Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)

QUOTE(einarta @ 2011 04 13, 08:54)
O kazkas jau skambino ir suderino laika su administracija?



Laba,

vakar su Eslauda sutarėme, kad pasiskambinu ir suderinu viską, po to parašau Jums visoms čia.

Po kokios valandos ir parašysiu:)
Atsakyti
QUOTE(A.S.T.A. @ 2011 04 13, 09:01)
Laba,

vakar su Eslauda sutarėme, kad pasiskambinu ir suderinu viską, po to parašau Jums visoms čia.

Po kokios valandos ir parašysiu:)

Liux! Laukiam naujienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2011 04 13, 09:28)
Liux! Laukiam naujienu 4u.gif

aha laukiam bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Dinelė2 @ 2011 04 13, 10:02)
aha laukiam bigsmile.gif


Sveikutės dar kartelį smile.gif

kalbėjau su auklėtoja Vida. Ši labai nudžiugo, kad ketiname atnaujinti vaikiukų lankymą. Kadangi kažkurį laiką lankymas buvo nutrūkęs, todėl auklėtojos nuomone geriausia būtų jį atnaujinti velykinės šventės metu, kurios tiksli data dar nėra aiški. Aišku tik tai, kad ji vyks darbo dienos metu iki 13 val.(šiuo atveju bent jau aš tikrai galėsiu dalyvauti smile.gif , bet gal ir daugiau tokių bus). Apie tikslią dieną(ji gali būti ir po Velykų) auklėtoja pati mane informuos. Šios šventės metu galėsime sutarti su auklėtojomis kada, kaip ir kuo galime pagerinti vaikiukų kasdienybę.
Taip pat auklėtoja žadėjo pagalvoti kuo mažylius galime nudžiuginti Velykų švenčių proga.
Taigi laukiu auklėtojos skambučio ir tada rašau Jums visoms.
Gal iki konkretaus pirmojo nuėjimo galime pasidalinti savo mintimis, ketinimais ir galimybėmis? Būtų aiškiau ką galime pasiūlyti iš savo pusės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A.S.T.A. @ 2011 04 13, 10:31)
Sveikutės dar kartelį smile.gif

kalbėjau su auklėtoja Vida. Ši labai nudžiugo, kad ketiname atnaujinti vaikiukų lankymą. Kadangi kažkurį laiką lankymas buvo nutrūkęs, todėl auklėtojos nuomone geriausia būtų jį atnaujinti velykinės šventės metu, kurios tiksli data dar nėra aiški. Aišku tik tai, kad ji vyks darbo dienos metu iki 13 val.(šiuo atveju bent jau aš tikrai galėsiu dalyvauti smile.gif , bet gal ir daugiau tokių bus).  Apie tikslią dieną(ji gali būti ir po Velykų) auklėtoja pati mane informuos. Šios šventės metu galėsime sutarti su auklėtojomis kada, kaip ir kuo galime pagerinti vaikiukų kasdienybę.
Taip pat auklėtoja žadėjo pagalvoti kuo mažylius galime nudžiuginti Velykų švenčių proga.
Taigi laukiu auklėtojos skambučio ir tada rašau Jums visoms.
Gal iki konkretaus pirmojo nuėjimo galime pasidalinti savo mintimis, ketinimais ir galimybėmis? Būtų aiškiau ką galime pasiūlyti iš savo pusės.  mirksiukas.gif

Man irgi tiktu laikas darbo diena iki 13val., bet va galvoju, tos, kurios turit mazuliukus savo vaikiukus, tai ka tuo metu su jais darote? vedates irgi, ar kazkam paliekat? nes man sitas klausimas tada labai aktualus butu..
O del vaikiuku nudziuginimo, tai net nezinau...kokio mazdaug amziaus jie ten?
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2011 04 13, 10:56)
Man irgi tiktu laikas darbo diena iki 13val., bet va galvoju, tos, kurios turit mazuliukus savo vaikiukus, tai ka tuo metu su jais darote? vedates irgi, ar kazkam paliekat? nes man sitas klausimas tada labai aktualus butu..
O del vaikiuku nudziuginimo, tai net nezinau...kokio mazdaug amziaus jie ten?



Mano mažuliukas liks su tėtuku, manau bent jau pirmam kartui tikrai nereikia savų vestis po to matysim kokios galimybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.S.T.A. @ 2011 04 13, 11:15)
Mano mažuliukas liks su tėtuku, manau bent jau pirmam kartui tikrai nereikia savų vestis  po to matysim kokios galimybės smile.gif

mano maziukui tai 5 menesiai tai jai tetis nedirbs tai galesim eit jai dirbs tai nesigaus unsure.gif nu laukiu ziniu kuria diena bus cia visas veiksmas rolleyes.gif o del nudziuginimo dovanelemis tai nezinau ka ten isvis nesa ar zaisliukus,ar saldumybus kokius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinelė2: 13 balandžio 2011 - 10:18
QUOTE(A.S.T.A. @ 2011 04 13, 11:15)
Mano mažuliukas liks su tėtuku, manau bent jau pirmam kartui tikrai nereikia savų vestis  po to matysim kokios galimybės smile.gif

Na ir as taip galvoju, kad savo vestis gal nelabai..reikes ir man ziureti ar vyras gales pabuti su mazaja ar kazka kita teks galvot, nes jis dirba siaip...
O del nesimosi, as va nezinau koks ten vaikiuku amzius, bet gal butu galima kokiu naminiu sausainuku iskept, pyrago...na gal ir nesamone sukalbejau, bet zodziu man tokios mintys lenda i galva kol kas...kai niekada nebuvusi, tai sunku isivaizduoti kaip ten kas ir kaip..
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2011 04 13, 12:04)
Na ir as taip galvoju, kad savo vestis gal nelabai..reikes ir man ziureti ar vyras gales pabuti su mazaja ar kazka kita teks galvot, nes jis dirba siaip...
O del nesimosi, as va nezinau koks ten vaikiuku amzius, bet gal butu galima kokiu naminiu sausainuku iskept, pyrago...na gal ir nesamone sukalbejau, bet zodziu man tokios mintys lenda i galva kol kas...kai niekada nebuvusi, tai sunku isivaizduoti kaip ten kas ir kaip..


Na kadangi ir mano tai pirmas kartas, tai manau pasikalbesiu su auklėtoja kaii ji praneš tikrąją datą ir sužinosiu kuo tą kartą mes juos džiuginsim, o vėliau juk jau pačios matysim situaciją ir bus lengviau...
Atsakyti

Labai saunu, kad judam i prieki ir po truputi musu daugeja thumbup.gif

Del velyku sventes, tai as galvoju, kad mes turetume aplankyti ne sventes metu- juk per svente jiems bus ir taip smagu, dovaneles, pasirodymai ir linksmybes! O jei mes aplankytume kitu laiku, jie patirtu daugiau dziugiu akimirku!
Is mano puses visiems 60 vaikiuku (reik patikslint sk.) butu vaikiskos deliones, visiems po lapa lipduku. Visoms mergaitems po spalvota gumyte- kaspina i plaukus (reik merg.sk.). Dar vandens burbulai. Dar skaiciau, kad jiems labai tiko kukuruzai, o tortuku ir pyragu, tai aukletojos prisibijo...
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2011 04 13, 23:43)
Labai saunu, kad judam i prieki ir po truputi musu daugeja thumbup.gif 

Del velyku sventes, tai as galvoju, kad mes turetume aplankyti ne sventes metu- juk per svente jiems bus ir taip smagu, dovaneles, pasirodymai ir linksmybes! O jei mes aplankytume kitu laiku, jie patirtu daugiau dziugiu akimirku! 
Is mano puses visiems 60 vaikiuku (reik patikslint sk.) butu vaikiskos deliones, visiems po lapa lipduku. Visoms mergaitems po spalvota gumyte- kaspina i plaukus (reik merg.sk.). Dar vandens burbulai. Dar skaiciau, kad jiems labai tiko kukuruzai, o tortuku ir pyragu, tai aukletojos prisibijo...

Kukuruzai tikrai gera mintis, zodziu jei man pavyks sudalyvaut, as galeciau jais pasirupint manau..
Atsakyti
Kai kalbesites su aukletojom pasitarkit, kad butu galima ir savaitgali aplankyti, nes dirbancios tikrai negales iki 13 val darbo dienomis ateiti verysad.gif
ir dar vaikams labai patiko pusti burbulus, tad tikrai galima pripirkti ju, juk pavasari galima iseiti i lauka juos pusti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo einarta: 14 balandžio 2011 - 08:50