Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Nescia sau tikrai nesu grazi. Vyrui grazi, o sau schmoll.gif
Kitos nesciosios buna grazios, bet as turbut is tu kurios nebuna grazios, o buna ispampusios nuo pirmu dienu. Iskart veidukas suapvaleja, lupytes pastoreja ir pan... doh.gif O nestumo gale tai siaube siaube... unsure.gif kojos kaip kokie rastai, pilvas ant nosies, veidas istines kaip kokios alkoholikes su stazu... doh.gif
Ir kompensuok nekompensaves kosmetika ir drabuziais... tikrai nuo to grazesne sau nepatampu, tik kad aplinkiniam tikriausiai maloniau ziuret negu i tokia ispampuse + apsileidusia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Swisse @ 2010 10 09, 15:00)
Nescia sau tikrai nesu grazi.  Vyrui grazi, o sau  schmoll.gif
Kitos nesciosios buna grazios, bet as turbut is tu kurios nebuna grazios, o buna ispampusios nuo pirmu dienu. Iskart veidukas suapvaleja, lupytes pastoreja ir pan...  doh.gif  O nestumo gale tai siaube siaube...  unsure.gif  kojos kaip kokie rastai, pilvas ant nosies, veidas istines kaip kokios alkoholikes su stazu...  doh.gif
Ir kompensuok nekompensaves kosmetika ir drabuziais... tikrai nuo to grazesne sau nepatampu, tik kad aplinkiniam tikriausiai maloniau ziuret negu i tokia ispampuse + apsileidusia  rolleyes.gif

Na manau , kad gal labai jau save kritikuoji biggrin.gif
Atsakyti
nesijauciu grazi schmoll.gif nors 22 sav,ir pilvukas vos matyti-aplinkiniai ne nepastebi dar jog laukiuos...bet jauciuos netokia ir viskas. blush2.gif Is vyro komplimentu sulaukiu kasdien,matyt reikia taikytis paciai su savimi,jog ir kunas keisis ir stengtis pamilt save tokia kokia esu dabar. Pavydziu baltai,kurios gebejote,gebat jaustis graziomis ir dar seksualiomis,ir megautis savo nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2011 09 11, 00:45)
nesijauciu grazi schmoll.gif  nors 22 sav,ir pilvukas vos matyti-aplinkiniai ne nepastebi dar jog laukiuos...bet jauciuos netokia ir viskas. blush2.gif  Is vyro komplimentu sulaukiu kasdien,matyt reikia taikytis paciai su savimi,jog ir kunas keisis ir stengtis pamilt save tokia kokia esu dabar. Pavydziu baltai,kurios gebejote,gebat jaustis graziomis ir dar seksualiomis,ir megautis savo  nestuke.gif  wub.gif


as irgi grazi nesijauciu rolleyes.gif visu pirma todel, kad jauciuosi prastokai... silpna, nera jegu... tai ir visos grozio proceduros siuo metu apleistos unsure.gif atrodo jau ir apsirengt nebeturiu ka... eiciau apsipirkt, bet velgi nera jegu... unsure.gif nestumo pabaigos laukiu kaip kokio isganymo... atrodo, greiciau pagimdyciau... kai savijauta bus gera, vel galesiu pradet savo groziu rupintis... rolleyes.gif
Atsakyti
Man nestukes - kazkoks nepaprastas, idealus grozis wub.gif
Visad svelnumo ir silumos banga uzlieja pamacius busima mamyte thumbup.gif Kartais taip norisi bent trumpam dar uzsideti ta pilvuka ax.gif
Jus visos esat nepaprastai dailios! Tiesiog to nepamirskite ir pacios sau kartokite mirksiukas.gif
Tai gyvenimo svente kuri trunka tik 9 men, megaukites biggrin.gif
Atsakyti
Na o as sau grazi 4u.gif ir su treningais, ir su darbiniu kostiumeliu, ir baseine su maudymosi kostiumeliu drinks_cheers.gif labai megstu pasipuosti suknutem, susisukuoti, isisegti perliukus ir vakare iseiti kur i viesuma 4u.gif teisybes delei tureciau pasakyti, kad iki nestumo buvau daug labiau apsileidusi ir saves taip nemylejau...
Teisingai sako, kad nestuke.gif - magiskas ir stebuklingas etapas moters gyvenime... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2011 09 11, 22:10)
Na o as sau grazi  4u.gif  ir su treningais, ir su darbiniu kostiumeliu, ir baseine su maudymosi kostiumeliu  drinks_cheers.gif labai megstu pasipuosti suknutem, susisukuoti, isisegti perliukus ir vakare iseiti kur i viesuma  4u.gif  teisybes delei tureciau pasakyti, kad iki nestumo buvau daug labiau apsileidusi ir saves taip  nemylejau...
Teisingai sako, kad  nestuke.gif  - magiskas ir stebuklingas etapas moters gyvenime...  thumbup.gif



ir kaip taip prazysti nestumo metu?kas ikvepia? Nezinau,regis apsileist neapsileidau,bet vat noro puostis ar eit kur i viesuma isvis nera blink.gif jei galeciau turbut dienu dienas sedeciau namuose ir viena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2011 09 11, 20:45)
ir kaip taip prazysti nestumo metu?kas ikvepia? Nezinau,regis apsileist neapsileidau,bet vat noro puostis ar eit kur i viesuma isvis nera blink.gif jei galeciau turbut dienu dienas sedeciau namuose ir viena blush2.gif


as tai isvis nepamenu, kada paskutini karta buvau kur nors mieste... rolleyes.gif tik darbas ir namai unsure.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Voveryyte @ 2011 09 11, 20:10)
Na o as sau grazi  4u.gif  ir su treningais, ir su darbiniu kostiumeliu, ir baseine su maudymosi kostiumeliu  drinks_cheers.gif labai megstu pasipuosti suknutem, susisukuoti, isisegti perliukus ir vakare iseiti kur i viesuma  4u.gif  teisybes delei tureciau pasakyti, kad iki nestumo buvau daug labiau apsileidusi ir saves taip  nemylejau...
Teisingai sako, kad  nestuke.gif  - magiskas ir stebuklingas etapas moters gyvenime...  thumbup.gif


o kelinta nestumo savaite tau? ax.gif tikiuosi ir as kitaip jausiuos, siaip ne taip istverus pirmaji trimestra... doh.gif
Atsakyti
Ir as prisijungiu prie tu, kurios jauciasi ypatingos nestuke.gif metu.. smile.gif 4u.gif
Kol kas dar neturiu jegu saves puost ir pasirupint naujais graziais drabuziukais, bet vis tiek jauciuosi tokia ypatinga!!! Plius ir vyro, ir giminiu, ir aplinkiniu paliakymas ir nuolatos silti zodziai!
Labai laukiu kai jau praeis tie sunkumai, kai pasijausim gerai, kai galesim pakilt is patalu ir graziai iseit i viesuma!!
Merginos ir moterys, juk mes ne siaip sau pampstam!!! Mes nesiojam stebukliuka savy.. Toki ypatinga... wub.gif Mylekit save ir pilvuza savo!
Uz jus visas!!!! smile.gif drinks_cheers.gif Juokauju smile.gif
Atsakyti
Aš sau graži, nes tik dabar oda ideali, plaukai spindi, nagučiai tvirti. Visą gyvenimą kovojau su bėrimais, slenkančiais plaukais, jaučiausi kaip bjaurus ančiukas, bet dabar... Gulbė, tik su pilvuku. biggrin.gif Nesijaučiu seksuali, bet graži tikrai taip. thumbup.gif
Atsakyti
Kol dar 15 savaičių ir nepriaugta svorio, atrodau sau normali, nei kažkuo gražesnė kaip visada nei bjauresnė biggrin.gif
Atsakyti
Aš sau atrodau graži bigsmile.gif nors būna dienų, kad jaučiuosi stora ir neturinti ko apsirengti doh.gif bet kaip ir perdaug nepriaugusi svorio tik pilvukas ir visi sako, kad esu labai išrgažėjusi, tai pamalonina širdelę ir jaučiuosi labai gerai wub.gif
Jei net sugebėjau gerbėja susirasti per nėštumą, tai kažką man atrodo reiškia rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti