Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės lanko vaikų namus (V dalis)

4u.gif prisijungiu
Atsakyti
Sveikos

Sakykit, gal zinot kam butu galima atiduoti savo ir ne tik, isaugtus rubelius, zaislus?
zinau, kad yra seimu, kurioms to reikia, tik nelabai zinau kur jas rasti g.gif ax.gif blush2.gif Laukiu atsakymu i AZ
Atsakyti
QUOTE(pupena @ 2010 12 09, 19:02)
Sveikos

Sakykit, gal zinot kam butu galima atiduoti savo ir ne tik, isaugtus rubelius, zaislus?
zinau, kad yra seimu, kurioms to reikia, tik nelabai zinau kur jas rasti  g.gif  ax.gif  blush2.gif Laukiu atsakymu i AZ

Aha man irgi butu idomu suzinot kam reiktu rubeliu o tai vaikelis greit auga o drabuzeliu daug liek net nepanaudotu
Atsakyti
sveikos jungiuosi ir as, turiu mazu rubeliu ir zaisliuku, kur kaune butu galima nuvezt? i kokius kudykiu namus? labai noreciau juos lankyti 4u.gif gal turite info kaip i juos patekti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nežinau tikslaus adreso, bet reikės pasiklausti vyro, nes jis visus mūsų drabužėlius, patalynes, rankšluosčius, kuriuos keičiu namuose veža į vieną bažnyčią, o ji ten išdalina norintiems 4u.gif sakė nespėjau iškrauti, kai susidarė eilutė norinčių, tai labai džiaugiuosi, kad neišmečiau 4u.gif 4u.gifŽinau, kad Kaune, petrašiūnuose 4u.gif ir, kad daiktus priima nuo 11 iki 12.30 lygtais, nes mane skubino, kad greičiau sukraučiau viską biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2010 12 15, 10:59)
Sveikos  4u.gif

Nežinau tikslaus adreso, bet reikės pasiklausti vyro, nes jis visus mūsų drabužėlius, patalynes, rankšluosčius, kuriuos keičiu namuose veža į vieną bažnyčią, o ji ten išdalina norintiems  4u.gif  sakė nespėjau iškrauti, kai susidarė eilutė norinčių, tai labai džiaugiuosi, kad neišmečiau  4u.gif  4u.gifŽinau, kad Kaune, petrašiūnuose  4u.gif ir, kad daiktus priima nuo 11 iki 12.30 lygtais, nes mane skubino, kad greičiau sukraučiau viską  biggrin.gif

Butu saunu jei galetumete parasyti tikslesne vieta, nes ir man aktualu, noreciau nuvezti kai kuriuos savo ir mergytes rubelius, jie geros kokybes, manau tikrai atsirastu jiems nauji seimininkai, o ismesti juk gaila, kai galima kazkam padeti..
Atsakyti
Norincios atiduoti isaugtus vaiku ar savo drabuzelius uzsukite i kokius rajoninius vaiku globos namus. Manau jie tikrai su didziausiu dekingumu priims. Pati sia savaite lankiausi vienuose tokiuose namuose, tai vaizdas tikrai sukreciantis sad.gif
Atsakyti
gal kas zinote adresa kaune vaiku namu? as turiu 2-3m vaikisku rubeliu, su mielu noru nuvaziuociau aplankyt maziuku, pabendraut, bet nzn nei vieno adreso ir nzn ar reikia skambintis pries atvykstant? o petrasiunuose ten yra paprasciausiai baznytine parapija, kurioje dirba tokiu moteru kurios pacios tempiasi viska i namus.Mano kaimyne ten dirba ir nuomone mano tokia, reikia vezti tiesiai i vaiku namus.
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2010 12 17, 16:22)
gal kas zinote adresa kaune vaiku namu? as turiu 2-3m vaikisku rubeliu, su mielu noru nuvaziuociau aplankyt maziuku, pabendraut, bet nzn nei vieno adreso ir nzn ar reikia skambintis pries atvykstant? o petrasiunuose ten yra paprasciausiai baznytine parapija, kurioje dirba tokiu moteru kurios pacios tempiasi viska i namus.Mano kaimyne ten dirba ir nuomone mano tokia, reikia vezti tiesiai i vaiku namus.


ne visi vaikų namai nori rūbelių ir žaislų (bent jau minkštų žaislų tai nenori, o žaidimai lavinantys tai tinka), žinokit. bent jau mes kur einam (kūdikių namai Vilijampolėje), tai sakė, kad nereikia unsure.gif
Atsakyti
[FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=green]

SU NAUJAIS METAIS JUS! 4u.gif

Noriu prisijungti prie Jūsų ir pasitikslinti kada sekantis ėjimas pas vaikučius nusimato? Kaip supratau pagrindinė organizatorė Hetterra - todėl klausiu jos - gal reikia kokios pagalbos organizuojant - šiuo metu galiu tam skirti laiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.S.T.A.: 02 sausio 2011 - 21:20
Sveikos mamytes.Kaune aleksote yra sena baznycia kurioje priiima rubus,zislus,baldus,maista.juos isdalina sunkiai gyvenantiems zmonems.cia tikslus adresas Vidukalnio g. 4
Atsakyti
QUOTE(Hetterra @ 2010 12 29, 12:55)
ne visi vaikų namai nori rūbelių ir žaislų

Tikrai ne visi, kaip kažkuri rašė būna vaikus rengia vos ne išaugtais, nes tingi sandėlyje perrūšiuoti atneštus drabužėlius.
Aš vežu į Caritą (yra praktiškai kiekviename mieste). Taip pat vežu į Kauno arkivyskupijos Šeimos centrą (Vilniaus g. 29, II aukštas), ten mielai priima.
Atsakyti