Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

QUOTE(Spurgytė @ 2011 09 16, 11:25)
Aš sau graži, nes tik dabar oda ideali, plaukai spindi, nagučiai tvirti. Visą gyvenimą kovojau su bėrimais, slenkančiais plaukais, jaučiausi kaip bjaurus ančiukas, bet dabar... Gulbė, tik su pilvuku.  biggrin.gif  Nesijaučiu seksuali, bet graži tikrai taip.  thumbup.gif

Man kaip tik atvirksciai, jauciuosi didele, nerangi lotuliukas.gif lotuliukas.gif pries nestuma oda ideali buvo, plaukai ir nagai grazus, o dabar pasilpneje.. be to negaliu kvepintis, nes pykina, o anksciau ne kojos is namu be kvepalu ax.gif Laukiu nesulaukiu kol pagimdysiu, sutvirtinsiu kuna, eisena vel taps grazi.... idegsiu.... wub.gif ech...
Atsakyti
QUOTE(Ms.E @ 2011 09 18, 15:42)
Man kaip tik atvirksciai, jauciuosi didele, nerangi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pries nestuma oda ideali buvo, plaukai ir nagai grazus, o dabar pasilpneje.. be to negaliu kvepintis, nes pykina, o anksciau ne kojos is namu be kvepalu  ax.gif  Laukiu nesulaukiu kol pagimdysiu, sutvirtinsiu kuna, eisena vel taps grazi.... idegsiu....  wub.gif ech...


man irgi taspats buvo,bet su kvepalais ir po gimdymo isliko sudetinga g.gif jauciausi didele,norejos slepti ta pilvuka kurio niekad neisivaizdavau pas save doh.gif irgi galvojau greiciau pagimdau ir begu degintis,sportuot ir pan,bet..pasirodo vaikelis dabar pirmoj vietoj,ir jeigu jam netinka tai,ko as noriu,tuomet visdar turiu pakentet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgytė @ 2011 09 16, 10:25)
Aš sau graži, nes tik dabar oda ideali, plaukai spindi, nagučiai tvirti. Visą gyvenimą kovojau su bėrimais, slenkančiais plaukais, jaučiausi kaip bjaurus ančiukas, bet dabar... Gulbė, tik su pilvuku.  biggrin.gif  Nesijaučiu seksuali, bet graži tikrai taip.  thumbup.gif

Kaip jums gerai:) Man su plaukais ir naguciais taip pat viskas puiku buvo, na bet su oda - ziauru, ziauriau ir but negalejo.. Iki nestumo turejau idealia oda - jokiu spuogu, lygi lygi buvo, bet kai pastojau prasidejo dideles bedos, spuogai dygo valandom, negaledavau net veido ir nugaros nusimaudzius sluostyt, nes skaudedavo.. Jauciausi bjauriai, dar pazystamas atejes i svecius leptelejo- Zinai, o gatvej taves nebuciau pazines:D Na dabar viskas susitvarke, bet vistiek nebe taip kaip pries nestuma buvo, ir randu kiek liko.. Tikrai jauciaus negrazi nestumo metu:(
Atsakyti
Aš jaučiuosi graži kaip niekad, plaukai žvilga, nagai stiprūs..Žinoma tam įtakos turi ir bendra savijauta, tačiau jaučiuosi puikiai ir to linkiu kiekvienai wub.gif
Atsakyti
As irgi tik galiu pasidziaugti grazia lygia veido oda, greitai auganciais plaukais, nagais.. to dar nebuvo thumbup.gif Tik va del apsirengimo.. gal dar neatradau savo.. nes kazkaip keistokai jauciuosi su tais platesniais rubais.. smile.gif
Atsakyti
Jauciausi labai grazi ir ypatinga iki 3 trimestro. Pilvukas nedidukas ir dailutis, veidas spindi, oda atsigavus, plaukai, nagai wub.gif wub.gif Buvau labai patenkinta savimi, ir komplimentu saulaukdvau labai daug kad ir parduotuveje biggrin.gif Nuo III trimestro pilvukas zenkliai padidejo, pasidariau storuliuke, nejudri meskute, su istinusiomis kojomis. Nieko grazaus cia jau nebemaciau schmoll.gif Foto sesija daryta II trimestra ziuriu su malonumu, III jau patobulintos nuotraukos kai kurios yra. Nematau nieko grazaus tame tarpsnyje jau. Pilvukas nebe dailus, o didziulis, rubai visi kaip maisai schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš labai graži sau atrodžiau lotuliukas.gif Kaip jau kažkuri rašė, plaukai, nagai atsigavo, ir šiaip jaučiausi pakylėta smile.gif Paiilgstu to nėštumo laikotarpio ax.gif
Atsakyti
vat kas atsistato nestumo metu,tai plaukai, nagai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgita @ 2011 10 14, 07:45)
vat kas atsistato nestumo metu,tai plaukai, nagai  thumbup.gif


per pirma nestuke.gif tikrai taip ir buvo! thumbup.gif Bet laukiuosi antra syk ir ne velnio schmoll.gif nagai silpnuciai, skilineja, plauku galiukai issisakoja vos pakirpus, neblizga doh.gif veidas pabertas, demelem ismetytas unsure.gif
Atsakyti
as jauciuosi labai grazi wub.gif nors visada pati sau tokia buvau doh.gif
ne tiek grazi isore o grazi jauciuosi nestumu.. viska sau leidziu-myliu save.. ir manyje auganti stebukla..
man rodos pasaulis daug grazesnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amandux @ 2011 10 09, 22:06)
As irgi tik galiu pasidziaugti grazia lygia veido oda, greitai auganciais plaukais, nagais.. to dar nebuvo thumbup.gif  Tik va del apsirengimo.. gal dar neatradau savo.. nes kazkaip keistokai jauciuosi su tais platesniais rubais.. smile.gif

bet po gimdymo vyks atvirkstine reakcija smile.gif
Atsakyti
as pati sau buvau lb grazi kai pirma kart laukiausi ir esu tokia pat grazi sau ir db blush2.gif 4u.gif jei tu patinki pati sau, tai patiksi ir kitiems, o galu gale, juk po sirdimi nesioji tecio dukryte arba suneli, seneliu anukeli, tetu ir dedziu sunena ar dukterecia smile.gif o juolab siais laikais tiek daug visokiu priemoniu, kad uzmaskuot neblizgancius ir slenkancius plaukus, isberta oda ar luzinejancius nagus, nors nemanau, kad cia didele katastrofa smile.gif mylekit save, juk nestumo metu moteris zydi kaip gele, o as manau, kad visos geles yra grazios 4u.gif
Atsakyti