Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)

Mielosios, šiuo metu neturiu kada ką organizuoti sad.gif
Bet nepasikuklinkite tą padaryti pačios - auklių numeriai surašyti temoje, paskelbkit datą, pradėkit sąrašą, tada jei kažkiek norinčių susidaro, skambinkit informuot, kad ateinat, viskas wink.gif
Jei žūt būt reiks mano pagalbos, skambtelkite 8 671 00504, nes gana retai čia bepavyksta užsukt smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir ne tik mamytės,

norėčiau organizuoti priešvelykinį vaikučių aplankymą. Laukiu norinčiųjų prisijungti pasiūlymų dėl tinkamos datos ir laiko. Jei atsiras daugiau norinčiųjų derinsiu su auklėtojomis ir tai kuo vaikučius galime pradžiuginti.
Atsakyti
QUOTE(A.S.T.A. @ 2011 04 06, 21:37)
Sveikos mamytės ir ne tik mamytės,

norėčiau organizuoti priešvelykinį vaikučių aplankymą. Laukiu norinčiųjų prisijungti pasiūlymų dėl tinkamos datos ir laiko. Jei atsiras daugiau norinčiųjų derinsiu su auklėtojomis ir tai kuo vaikučius galime pradžiuginti.

as noreciau 4u.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif
Gal gali parašyti kada galėtum, gal planuojam tą savaitę prieš pat Velykas?
Lauksiu žinių 4u.gif
Ir daugiau norinčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, jei organizuojat - as tikrai noreciau prisidet wub.gif
Atsakyti
Man praktiskai nera svarbu kada,butu gerai kad butu gerai darbo diena tik,ne savaitgalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A.S.T.A. @ 2011 04 06, 21:37)
Sveikos mamytės ir ne tik mamytės,

norėčiau organizuoti priešvelykinį vaikučių aplankymą. Laukiu norinčiųjų prisijungti pasiūlymų dėl tinkamos datos ir laiko. Jei atsiras daugiau norinčiųjų derinsiu su auklėtojomis ir tai kuo vaikučius galime pradžiuginti.

As mielai prisijungciau 4u.gif manau ta savaite pries Velykas butu tinkamiausia, tik reiketu pagalvoti del konkretesnes dienos ir valandos.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dinelė2 @ 2011 04 07, 09:10)
Man praktiskai nera svarbu kada,butu gerai kad butu gerai darbo diena tik,ne savaitgalis 4u.gif

drinks_cheers.gif Man irgi praktiskai bet kada tiktu, tik reiktu pasiderint is anksto kur savo maziuke palikt, kad kas pasaugotu tuo metu...
Atsakyti
as niekad neesu dalyvavus tokiose dalykuose,o ten einam pas vaikucius,su jai zaidziam ar ka ten veikiam? kazka ten nesam jiems ane? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(just-me @ 2011 04 07, 09:12)
As mielai prisijungciau 4u.gif manau ta savaite pries Velykas butu tinkamiausia, tik reiketu pagalvoti del konkretesnes dienos ir valandos.. g.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  Man irgi praktiskai bet kada tiktu, tik reiktu pasiderint is anksto kur savo maziuke palikt, kad kas pasaugotu tuo metu...

nu va man irgi panasei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinelė2 @ 2011 04 07, 09:14)
as niekad neesu dalyvavus tokiose dalykuose,o ten einam pas vaikucius,su jai zaidziam ar ka ten veikiam? kazka ten nesam jiems ane? blush2.gif

Man irgi neteke dalyvauti, bet uz tai labai noreciau..tai butu saunu jei mergytes, kurios jau buve ir organizuoja ne pirma karta sita grazu dalyka, galetu su mumis daugiau info pasidalinti... 4u.gif kiek teko temute skaityti, tai berods kazka nesdavo vaikiukams..
Atsakyti
QUOTE(Dinelė2 @ 2011 04 07, 08:10)
Man praktiskai nera svarbu kada,butu gerai kad butu gerai darbo diena tik,ne savaitgalis 4u.gif


as buvau si rudeni viena karta, tai visos nutarem, kad eiti darbo diena po darbo yra negerai, nes ten vaikuciai anksti eina miegot, tai neiseina ilgiau pasisveciuot. Smagiau butu savaitgali - dabar pavasaris, galima butu lauke pabut.

Del lauktuviu pries einant apsitariam, ka nesim, ar smulkmenu - knygutes, kukuruzai... arba organizatore paskambina direktorei ir paklausia, ar nereik kazkokiu konkreciu daiktu...
Atsakyti
Sveikutes, seniai planavau pas mazuosius. Esu buvus pas didesnius. Butinai jungsiuosi prie jusu mergaites! Man taip pat labiau tinka savaitgalis, bet jei nuspresite kitaip bandysiu prisitaikyt. Del dovaneliu, tai manau geriau pasitart su aukletoja, ko reikia. Tai kaip suprantu planuojam 17 dienai. Lauksiu info i az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 09 balandžio 2011 - 14:04
O kazkas jau skambino ir suderino laika su administracija?
Atsakyti