Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega - auklei rojus!

QUOTE(Bioinzinere @ 2009 01 07, 23:05)
drinks_cheers.gif Eglytia

o mano nuomonė tokia, kad jei auklė daro kažką blogai (kad ir migdo vaiką per prievartą) ir nekeičia savo elgesio, nors tėvai prašo elgtis kitaip, tuomet atsisakykite tokios auklės 4u.gif

drinks_cheers.gif Mes taip ir padarem. Pasakem bye1.gif savo auklei.
Atsakyti
yra rezimas pas mus, pietu miegas,mes irgi guldome per prievarta miegucio,vaikai nenori niekados miegoti,jeigu 14 val reikia miegucio ,tai ir aukle paguldo i lovyte vaika ,na skaitosi ,kad per prievarta,o po to ilsisi,toleruoju
Atsakyti
QUOTE(mangustas @ 2012 01 17, 14:24)
,toleruoju

ka jus toleruojate?
Atsakyti
Ha, kai buvau mažiukė ir auklė buvo kaimynė, tai taip pat guldydavo ankščiau miegoti (buvo apie 7m. man). Tikrai liko kažkokia trauma, nes vaikai dar kieme žaisdavo, o aš jau gulėdavau lovoj ir pora val taip kankindavausi kol užmigdavau.. Šūdas atsiprašant iš to gavosi.. verysad.gif Ir dar buvo įvairių niuansų su ja, tačiau tema ne apie tai, tai ir neišsiplėsiu.smile.gif
Atsakyti
Niekad nekėliau sau klausimo, ką auklytė veikia, kai vaikas miega g.gif Tik prašydavau kuo daugiau būti lauke. Vaikis daug valgė, daug lauke būdavo ir miegojo kaip už Tėvynę thumbup.gif Ir dieną ir naktį. Kadangi auklytė būdavo nuo pietų antrą dienos pusę, tai mes kaip tik visi grįžę vėliau miegot eidavom, pasibūt su vaikais norėdavosi, padūkt. Tiesa, savo gerąją auklytę ne iškarto atradau. Prieš tai kelioms moterims skambinau, tai viena prikolna buvo, į visus klausimus ar pastebėjimus pirmą dieną atsakydavo"bus matyt" lotuliukas.gif Sakau vaikas šiaip geras, ne isterikas, bent jau buvo iki šiol, ne iš tų, kur spiegia ir pan. Jeigu ką, tai griežčiau su juo ir baigta, O ji- bus matyt doh.gif Sakau šaldytuvą atidarykit, pažiūrėkit, ar rasit iš ko pagamint pietukus, ar visko čia Jums gana, o ji- bus matyt doh.gif lotuliukas.gif Pro duris lėkdama dar pridūriau, jei vežimėlį nešit laiptinėj, apačioj mano tėvai gyvena, paprašykit- padės, viena netempkit su vaiku, gal paklaust ką nors norit? o ji- bus matyt doh.gif lotuliukas.gif Kitą dieną ji paskambino ir pasakė, kad vaikus jai auginti jau per sunku, jie dabar kažkokie greiti lotuliukas.gif daug energijos reikalauja ir sakė kad gal jos sūnus padės susirasti kitokį darbą. "Bus matyt" pasakiau, nors ir susigėdau... O čia pas kai kurias tai tikros supermenės, net poilsiaut joms uždrausta thumbup.gif Jei moteriai išgalėčiau mokėti kelių tūkst. mėnesinę algą , tai reikalaučiau jopapa, nenorėčiau rast nė dulkelės namuose, reikalaučiau nuolatinio kvalifikacijos kėlimo, ne žurnaliukų kokių pasiskaitymo ant juoko, kviesčiau nors ir vidurnaktį košės virt ir kad kažką kartot du kartus reiktų, laikyčiau viena koja link lauko durų. Bet jei tik auklytė prie vaiko kartais, ne pilnu krūviu, pusdienį ar pan., kai vos prisiduria prie kitų turimų darbų o pačios "darbdavės" vos galą su galu suduria ir labai skaudžiai tuos litukus uždirbtus atiduoda - tuomet nežmoniška kažko reikalauti nesusitarus. Kaip kažkuri auklė rašė- nueidavo į parduotuvę mamai grįžus namo:blink: Kitą kartą tegu ta mama išsikviečia taxi ir tą paslaugą jai be problemų atliks (patikėkit bandžiau, nes į vaistinę prireikė kai namie viena su lelium buvau bet karščiavau), o sąskaitą už paslaugą tegu auklytei duoda apmokėt. Tiek įkainotas jos gerumas ir paslaugumas. Tai žemina. Žema iš mamyčių pusės.Tai ne sandoris, tai ubagiškas išnaudojimas, kai pats esi vargšas, o prieš kitą vargšą darbdaviu stataisi. Norint uždirbti, reikia ir sunkiai dirbti, aukotis, o jei negalite dosniai žmogui už darbą sumokėti, tai ir nežeminkit jo papildomais darbais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūta Mėta: 24 sausio 2012 - 17:59
QUOTE(PuPu @ 2005 12 18, 05:14)
Musu metinuka aukle irgi kazkaip sugebedavo uzmigdyti, nors as jai ji nuvezdavau po priespietinio miego ir palikdavau tik trims valandoms. Atvaziavus po tu triju valandu, ji man sakydavo, kad Linukas buvo labai pavarges, ziovavo ... ir pamiegojo apie valanda blink.gif  blink.gif (as ji rasdavau jau prabudusi. Vadinasi po kokios valandeles nuo atvezimo, ji ji pradedavo migdyti). Tad vaika, kuri tuo metu tikrai nebuvo lengva uzmigdyti, ji sugebedavo "nulauzti", kai jis tikrai nebudavo pavarges. Vyras sake paklausti sviesiai tiesiai, ar aukle nenaudoja kokiu vaistu blink.gif

Tosk, Egles Paula tik pusmetuke, tai kokiais judriais zaidimais ja nuvarginsi g.gif

Egle, manau jei nepasitiki aukle, vienintele iseitis - ja keisti. Statyti kameras ir dirbti sekliu morka... Na gal g.gif Sekmes, bet kuriuo atveju 4u.gif


As tai isvis bijocaiu palikti vaika svetimam zmogui. Dar prisiklausius ivairiu istoriju apie aukles. Gal geriau vaika i privatu darzeli leisti? g.gif Ar tai yra brangiau?
Atsakyti
darzelis pigiau, bet kaip skaitot apie aukle, taip galit paskaityti ir apie darzelio aukletojas biggrin.gif ten tobulu irgi nera..kaip ir visur
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 01 24, 18:53)
Žema iš mamyčių pusės.Tai ne sandoris, tai ubagiškas išnaudojimas, kai pats esi vargšas, o prieš kitą vargšą darbdaviu stataisi. Norint uždirbti, reikia ir sunkiai dirbti, aukotis, o jei negalite dosniai žmogui už darbą sumokėti, tai ir nežeminkit jo papildomais darbais.

Jūsų auklytei pasisekė susirasti sveikai mąstančią mamą. thumbup.gif Daugiau tokių mamų blush2.gif
Atsakyti
as tai mamytes atsiklausiau ar ja migdyti per "prievarta" nes man tai nera skirtumo labai gera mergaite priziuriu,tai del manes ji galetu ir visa diena nemiegot biggrin.gif nes man tai keista,kaip galima vaika migdyt per prievarta... gal cia kaip kieno mastymas,nzn. bet as tai migdau tada kada jau matau jog tikrai miego nori smile.gif
Atsakyti
kažkur girdėjau istoriją kad auklė raminamus vaikui girdė kad jis dieną miegotų. Po to tėvai pavargę grįšdavo iš darbo o vaikas per naktį miego nenori ir tėvams miegot neleidžia.
Atsakyti
per ziauriai man skamba su tais raminamais blink.gif ...
o del migdymo tai vaikai visokie buna ,vienus lengviau uzmigdyt ,kiti nepasiduoda miegui ,taciau pietuku miegoti vaikams sveika smile.gif maniske miega panasiu metu ,is pradziu supuodavau ,paskui pati atejus tam laikui imdavo ziovauti smile.gif . Pvz . su manim dukryte linkusi ilgiau zaisti nemiegot ,o mano mama kazkaip stebuklingai ja uzmigdydavo bet kuriuo metu biggrin.gif sakydavau kaip tau tai pavyksta biggrin.gif ,o ji sako supavau dainavau ir luzo nuo to ramaus niuniavimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 07, 21:17)
per ziauriai man skamba su tais raminamais  blink.gif  ...


žiauriai,tai žiauriai...štai draugės atveju taip ir buvo..aktyvus,energingas vaikas staiga pasikeitė atėjus naujai auklei į namus...tapo apatiškas,nežaismingas,keistas ir t.t....vaiko tėvelis gydytojas,susiprotėjo padaryti kraujo tyrimus....neskandalistai jie,tiesiog su aukle išsiskyrė ir tiek,o štai vėliau radau SM atgarsį iš auklės dukters(jei gerai pamenu giminystės ryšį) apie tą atvejį,kad apkaltino " nebūtu" dalyku,dar ieškojo viešai tiesos biggrin.gif geras būdas pirmam pulti ir teisintis 4u.gif baisu,nes brangiausią turtą palieki realiai visiškai nepažistamam žmogui,nors tuo atveju,tai buvo tos šeimos draugų rekomenduota auklė.Kaip ir buvo pagrindo pasitikėti.
O kai pagalvoji,kad tas žmogus ir toliau " dirba" su vaikais...
Atsakyti