Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Iki 6 menesio darbe labai mazai zinojo, kad esu nescia, vaikinai dar akivaizdziai flirtavo su manim. Veliau pradejau storeti, pilvukas grazus, bet kojos ir sikna man pasidare tikra katastrofa... Celiulitas uzpuole jau gal koki 4 menesi. Veidas irgi labai anksti pastorejo, veliau rankos is sportisku tapo lasinines. Iki termino pabaigos liko 2 dienos, jau tuoj isvysiu savo mazyli. Bevik visa nestuma jauciausi labai ivairiai, viena diena buvau pasakiskai grazi, kita diena bjauri " bulve", bet visada stengiausi pasipuosti, pasitempti, pasidazyti ir plaukus ir nagus susitvarkyti. Dazydavau plaukus kas menesi. Maniskio draugai jam vis sakydavo, kad as labai grazi nestuke. Bet dabar paskutiniom dienom kojos dar labiau isstorejo, i dzinsus ziuret nebenoriu, nebepatogu, turiu pora zieminiu sukneliu, kurios man jau baisiai atsibodo, bet vis dar stengiuosi buti grazi ir savo sutinusi veida kompensuoti ilgais ir sutvarkytais plaukais. Draugo griztancio is darbo laukdavau skania vakariene ir tvarkinga isvaizda. Visada buvau tokios nuomones, kad moteris turi buti moteriska ir protinga. Ir net baigiantis nestumui stengiuosi neapleisti savo moteriskumo ir neparodyti savo silpnumo.
Daznai matau nestukes, gienos buna pasakiskai grazios, stilingos, kitos apsileidusios, bet kad ir kaip bebutu, nestumas yra stebuklingas periodas ir kazkas nepaprasto, reikia save myleti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dain@ra @ 2011 10 15, 13:02)
per pirma  nestuke.gif  tikrai taip ir buvo!  thumbup.gif  Bet laukiuosi antra syk ir ne velnio  schmoll.gif  nagai silpnuciai, skilineja, plauku galiukai issisakoja vos pakirpus, neblizga  doh.gif veidas pabertas, demelem ismetytas  unsure.gif

drinks_cheers.gif lygiai taip pat ir man... i veidrodi dabar sunku kartais paziureti. tai as laikausi tos teorijos, kad cia sikart mergyte is manes visa grozi ateme biggrin.gif nes pirmas berniukas, tai tikrai jauciausi grazi. bet tikiuosi kaip cia kuri rase, kad po gimdymo bus atvirkstinis variantas ir pagrazesiu vel biggrin.gif
Atsakyti
va skaičiuoju paskutines savaites iki gimdymo, tai jaučiuosi tikrai prastai sad.gif negraži, stora, nerangi ir t.t
dažniausiai net iš lovos lipti tingiu sad.gif gerai, kad yra šuo, kuris priverčia judėti ir nors kartais iki parduotuvės nusigaunu, tai vis progos pasidažyti, susišukuoti tvarkingai. Va ir šventės buvo, tai vėl proga save nusipiešti biggrin.gif
galvos džiovinimas labai sunkus darbas man, pasidažyti taip pat reikia pastangų, o dar ir vaikelis kaip tyčia kai dažausi ima intensyviau judėti biggrin.gif
geras dalykas tai, jog oda iki nėštumo buvusi labai sausa dabar tapo normali, spindinti ir nebereikalaujanti tiek daug ypatingo dėmesio
Atsakyti
grazi tikrai neatrodau sau.. jauciuosi stora del pupsancio pilvuko, veidas "pastorejo", o man tai ziauriai nepatinka, plaukai labai slinko ir slenka, o jie ir taip ne is vesliuju smile.gif zodziu nestumas yra nestumas ir tikrai ne i graziaja puse smile.gif gal cia tik kai kuriom "dadeda" grozio, as ryskiai ne is tu, guodziu, kad tai baigsis, aisku su pasekmem, nes jei iki siol dar neturejau ne rinkutes ant pilvo, tai dabar turbut taip nebebus, del odos issitampymo
Atsakyti
as tai paskutiniais men i veidrodi nenoriu ziuret, atrodau patinus, veidas pabertas,demetas... gerai kad nedaug liko 4u.gif
Atsakyti
niekada sau nebuvau graži nėštumo metu. ir kitos nėščios man nepatinka.
daug kas aikščioja - oi nėštumas puošia, nėštumas labai gražu,
o man ne.
Papildyta:
Intravert - nebūtinai liks rinkutės wink.gif turbūt nuo sudėjimo, odos elastingumo priklauso.
man nieko neliko. vėl tapau kūdena, nors nėštumo metu daug priaugau (23 kg ir 26 kg). tik kai aš kūdena buvau, niekas nematė tų kg. maximum +15 kg nėštumo gale duodavo.
Atsakyti
Su pirma nebuvau graži,nes tinau ir t.t ,o vat su antru buvo visai kitaip ir laikiau save ir nėštumą gražius smile.gif
Papildyta:
Su pirma nebuvau graži,nes tinau ir t.t ,o vat su antru buvo visai kitaip ir laikiau save ir nėštumą gražius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 01 05, 12:38)
niekada  sau nebuvau graži nėštumo metu. ir kitos nėščios man nepatinka.
daug kas aikščioja - oi nėštumas puošia, nėštumas labai gražu,
o man ne.
Papildyta:
Intravert - nebūtinai liks rinkutės wink.gif turbūt nuo sudėjimo, odos elastingumo priklauso.
man nieko neliko. vėl tapau kūdena, nors nėštumo metu daug priaugau (23 kg ir 26 kg). tik kai aš kūdena buvau, niekas nematė tų kg. maximum +15 kg nėštumo gale duodavo.


num nepykit, bet jau lb negraziai cia issireisket..nepuolu tik siaip pastebiu blush2.gif tikrai pasitaiko ne simpatisku nesciuju, bet juk tai tik keliems menesiams, o veliau viskas susitvarko, o jei ir ne, tai pacios norejot vaiku, nestumo ir mamytes dziaugsmu..o uz viska gero reikia kazkuo ,,moketi,, nestumo atveju prilyginciau tai mamos isvaizdai smile.gif
Atsakyti
Kol kas nesijauciu nei lb grazi nei ne...talija isplatejo, bet niescia neatrodau, atrodau pavalgius, pilvukas toks "patines", i soliariuma nebevaikstau tai atrodau sau perbalus, raumenukai ir sunyko, nebe tokie dailus. Bet plaukus dazau, nagus lakuoju, aviu aukstakulnius ofise ax.gif stengiuosi atrodyti padoriau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 01 06, 23:59)
num nepykit, bet jau lb negraziai cia issireisket..nepuolu tik siaip pastebiu blush2.gif  tikrai pasitaiko ne simpatisku nesciuju, bet juk tai tik keliems menesiams, o veliau viskas susitvarko, o jei ir ne, tai pacios norejot vaiku, nestumo ir mamytes dziaugsmu..o uz viska gero reikia kazkuo ,,moketi,, nestumo atveju prilyginciau tai mamos isvaizdai smile.gif

turbūt ne taip išsireiškiau jei ne taip supratot ax.gif turėjau omenyje, kad jei moteris graži, simptiška - tai ji man graži nepriklausomai su makiazžu ar be jo, su kasdieniais rūbais ar puošniai apsirengusi, nėštukė ar ne nėštukę. vien dėl to, kad ji nėštukė, man nepagražėja.
Atsakyti
Aš visų nėštumų metu jaučiausi sau graži, atrodydavo, ir tas pilvukas tinka, ir akys spindi, eidavau galvą iškėlusi, su tokiu pasididžiavimu ir euforija..Nebėrė, plaukai neslinko, smarkiai netinau..Bet negalėdavau žiūrėti į save nuotraukose, nes nematydavau ten jokio nėščiosios grožio.. doh.gif Tai net nesifotografuodavau, turiu labai mažai nuotraukų..
Atsakyti
O as jauciausi ir dabar jauciuosi grazi wub.gif ir kiti taip sako thumbup.gif
Atsakyti