Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Priaugti svorio per nėštumą yra normalus dalykas,bet nereikia apsileisti,tvarkynga išvaizda:manikiūras,pedikiūras,kuklus makijažas,plaukai sutvarkyti ir jūs gražuolė...štai ir viskas,manau tada ir nuotaika bus geresnė thumbup.gif
Atsakyti
pastaruoju metu jauciuosi kaip bandele blush2.gif visi galai pradejo tinti (tyrimai geri). del to pasidariau nerangi. net sms be klaidu nebegaliu parasyt del istinusiu is sustingusiu pirstu doh.gif laimei, liko panasiai 10 d. ir tada jau i klinikas skatinimui gulsiu smile.gif
Atsakyti
Pritariu toms nuomonėms, kad moteris visada turi būti pasitempusi, neapsileisti, prižiūrėti save smile.gif nėštumo metu kiekviena tampame kitokia ir tai normalu, juk mumyse auga gyvybė, žmogutis, kuris keičia mūsų išorę bei ir požiūrį į daugelį dalykų. rolleyes.gif tarkime aš sau esu graži, ypač, kai sulaukiu komplimentų iš savo mylimo vyro, kuris sako, jog man tinka pilvukas, kuris pas mane nėra didelis, nors jau 6 mėn. nestuke.gif visada pasidažau, prižiūriu plaikus, nagus, rūbelius rengiuos tokius, kad tiktų ir patiktų. mirksiukas.gif mano nuomone jei esi nėščia, tai nereiškia jog gali neprisižiūrėti, valgyti už du ir pan. valgyt reikia tiek, kiek norisi, bet manau vistiek turime prisižiūrėti. Linkiu visoms būti moteriškomis ir gražiomis, kadangi esame didvyrės, nešiojančios mažus angelėlius po savo širdelėmis. nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na as tai pirmom savaitem nesijauciau grazi, bet cia del to, kad jauciausi nelabai kaip. O kai baigesi blogumai, tai prasidejo malonumai bigsmile.gif Dziaugiuosi, kad laukiuosi vasara, tai sukneles tik viena po kitos keiciu. Ir pilvukas graziai po suknele atrodo ir paplatejusius klubus pridengia, nes mano sukneles visos lengvos ir plevesuojancios thumbup.gif Man kazkaip dar didesnis noras puostis ir graziai atrodyt nei iki nestumo. Siandien pirma karta gyvenime pedikiura man padare, nors anksciau pati darydavausi. Koks kaifas thumbup.gif Norisi buti graziai nuo galvos iki koju! O dar ypac kai
net pudru jokiu nereikia, nes oda nuostabiai svyti! kas gali buti geriau?!!!
Na gal kai labai pilvukas uzaugs ir pasidarys sunku vaiksciot, pakeisiu nuomone, bet kol kas megaujuosiu sia diena, o kaip bus, tai su laiku ir pamatysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Kol dar nesilaukiau ir matydavau niescias moteris, man visos jos graziai atrodydavo. Turincios savito grozio ir pagarbos. Dabar kaip laukiuosi pati jauciuosiu neblogai, graziai, tik vienintele beda gerokai nerangi unsure.gif .
Atsakyti
Man apskritai nestumas tik fiziologine busena, kai moteris atrodo kaip ir iki nestumo, arba kitas variantas tampa spuoguota, riebaluotais plaukais ir neproporcingai sustorejusi busima mama.
Man asmeniskai nescios kokios jos bebutu nera grazu, nescia ir tiek. Niekada nedariau ir nedarysiu spec nuotrauku su pilvu, ar specialiu fotosesiju su paklodem, mazais batukais ir kt. atributais, man tai atrodo nuvalkiota ir nekelia estetinio pasigerejimo. Man labiau priimtini mano ginekologes zodziai , kuri juos pasake, kai jau antro vaiko susilaukiau - nestumas yra moters organzimo zalojimas . Tiesiog ta perioda reikia pergyventi be streso ir susireiksminimo smile.gif
Atsakyti
O man besilaukianti moteris yra gražu, žinoma jei yra neapsileidusi. Tai vienas išgražiusių periodų (žinoma jei neštuma yra nekomplikuotas) nestuke.gif
Atsakyti
As pati sau patinku smile.gif blush2.gif Ir man begalo graziai atrodo susitvarkiusios, neapsileidusios nestukes kazkas nerealaus man smile.gif nestuke.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mat kiek zmoniu tiek nuomoniu g.gif taciau as su tais, kurie mano jog nescia moteris grazi drinks_cheers.gif Aisku ji turi savimi rupintis.
Atsakyti
Na, man nėščios moterys yra gražios. smile.gif Kai laukiausi vaikelio jaučiausi graži, juolab, kad plaukai neslinko buvo isgrazeje, nagai irgi dailus. Zodziu, viskas buvo gerai smile.gif Tik sunkiau su pralindimais, kol pripratau, kad reikia jau masinu aiksteleje aplink vaiksciot, o ne tarp masinu lyst smile.gif
Atsakyti
Nescia ir pasitempusi - t.y svariais ir tvarkingais plaukais, nagais, tvarkingai apsirengusi ir su sypsena - viena simpatiskiausiu moteru thumbup.gif
Zinoma paskutiniais menesiais patinusios kojos ir rankos nelabai gal puosia, bet tam visuomet galima rasti ilgas kelnes. TAd as pati siuo laikotarpiu tikrai nesijauciu prastesne uz kitas, sau as grazi wub.gif
p.s. sulaukiu komlimentu ne tik nuo vyro ... bigsmile.gif wub.gif

Atsakyti
Kartais sau grazi (ypac plaukai ir krutine smile.gif), kartais stora biggrin.gif Jei nescia moteris tvarkinga ir svytinciu akiu - tai grazi 4u.gif
Atsakyti