.gif user posted image
O vestuves liepos gale, kokiu bus gelyciu tuo metu?


Čia iš lelijų žiedlapių padaryta glamelija. Čia ne gėlė, bet padarytas žiedas iš žiedlapių smile.gif Šiaip labai nepatvaru ir nepraktiška, bet gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, Forget visiškai teisi 4u.gif Lelijos labai nepatvaru, jei jau labai norite tokios puokštės, tuomet geriau ją daryti iš rožių, tai bent šiek tiek patvaresnė ji bus tuomet mirksiukas.gif
Pavyzdėlis iš rožių
user posted image
Atsakyti
Labai visoms aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 18:50)
Iš savo darbinės patirties galiu patarti, kad prie nėriniuotos suknelės visuomet gražiai žiūrisi rožės, patarčiau rinktis kiek smulkesniais žiedais  4u.gif  Taip pat labai gražiai dera frezijos, ornithogalum, gvazdikai (tinkamai sukomponuoti jie labai gražiai susilieja į bendrą visumą)  ax.gif  jeigu patinka lengvesnis stiliukas siūlau rinktis ramunines chrizantemas  mirksiukas.gif


Tikrai geras patarimas thumbup.gif AČIŪ autorei 4u.gif

QUOTE(Smagi @ 2010 05 05, 18:53)
drinks_cheers.gif  pritariu
Nors aš aplamai nelabai mėgstu gerberų, bet ši puokštytė labai miela  wub.gif


Man irgi apyrankės atrodo labai šauniai ir stilingai wub.gif
Atsakyti
Aciu labai Forget ir mmmune 4u.gif 4u.gif o is roziu net graziau wub.gif bigsmile.gif Idomu, kiek toks grozis apsieitu pinigu... g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 05, 14:32)
Ten suknele, tik ant virsaus svarkelis, kad butu silciau. O del apyrankiu - kiekvienam pagal savo skoni ir stiliu  mirksiukas.gif

Labai grazus svarkelis,is kart krito i aki mirksiukas.gif thumbup.gif Suknutes tai beveik nesimato,o puokste irgi nuostabi wub.gif
Atsakyti
user posted image

kaip man gražu thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollysiup @ 2010 05 06, 10:05)
Aciu labai Forget ir mmmune 4u.gif  4u.gif  o is roziu net graziau wub.gif  bigsmile.gif  Idomu, kiek toks grozis apsieitu pinigu... g.gif  rolleyes.gif


Tokio grožio kainos pas kiekvieną floristę yra skirtingos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 06, 19:13)
Tokio grožio kainos pas kiekvieną floristę yra skirtingos  mirksiukas.gif

Gal kas zino, galetu rekomenduot Klaipedoje kokia floriste, kuri toki grozi padarytu ne uz "kosmine" kaina....? rolleyes.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 05 06, 16:18)
user posted image

kaip man gražu thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Lb graziai atrodo si puokste wub.gif Buciau tokia pamciusi pries savo vestuves, tai tikrai buciau tokios norejusi wub.gif
Atsakyti
Sveikos, man irgi reikia patarimo. Mano pamergiu sukneles bus turkio spalvos, o mano pieno baltumo, su neriniais, tokia romantiska . geliu noreciau kuo paprastesniu. vestuves bus rugpjucio viduryje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleeee: 06 gegužės 2010 - 20:57