Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)

kodel čia taip tylu? verysad.gif
Atsakyti
greiciausiai pas zmones jau savaitgaliai suplanuoti atsilus orams
Atsakyti
tikriausiai g.gif
Atsakyti
Merginos moterys mergaitės, siųlau viena kitai per až persiųsti savo tel. numerius ir tos, kurios susirašėte, o jei ir nesusirašėte, bet norite eiti, susiskambinkite, nes forume tartis gan sudėtinga (ne visuomet pavyksta prie neto prisėsti ir pan.).

Auklėtojos Vidos, kuri aktyviai bendrauja su mumis numeris - 8 650 12874. Iš mažesniųjų skyriaus auklėtojos numerį berods turi Auksutė. Kažkuri apsiimkite paskambinti ir susitarti dėl laiko ir visa kito, nes aš iki rugpjūčio nebūsiu beveik Kaune.

Būtų gerai, jei kuri nors iš Jūsų prieš einant pas vaikus man paskambintų ar parašytų sms 867100504, kad pervesčiau 64 litus likusius iš surinktų pinigų (už juos buvo pageidavimas arba nupirkti distancinį pultelį dvd grotuvui, ko aš neapsiėmiau daryti, kad nenupirkt netinkamo, kaip gavosi su antena, arba bent jau seniau norėjo auklėtojos knygelių, dėlionių, na, geriausia pasitarti su jomis, ko tikrai reiktų).

Na, jei nepavyks nueiti be rugpjūčio, tada jau aš imsiuos skambinti ir tartis dėl laiko smile.gif
Atsakyti
tai speju, be rudens niekas nebeorganizuos ejimo. as labai noreciau prisideti, nes vis galvoje sukasi - ivaikinimas arba globa 4u.gif . jei organizuotumet ejima, parasykite i AZ. aciuks...
Atsakyti
sveikos,
noriu atiduoti drabužėlių vaikučiams , kuriems jie yra reikalingi.kokio amžiaus vaikų namuose gyvena vaikučiai? rūbeliai iki 80cm.

parašykite į AŽ.
Atsakyti
Siųlau eiti rugpjūčio 30-31 dienomis (pasirinktinai). Išeitų pirmadienis arba antradienis, tai jei eitume po darbo apie kokią 6-7 valandą.

Laukiu norinčiųjų ir galinčiųjų "prisirašymo" iki kitos savaitės vidurio. Jei susirinks mūsų daugiau nei 3, skambinu tartis dėl ėjimo.

Sąrašą pradedu:

1. Hetterra
2. ...
Atsakyti
QUOTE(Hetterra @ 2010 08 17, 17:12)
Siųlau eiti rugpjūčio 30-31 dienomis (pasirinktinai). Išeitų pirmadienis arba antradienis, tai jei eitume po darbo apie kokią 6-7 valandą.

Laukiu norinčiųjų ir galinčiųjų "prisirašymo" iki kitos savaitės vidurio. Jei susirinks mūsų daugiau nei 3, skambinu tartis dėl ėjimo.

Sąrašą pradedu:

1. Hetterra
2. ...


Kaip matau, niekas nesusirinko. Perkeliu datą į spalio 3-5 dienas. Laukiu norinčių.
Atsakyti
QUOTE(Hetterra @ 2010 08 31, 18:39)
Kaip matau, niekas nesusirinko. Perkeliu datą į spalio 3-5 dienas. Laukiu norinčių.


as noreciau, o gal rugsejo vidury?
Atsakyti
Gal tikrai rugsejo vidury?
Hettera - kazi gal vaikiukam reikia kokiu megztu pirstinyciu/kepuryciu? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as nsoreciau prisideti prie Jusu saraso.
Atsakyti
sveikos ir aš prisidesiu 4u.gif
Atsakyti