Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Dabar eina 7-as nėštumo mėnuo, jaučiuosi tikrai ne mažiau graži nei būdama ne nėščia, o priaugti kilogramai džiugina, mat visada norėjau keletą kilogramų priaugti. Džiugu, kad didelė dalis turėtų suknelių puikiai tinka ir dėvėti dabar, taigi, yra iš ko rinktis, ir nebūna, kad "neturiu, ką apsirengti", taip pat smagu, kad nėra kažkokių sunkumų dėl sveikatos, kurios persiduotų ir išvaizdai. Vis dėlto seksualiai patraukli, gundanti nesijaučiu... tiesiog tai man su didžiuliu pilvu bei jame vis spurdančia gyvybe nesisieja, ir tiek. O juk su esame dar jaunavedžiai, draugavimo periodą skyrė nemažas atstumas, dabar, kai esame kartu nuolat, teoriškai turėtų namų stogas kilnotis... Nežinau, kaip tą pojūtį pakeisti ir ar kažkas dar keistina, galbūt tiesiog pralaukti, ir tiek. Viena vertus, žinau, kad atsigriebsiu ateityje, galop įdomu ir kitokiame vaidmenyje pabūti, kita vertus... tos pašėlusios aistros vis dėlto trūksta.
Atsakyti
aistra kaip aistra, bet malonumo atsisakyt nei pradžioj, nei dbr 34 savaitėj neišeina ax.gif
Atsakyti
Dabar jaučiuosi net labai graži biggrin.gif Kuomet kelis mėnesius išvien pykino ir veidrody mačiau tik perbalusį vaiduoklį, tai dabar atėjo smagiausias laikotarpis.
Atsakyti

Nesijaučiu graži besilaukdama, nei dabar, nei ankstesniais nėštumais. Tai laikas, kai man norisi ne demonstruotis, o kuo labiau maskuotis, ir negelbsti jokios kirpyklos ar nauji rūbeliai. Pavyždiu XII a. moterims, joms bent kasdieniai drabužiai maskavimuisi tinkamesni buvo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 07 26, 15:55)
Nesijaučiu graži besilaukdama, nei dabar, nei ankstesniais nėštumais. Tai laikas, kai man norisi ne demonstruotis, o kuo labiau maskuotis, ir negelbsti jokios kirpyklos ar nauji rūbeliai. Pavyždiu  XII a. moterims, joms bent kasdieniai drabužiai maskavimuisi tinkamesni buvo... smile.gif


o kam maskuotis? Čia kažkoks iškrypimas kad slėpt? Aš nžn kaip dėl tų, kur labai storos, tokią tik vieną pažįstu, kuri ir po nėštumo kaip tankas liko, kitos kažkaip sugeba neišstorėt, o man tai išvis tik pilvas pūpso, bet slėpti jį, nuo ko? Svarbu pridengtas o visa kita manau neturėtų keistis, aš kaip tik dar daugiau gražių rūbų prisipirkau ir tikiuosi juos dar po nėštumo nėšioti
Papildyta:
Ai bet būna žmonės į mane žiūri, labai nemėgstu kai žiūri, tiesiog negera darosi, įdomu, ar dėl to, kad jiems baisiai atrodo ar kad šiaip akį traukia nėščia moteris? Ar kad neišauklėti tiesiog
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 07 27, 11:25)


Man negražu ir tiek.

Nors man labai gražios tos nėštukės, kurios iki nėštumo buvo kiek per kūdos, ir visiškai be krūtinės (ar su labai nedidele). Tai nėštumas joms tas trūkstamas formas prideda ir sureguliuoja, o jei dar pilvukas gražios formos (toks, kaip nėštukinių rūbelių reklamose) ir ne pernelyg didelis - o toks papratsai būna per pimrąjį nėštumą, kai pilvo raumenukai dar viską laiko kaip reikia - išvis super.

Kadangi pati esu absoliučiai ktokių "gabaritų" - man nei gražiu nei ką. Graži ir su visais privalumais kiek reikia, jaučiuosi būdama ne nėščia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 27 liepos 2013 - 12:28
Rimtai, nesuprantu ir aš to maskavimosi. Kažkada diskutuojant su vyrais buvo toks klausimas iškeltas, vieni gėdinasi savo nėščių partnerių, kitiems atvirkščiai - labai gražu ir seksualu. Bet pati moteris g.gif Kaip ir nebūtina pilvu kaip taranu eit ir skintis kelią, taip suprasčiau perdėtą demonstravimą. Tačiau, kai yra viskas savo vietoje ir tinkamai 'įpakuota', koks gi dar čia maskavimas.

Mane asmeniškai nemandagių žmonių nemandagūs komentarai ir klausimai labiau iš vėžių išmuša, bet tik tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 29 liepos 2013 - 09:03
mano figura kaip ir labai nepasikeite-rankos, kojos liko tos pacios, aisku pilvukas yra, bet visi sako, kad nedidelis.
bet vienas dalykas, kas neleidzia man jaustis graziai-tai veidas.
jis toks apvalutis, putlutis pasidare. ir pagurklis atsirado toks kaip reikiant doh.gif labai del to nervuojuosi, nes kaip ir sakau-kitur jokio prieaugio, visas svoris nuejo i pilvuka ir veida.
labai nerimauju, kad po gimdymo taip ir liks tas veidas toks baisus.
idomu, ar kas nors susidure su sita problema.
veidas nera isburkes nuo skysciu kaupimo ir pan. tiesiog toks pariebejes, tai man baisoka, kad tie riebaliukai taip ir liks kaboti (iskaitant mineta baisuji pagirkli doh.gif doh.gif doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2013 08 02, 18:48)
mano figura kaip ir labai nepasikeite-rankos, kojos liko tos pacios, aisku pilvukas yra, bet visi sako, kad nedidelis.
bet vienas dalykas, kas neleidzia man jaustis graziai-tai veidas.
jis toks apvalutis, putlutis pasidare. ir pagurklis atsirado toks kaip reikiant doh.gif  labai del to nervuojuosi, nes kaip ir sakau-kitur jokio prieaugio, visas svoris nuejo i pilvuka ir veida.
labai nerimauju, kad po gimdymo taip ir liks tas veidas toks baisus.
idomu, ar kas nors susidure su sita problema.
veidas nera isburkes nuo skysciu kaupimo ir pan. tiesiog toks pariebejes, tai man baisoka, kad tie riebaliukai taip ir liks kaboti (iskaitant mineta baisuji pagirkli  doh.gif  doh.gif  doh.gif )



Man panašiai buvo per pirmąjį nėštumą: priaugau mažai svorio (5-6 kg), bet veidas buvo rubuiliškas. Kai bendrai po gimdymo ėmė kristi svoris, tai ir veidas vėl atgavo savo formas.
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2013 08 02, 19:48)
mano figura kaip ir labai nepasikeite-rankos, kojos liko tos pacios, aisku pilvukas yra, bet visi sako, kad nedidelis.
bet vienas dalykas, kas neleidzia man jaustis graziai-tai veidas.
jis toks apvalutis, putlutis pasidare. ir pagurklis atsirado toks kaip reikiant doh.gif  labai del to nervuojuosi, nes kaip ir sakau-kitur jokio prieaugio, visas svoris nuejo i pilvuka ir veida.
labai nerimauju, kad po gimdymo taip ir liks tas veidas toks baisus.
idomu, ar kas nors susidure su sita problema.
veidas nera isburkes nuo skysciu kaupimo ir pan. tiesiog toks pariebejes, tai man baisoka, kad tie riebaliukai taip ir liks kaboti (iskaitant mineta baisuji pagirkli  doh.gif  doh.gif  doh.gif )

neliks wink.gif ant veido praktiškai niekada nelieka, Draugė per nestuke.gif priaugo 8 kg, (pries svėrė 49),taigi šiaip ar taip liko smulki,o veidas tai kaip burunduko,bet jau savaitė po gimdyymo (nu kai aš ją pamačiau) veidelis buvo dailutis,gražutis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi pagurklis labai greit išlindo, net kai pilvo nė žymės nebuvo doh.gif Tikiuosi, po gimdymo jis nunyks.
Atsakyti
et mergaites, kad tik jusu visu zodziai issipildytu smile.gif))
laikysiu kumscius smile.gif)))
Atsakyti