Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)


1.Hetterra
2. Amade
3. aksom
4. Vilmane
5.Auksute
6. einarta
Atsakyti
Labutis visoms,
aš galiu ir spalio 6d ir 7d nuo 15 val. 4u.gif
1.Hetterra,
2.Amade,
3.aksom,
4.Vilmane,
5.Auksute,
6.einarta,
7.vilina.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif kokie toliau zingsniai...? ax.gif
Atsakyti
Ok, tai aš skambinu į vaikų namus ir sakau, kad ateisim apie 18-19 val. tam tarpe.

Toliau sugalvojam, ko nešamės vaišėms. Šiaip labai tiko vaikams kukurūzai, pramogai - muilo burbulai. O svarbiausia - gerą nuotaiką pasiimam 4u.gif Nes ko jie tikrai nori - tai būti panešioti ant rankų, kad su jais palastyt, padūkt, pasijuokt kartu, pakalbinti.

Aš, kaip minėjau, dar turiu 64 litus (pasitikslinsiu sumą vėliau) nuo praeito karto. Tik ar perkam ką nors už ją dovanų, ar nuperkam vaišes rimtesnias, pvz. - tortą (tiksliau - 2 tortukus reiktų: iki 2 metų mažiams ir virš 2 metų kleckams)?

Iki kito pirmadienio laukiu sprendimo dėl to, ką perkam už minėtą sumą, kad dar spėčiau iki trečiadienio sutvarkyt šį reikalą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Hetterra @ 2010 09 30, 12:59)
Ok, tai aš skambinu į vaikų namus ir sakau, kad ateisim apie 18-19 val. tam tarpe.

Toliau sugalvojam, ko nešamės vaišėms. Šiaip labai tiko vaikams kukurūzai, pramogai - muilo burbulai. O svarbiausia - gerą nuotaiką pasiimam  4u.gif Nes ko jie tikrai nori - tai būti panešioti ant rankų, kad su jais palastyt, padūkt, pasijuokt kartu, pakalbinti.

Aš, kaip minėjau, dar turiu 64 litus (pasitikslinsiu sumą vėliau) nuo praeito karto. Tik ar perkam ką nors už ją dovanų, ar nuperkam vaišes rimtesnias, pvz. - tortą (tiksliau - 2 tortukus reiktų: iki 2 metų mažiams ir virš 2 metų kleckams)?

Iki kito pirmadienio laukiu sprendimo dėl to, ką perkam už minėtą sumą, kad dar spėčiau iki trečiadienio sutvarkyt šį reikalą smile.gif


tai... spalio 6 diena, taip?
o dar vis tiek renkam pinigeliu? pavedimu i saskaita ar kaip?
manyciau - gal perkam tortukus, kokius nors linksmai vaikiskai puostus? ax.gif
Atsakyti
aš net nežinau ar verta rinkti pinigus iš kart. nes geriausia tai ten nuvykus išsiaiškinti, ar jiems ko konkretaus trūksta. dėl tortų, tai minėjo administratorė jų, kad tik nebūtų riebus, kad vaikams pilvukų nesusuktų.
dar turim kelias dienas pasvarstymui, tad laukiu pasiūlymų ir tų, kas galėtų tortus parūpinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hetterra: 01 spalio 2010 - 12:47
sveikutes, as galiu vaikuciams parupinti 8 vnt spalvingu telefoniuku su garsu (garsas tylus bei svelnus, tinkantis mazyliams). Tik jie be elementu sad.gif manau reiketu ideti pries vaikams duodant, nes juk norisi iskart, kad veiktu smile.gif

dedasi i viena 3 vnt AAA tipo.

foto galit rasti:
http://www.wyspakrok...mp;prod_id=1082

ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Auksute @ 2010 10 01, 14:47)
sveikutes, as galiu vaikuciams parupinti 8 vnt spalvingu telefoniuku su garsu (garsas tylus bei svelnus, tinkantis mazyliams). Tik jie be elementu sad.gif manau reiketu ideti pries vaikams duodant, nes juk norisi iskart, kad veiktu smile.gif

dedasi i viena 3 vnt AAA tipo.

foto galit rasti:
http://www.wyspakrok...mp;prod_id=1082

ka manot?


as siaip nenusimanau vaiku zaisluose, bet is vaizo tai man grazus tie telefonai 4u.gif batarkiu galim gi nupirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksute @ 2010 10 01, 16:47)
sveikutes, as galiu vaikuciams parupinti 8 vnt spalvingu telefoniuku su garsu
ka manot?


nu turbūt gut smile.gif o batarkių tada galiu užpirkti iš tų pinigų, tik kad nepamiršt.
Atsakyti
Labutis visoms,
aš galiu ir spalio 6d ir 7d nuo 15 val. 4u.gif
1.Hetterra,
2.Amade,
3.aksom,
4.Vilmane,
5.Auksute,
6.einarta,
7.vilina,
8.egipte.
p.s. tai sakykit ka tie kleckai megsta, ka nupirkt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egipte: 02 spalio 2010 - 23:49
KUKURŪZUS biggrin.gif daug nieko prinešt negalim, kadangi jie pratę prie to raciono, kuris yra ten ir visokie gardumynai gali tiesiog paleist viduriukus. O kai 60 vaikučių suviduriuja tai jau bėda.

tuomet siūlau kiekvienai nusipirkt kukurūzų po maišelius du, geriausia - nesaldžių, dar galim muilo burbulų pasiimt. Anąkart balionų pirkom, tai gal ir neblogai, tik reik žiūrėt, kad balionai lengvai prisipūstų, nes kai aš užvežiau tokių pailgų kur pūst su aparatais reikėjo, tai nekas gavosi blush2.gif

aišku, galima daryt taip - aš nupikčiau kukurūzų ir muilo burbulų už bendrus pinigus, o vėliau, pasitarę su auklytėmis, ko vaikams tikrai labai reikia, galėtume po kažkiek susimest ir nupirkusios vėliau užvešt.

na, laukiu pritarimo ar pasiūlymu, nes man tie nesavi pinigai jau kišenę plėšo biggrin.gif

beje, primenu savo tel. nr. 867100504.
Atsakyti
man tinka, kad susimesim pinigelius po to kai pasitarsim su auklytem, tuomet bus aiskiau del sumos.
Atsakyti