Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Na, pradžioj oj oj kaip sunku buvo, tikrai nesijaučiau graži, nors ir oda ir plaukai tiesiog spindėjo, na, kažkaip sunkiai lipau per save, kai viskas drąstiškai keičiasi, bet vat su laiku susitaikiau ir nuo 30sav kažkur jau patapau sau tikrai graži nestuke.gif Ir žiūrint nuotraukas tikrai tokia faina sau atrodau, graži. Dabar atrodo vaikščiot ir vaikščiot nėščiai, nors jau darosi nelengva- meškučiu tampu. Bet vat tokia būsena tikrai man patinka wub.gif
Atsakyti
Man tai grazu nestuke.gif moterys. Aisku kazkiek savikritiskai ziuriu i save ax.gif bet kadangi labai lauktas nestumas tai ir dziaugiuosiu. Megstu ir pasipuosti, ir pasidazyti kai kur einu. Noriu graziai atrodyti ir parodyti savo pilvuka smile.gif
Atsakyti
Nežinau kiek graži, bet jaučiuosi ypatingai. smile.gif
Apvalėjantį pilvuką kasdien apžiūriu su meile ir džiugesiu.
Nėštumas visas neįtikinamai lengvas, ypač kai mama ir močiutė blogavosi visą laiką. ax.gif
Kasdien pagalvoju, kad ypatingiau jaustis turbūt negaliu ir net liūdna kartais pasidaro, kad artėja tos laimės pabaiga. Aišku, vyras sako, kad dar didesnė netrukus bus, ypač mieganti. biggrin.gif biggrin.gif
Tiesa, jau jaučiu, kad tampu meškinu, kuriam sunku greitai eiti, patogiai atsigulti ar apsiauti batus, bet tokie potyriai irgi duoda savo šarmo wub.gif
Atsakyti
Niekada sau neatrodžiau tokia graži, kai nėštumo metu. Iš spintos traukiau įvairius drabužius ir puošiaus pačiais netikėčiausiais deriniais, nes viskas ant manęs atrodė TOBULAI.
Dabar gi žiūrėdama senas nuotraukas galvoju, kad visgi nebuvau jau tokia graži lotuliukas.gif
Atsakyti
Man visada buvo gražios nėščios moterys, tokios stebuklingos deivės, tad ir aš dabar tiesiog mėgaujuosi ypatinga būsena, kuri trunka tikrai neilgai 4u.gif
Atsakyti
į kitas nėščias pažiūrėt gražu, bet pati jaučiuos labai negraži, perbalus, priaugus svorio. Šiai dienai nesutinku, kad nėštumas moterį puošia schmoll.gif
Atsakyti
Visada atrodžiau sau graži, nėštumas- ne išimtis thumbup.gif
Atsakyti
Man nėščia moteris irgi turi tokį magišką atspalvį, kai žiūri į ją galvoji, kad ji labai ypatinga ir nusišypsai, ji kažkokį gėri skleidžia 4u.gif 4u.gif užtad pamatyti nėščią moterį man visada atrodydavo, kad yra geras ženklas thumbup.gif o dabar pati nestuke.gif dar pirmą kartą, tai man viskas nauja ir visi mano pokyčiai mane stebina blush2.gif kai užlipi ant svarstyklių ir pamatai tokį svorį, kai anksčiau niekada tiek nesvėrei, kai spintoje vis mažėja rūbų, į kuriuos įtelpi, kai matai save tokią perbalusią, kai keičiasi tavo kūno formos, pagalvoji apie grožį ir moteriškumą ax.gif man tai labai norisi būti gražiai nestuke.gif : dažniau pasidažau (nors anksčiau, retai tai darydavau), stengiuosi apsirengti ne tik patogiai, bet kad kuo gražiau išryškinčiau pilvuką ax.gif ax.gif ir tai pakelia nuotaiką thumbup.gif
Atsakyti
Nėštukės man labai gražu 4u.gif Kai pati buvau nestuke.gif irgi jaučiausi gražia, pasididžiuodama atkišus pilvuką vaikščiodavau lotuliukas.gif Be to, nėštumo metu man labai pagerėjo odos būklė, tas irgi pridėjo pasitikėjimo savo gražumu ax.gif
Atsakyti
Nėščios moterys pačios gražiausios nestuke.gif
Pati labai džiaugiuosi augančiu pilveliu, nors dabar atrodau tik gerai pavalgius, bet netruks ir užaugti bambyzas hihihi.gif o ir oda pas mane nelabai kokia pasidarė, tačiau jausmas yra ypatingas, nuostabus ir tai yra didžiausia laimė, reikia didžiuotis būnant mamoms smile.gif
Atsakyti
Kai laukiuosi as sau grazesne, nei kai nesilaukiu biggrin.gif Ir daug kas sako,kad tikrai isgrazeju per nestuma bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Man nėščios (ypač nuogos nėščiosios) yra labai slykštu, nors tai normalu, bet tai nėra įprasta moters būsena ir aš sau irgi žiauriai atrodau su tuo pilvu iššokusiu, nors svorio ir nepriaugau, bet vaizdas visai nedžiugina
Atsakyti