Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)

tai 18:30 kas ateis tas, telefonus paliekam kitam kartui, gerai Auksute? nesuges juk jie.

aš būsiu akiniuota rudaplaukė žaliom kelnėm biggrin.gif

pastaba - vaikų namai yra naujam pastate už tokio didelio gramėzdo pilko, kuriame yra ligoninė ir kuriame seniau vaikų namai buvo, tai automobilius galite statyti būtent prie naujo pastato vaikų namų. Susitinkam kur nors netoli durų ir maždaug 18:40 žygiuojam pas vaikus. Jei kas vėluotumėt - nieko tokio, tiesiog užeikit ir paprašykit, kad pasakytų kur mus rast. Arba man skambinkit wink.gif

iki rolleyes.gif
Atsakyti

tai 18:30 kas ateis tas, telefonus paliekam kitam kartui, gerai Auksute? nesuges juk jie.

aisku, kad niekur nedings smile.gif.....bus proga daugiau surinkti smile.gif

beje, gal taip ilgai kito aplankymo nenutempsim smile.gif

sekmes mergaites 4u.gif
Atsakyti
na ką, mes jau grįžom smile.gif labai tikiuos, kad tikrai nenutempsim toli kito apsilankymo. būtų labai gerai kurį savaitgalį, nes šį kart trumpai tepabuvom.

tai gi, mielosios, jei tik susirenka grupelė norinčių, tai ir organizuojamės wink.gif

aj, aš už tuos pinigus užpirkau knygelių storalapių tai abiems grupėms - vienai 3 knygutės, kitai 4 kliuvo. jei reikia, galiu įmest čekį.

o kitą kart kai eisim, gal tuomet visos po batareikų pakelį ar porą užsirkim, tai mobiliakams bus biggrin.gif na, bet žinoma, iki kito karto suderinsim, tik laukiu pageidavimų, kada keliaujam.

tiesa, pinigų nerinkom, nes auklytės taip ir sakė - kad nieko netrūksta, nebent savo nuožiūra kokią smulkmenėlę, lavinantį žaidimą ar ką panašaus galim atnešt, tiesiog kvietė, kad dažniau užsuktume, nes vaikams šventė. manau, kad ir mums tokie apsilankymai - šventė smile.gif
Atsakyti
smagu girdeti 4u.gif manau, kad po kokio menesiuko ar dvieju galima vel aplankyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksute @ 2010 10 06, 21:51)
smagu girdeti  4u.gif  manau, kad po kokio menesiuko ar dvieju galima vel aplankyti bigsmile.gif

Sveikos dar karta smile.gif
Tikrai saunus vaikuciai smile.gif Manau galima ir anksciau.... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
tikrai smagu buvo vakar wub.gif kitam susitikimui as vel prisijungsiu. Tik tikrai - geriau einam savaitgali, nes vakar labai jau trumpai pabuvom unsure.gif man visada tinka, tik reik bent pries savaite-dvi susitart tikslia data, kad neissilakstytume kur nors 4u.gif
Atsakyti
As irgi pritariu minciai, kad geriau reikia eiti savaitgali, nes nuvaziavus po darbo jau buna vaikiukams per velu.
Ir manau reikia susitarti del saldumynu nesimo, nes vakar man atrode, kad buvo per daug. Nes ju akys dideles, nori visko ir daug, tad manau geriau atnesti siek tiek maziau, kad nekiltu problemu ir auklytem. Geriau daugiau balionu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas ,
noriu padėkoti visoms mamytėms už
kompaniją ir gerą nuotaiką.Taip,pritariu ,kad
reikia eiti kitu laiku.
Visoms mamyyėms geros dienelės 4u.gif
Papildyta:
Atsiprašau už klaidas,
Visoms mamytėms geros dienelės 4u.gif
Atsakyti
balionai buvo jega thumbup.gif kaip jie ispute akytes ziurejo ir gaude wub.gif
Atsakyti
Smagu skaityti tokias linksmas zinutes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 07, 09:32)
balionai buvo jega  thumbup.gif  kaip jie ispute akytes ziurejo ir gaude  wub.gif

Sveikos, man tai geriau po darbo, bet kaip nuspresit, prisiderinsiu smile.gif manau labai ilgai laukt nereikia...gal kita data jau planuojam ax.gif o balionai tikrai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2010 10 08, 23:13)
Sveikos, man tai geriau po darbo, bet kaip nuspresit, prisiderinsiu smile.gif manau labai ilgai laukt nereikia...gal kita data jau planuojam  ax.gif o balionai tikrai patiko smile.gif

Sveikos, kur dingo visos mamytes g.gif negi jau nenori niekas eiti ?? galim ir mazesnem grupelem eit...vienai kazkaip nedrasu...
Atsakyti