Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Nėra nieko gražesnio ir moteriškesnio už besilaukiančią moterį. Be abejo, visur turi būti subtilumas - negražu, kai nėštukės rengiasi rūbeliais apnuogindamos pilvukus ne pliaže...
Atsakyti
Nescios mamytes yra tikrai grazu. Bet pati keistokai jauciuosi. Sunku priprasti prie vis augancio pilvuko, o ir pati paputlejau.. paskutiniu metu jauciuosi kazkokia nepatraukli ;//
Atsakyti
Pilvui 23 savaitės. Dabar sau jau atrodau gražesnė nei buvo pradžioj. Pradžioj putlėji, didėji, pilvuko nėra, o dabar kai pilvas nemažas visą ta putlumą kompensuoja, yra kuom pateisint šonų augimą biggrin.gif
Atsakyti
Man nėščia moteris yra labai labai labai graži bigsmile.gif Bet pati būdama nėščia tikrai sau nepatikau blush2.gif Nu toks "griozdas" jaučiausi... Svorio per visą nėštumą priaugau tiek, kiek rekomenduojama priaugti, veido oda pagražėjo, blogumai nekamavo, bet va... nepatraukli sau buvau ir viskas. Dabar jau žinoma kitaip galvoju biggrin.gif Ir labai gailiuosi, kad turiu vos kelias nuotraukas su pilveliu verysad.gif O tuo metu netryškau noru fotografuotis... Tikriausiai neštukiniai hormonai čia kalti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimute89: 04 liepos 2013 - 10:53
Kitos man atrodo gražesnės nei aš pati sau ax.gif

Jaučiuosi blogai grožio prasme: sau atrodau labai negraži, vengiu šiaip ir nestuke.gif demonstruot. Nelabai man aptempti rūbeliai, o pilvo apnuoginimas išvis - tabu blush2.gif
Pastebėjau, kad daugiau laiko, pinigų pradėjau skirt grožio procedūroms (masažams, kirpykloms, manikiūrams-pedikiūrams ir pan), prisipirkau krūvą naujų nestuke.gif rūbų ir t.t., bet niekas neguodžia..ką besirengčiau, kaip besistengčiau, besitvarkyčiau - aš pati sau baisi ir viskas. Bet taip buvo ir su pirmais dviem nėštumais.

Negalėčiau ryžtis jokiai fotosesijai schmoll.gif Nesileidžiu fotografuojama net namiškių, negaliu žiūrėt doh.gif Kelias foto atsitiktinai padarė, tai iš baisiausių porą palikau pakenčiamų (bet man jos vis vien negražios), visa kita - ištryniau cool.gif

Laukiu gimdymo ir trokštu tapti savimi, t.y. jaustis kaip visada jaučiausi - gražia, patrauklia, savimi pasitikinčia ir t.t.
Atsakyti
Nors senai nebevyksta čia pokalbių, bet pasisakysiu ir aš smile.gif Esu nėščia dar labai mažai, pilvuko aišku dar tikrai nesimato ir ilgai nesimatys smile.gif Tačiau jau sugebėjau priaugt kokius 5 kilogramus, jaučiuosi išsipūtus, stora ir šiaip baisi. verysad.gif Visada buvau linkusi storėti, bet sugebėdavai kontroliuoti savo svorį, tačiau dabar esu priversta valgyti kas pusvalandį, kitaip nesveikai pykina. g.gif Be to, pilvo putimas, odos problemos...grozio jokio...... schmoll.gif
Esu is tu zmoniu, kuriems putlus veidas baisiai netinka ir cia jau nepades jokios makiazo priemones. schmoll.gif g.gif
Žinoma, baisiai dziaugiuosi tuo auganciu stebukleliu wub.gif , tačiau dar tik pradzia...baisu pagalvoti kas bus toliau, nesinori jau dabar niekur iš namu iseit, jauciuos pavargus, nuolat pykina, tai apie koki grozi cia galvoti belieka. Aisku, nezadu rengtis treningais ar vaiksciot riebaluota galva, nes niekada sito nepakanciau...bet zinau kad ir kiek besistengciau susitvarkyti ar pasipuosti per nestuma tikrai nebusiu grazi. verysad.gif nors kai kurios nestukes man buna tokios grazios
Atsakyti
Besilaukdama pirmo - spinduliavau. Tiek sau, tiek kiti tai pastebėdavo (tikiuosi, nemeluodavo lotuliukas.gif ). Laukdama antro, pačioj pradžioje jaučiausi baisiai...dabar gi tie spinduliai vėl grįžta smile.gif
Atsakyti
As kol kas tikrai nesijauciu grazi. Apetitas zveriskas, man paciai atrodo, kad svoris auga ne dienomis, o valandomis, nors man dar tik nestumo pradzia.
Kaip Rasma minejo, tai panasiai ir man. Kai uzplusta mintys apie savo isvaizda, guodziuosi ta mintimi, kad kai pagimdysiu, baigsiu maítinti, griebsiu jauti uz ragu (tsakant, laikysiuosi dietos biggrin.gif )
Bandau vis atsargiai uzklausti vyro del savo isvaizdos. Bet mano vyras tikriausiai didziausias diplomatas pasaulyje, ir kankinamas mano isvaizdos nesupeiktu. Taigi, nesuprasi, grazu jam, ar ne.
Vakar i darba ejau su savo nauja vasarine suknele, tai vyras net siandien paklause, kodel nebeuzsivilkau tos pacios sukneles, labai ji man tiko bigsmile.gif Pagalvojau, kad gal dar ne viskas prarasta biggrin.gif

O siaip tai is tikruju truputi neramu del svorio... unsure.gif
Atsakyti
O man nėštumas yra gražiausias moters laikas. Net ir tos nėštukės, kurios šiaip negali pasigirti išskirtiniais veido bruožais, kad ir su prisidėjusiais kilogramais, man atrodo labai mielai. Mėgstu šią būseną ir mėgaujuosi ja. Ko gero, daug kas priklauso ir nuo vyro, jei vyras nepamiršta parodyt, kokia jam jo moteris graži ir seksuali, tai ir moteris jaučiasi gerai su savo nestuke.gif Bent mano savijautą labai veikia šis aspektas.

Dar ypač smagu, kad gali vaikščiot sau pilvą atkišus ir nė kiek dėl to nepergyvent - kada gi daugiau gali ištikti toks komofortas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgiux2: 11 liepos 2013 - 16:55
bent jau po kol kas jauciuos labai laiminga ir grazi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(#AG# @ 2013 07 19, 14:53)
bent jau po kol kas jauciuos labai laiminga ir grazi  blush2.gif  blush2.gif


thumbup.gif as irgi jauciuosi sau grazi, kaip ir anksciau, tik siuo metu sypsena nedingsta nuo veido. kiek pergyvenu, kad nepriaugciau daug svorio, tad stengiuosi reguliuoti maista smile.gif bet saves nekankinu ir neziuriu kiek val jei noriu valgyti biggrin.gif
Atsakyti
pasibaigus paauglystei as niekados neturejau kazkokiu blogu minciu del to kaip atrodau, visada buvau ir esu patenkinta savo isvaizda. Niekada, kad ir kiek valgyciau, nepriaugdavau daugiau nei 2kg. Na o dabar, labai idomu ir keista stebeti kaip auga pilvas, pleciasi klubai, dideja krutine. Nepergyvenu, nes zinau, kad viskas normalu. Ir labai tikiuosi, kad pas mane mamos genai, nes 50 metu ir po dvieju vaiku pas ja labai grazi figura thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Legyviel: 23 liepos 2013 - 14:48