Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Visos moterys turi būti pasitempusios (tam mes ir moterys), o ypač nėščios, nes į jas labai krypsta praeivių akys bigsmile.gif labiausiai įsiminiau MB žodžius: "bet tau nėštumas tinka - tu graži..." lotuliukas.gif ir nežinojau čia juoktis ar verkt, bet realiai pažiūrėjus tai bent jau man ir akys spindi...ir veido išraiška kitokia - švelnesnė... rolleyes.gif gal, kaip kažkuri minėjo tai tik fiziologinė būsena, bet man tai ir psichologinė būsena, aš kaskart nusišypsau, kai pagalvoju, jog esu ne viena... wub.gif
Atsakyti
Buvau sau grazi iki 30 savaites, nors priaugau vidutiniskai, kirpau ir daziau plaukus, dariausi pedikiura, pirkau naujus grazius rubelius bet buvau sau negrazi schmoll.gif veidas buvo patines doh.gif tai buvo baisiausia negalejau ziuret i save nuotraukose blink.gif todel tokiu turiu labai mazai
Atsakyti
Na, as sau visai patikau bigsmile.gif Ir vyras sake grazi ax.gif
Atsakyti
Jaučiuosi gerai, atrodai sau thumbup.gif . o svarbiausia, kad vyras man pastoviai kartoja, kad aš pati gražiausia pasaulyje... na teko juo patikėti ax.gif
Atsakyti
Na kolkas dar tik pradzia, bet jauciusi baisiai... Veidas visas isbertas g.gif Savijauta nekokia, tai ir puostis nera upo, regsiuosi bileka doh.gif, plaukai riebaluojasi kasdien, atsibodo sampuna pirkti doh.gif, slenka dar ziauriau, net verkt norisi verysad.gif Na tik nagai gerai auga tongue.gif

Tikuosi su laiku viskas susitvarkys tongue.gif
Atsakyti
as jauciuosi sau grazi smile.gif nesvarbu, kad atsirado ir striju, ir svoris padidejo... uztat oda nuostabi, nagai ir plaukai grazus. MB vis kartoja, kad dabar as jam graziausia biggrin.gif
Atsakyti
Truputį čia paskaičiau ir galvoju smile.gif Kaip smagu, kad pačios jaučiatės gražios. thumbup.gif
Mieste tikrai daug sutinku nėščių moterų, ir tikrai dažnai jas nužvelgiu nuo galvos iki kojų ir imu vertinti smile.gif Tai gaila, labai gaila, kad tik ne daugelis moterų/merginų yra gražios ir tvarkingos smile.gif
Dauguma moterų savo nėštumą naudoja pasiteisinimui, galva neplauta - aš nepakeliu rankų, plaukai nedažyti - nėščiai negalima, einu su nutampytais treningais - juk aš nėščia, taip patogiau. schmoll.gif
Būkit gražios, puoškitės, renkitės, susitvarkykite. smile.gif Gerai sakė, kad kaip tik į jas visada krypsta žmonių akys, nes visiems yra smalsu, tad ir reikia atrodyti gražiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskutines 2 savaites atrodziau ir jauciausi patinusi. Man nebepatiko. schmoll.gif
Atsakyti
O aš sau tokia negraži atrodau schmoll.gif nors dar tik 21savaitė, visada buvau kompleksiška dėl savo kūno, nes labai kūdutė, ir dabar kai auga pilvas... doh.gif jau net baigėm su vyru mylėtis niekaip negaliu prisiverst nes puse laiko galvoju kokia aš stora ir negraži... Nebeliko visai noro... verysad.gif
Atsakyti
Sau atrodziau grazi, gal labiau tiktu pasakyti, patikau sau. Buvau labai rami, oda buvo lyg aksomine, visiskai del nieko nesinervinau, nagai, plaukai augo kaip ant mieliu, tikriausiai tiek komplimentu kaip per nestuma, niekada nebuvau gavusi. Man labai patiko mano busena, prie to aisku prisideju ir tai, kad nestumas buvo lengvas, turejau daug jegu ir noro veikti puostis, mokytis, keliauti. Noreciau, kad ir antras nestumas kada nors butu toks.
Atsakyti
Mano mamai nescios moterys visada labai negraziai atrodydavo, nuo vaikystes girdejau, kaip nestumas bjauru ir t.t. Laimei, emiau suprasti, kad nera tai bjauru ir tikiuosi, kad pilvukui isaugus isliksiu grazi ir, svarbiausia, sau patraukli smile.gif
Atsakyti
Jaučiuosi nerangi, mane nervina tas nuolatinis išsekimas, gulinėju ir gulinėju lovoj, namų ruoša kartais tampa išbandymu, mat dūstu. Nei grožio nei patrauklumo savyje neįžvelgiu schmoll.gif Vyro elgesys nepasikeitė, atrodo, jam netrukdo mano nerangumas ar pasikeitusi išvaizda, bet man pačiai viduje kirba va tokios mintys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledoksne: 26 rugsėjo 2010 - 01:16