Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)

QUOTE(egipte @ 2010 10 29, 21:34)
Sveikos, as manau bus sudetinga...kadangi vaikuciai tures palikt vaiku namu teritorija...
gal tokias isvykas atidedam Kaledom, o dabar siaip nueinam su jais pabuti, pazaist...kaip manot ?


kiek žinau, jie planines išvykas turi.
būtų gerai, jei kuri nors iš jūsų susiskambintumėt paklausti, aš pastaruoju metu nebespėju nieko, nes sesija užgriuvo doh.gif
telefonus esu surašius jei ką smile.gif
Atsakyti
Nepamirskit ir manes, as taip pat noriu prisijungti 4u.gif
Atsakyti
Noreciau ir as prisijungti , o ka jus organizuojat pacioms Kaledoms?
Atsakyti
Gal jau reiktu konkreciau kalbeti apie datas, nes norinciu prisijungti visai nemazai smile.gif
Ar tiktu kitas sestadienis 11.27? Aisku dar reiktu pasiskambinti ar jiems tiktu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, labai noreciau prisijungti prie jusu. Tik kur jus dingot??? verysad.gif Kada organizuojat kita susitikima su vaikais?
Atsakyti
as siuliau 11.27, bet niekas neatsiliepe sad.gif
Atsakyti
As tik vakar atradau sita tema. Ir ziurau, kad nespejau. cgm, reik gal paorganizuot mergytes smile.gif o jus labiau i savaitgalius orientuojates?
Atsakyti
Labas rytas. As jau kaip esu sakius - man tinka praktiskai bet kuris savaitgalis mirksiukas.gif
Savaitgaliai geriau tuo, kad galima ilgiau pasisveciuoti, nes paprasta diena po darbu jau buna per velu, nes mazyliai anksti eina miegoti 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat tiktu savaitgali 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 30 lapkričio 2010 - 10:42
o kuri dazniausiai skambindavo taris del susitikimo?
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

gal organizuojames ateinanti savaitgali - gruodzio 11-12 d.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 05, 20:02)
Sveikos,  4u.gif

gal organizuojames ateinanti savaitgali - gruodzio 11-12 d.?  ax.gif

Laba smile.gif
as ta pati pagalvojau ka tik, galvoju parasysiu, ogi ziuriu jau kazkas parase :)manau, kad reiktu ateinanti taip pat, nes pakui svenciu kaslige, tukstanciai darbu...
man tinka 11 diena smile.gif
Atsakyti