Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

QUOTE(Zuiketukas @ 2012 09 23, 21:51)
Jauciausi super ypatinga ir grazi,nes nestumas buvo pasaka  wub.gif


PRITARIU thumbup.gif ir as taip jauciausi viso nestumo metu thumbup.gif
Atsakyti
Aš jaučiuosi graži smile.gif niekad pilvukas nepatikdavo, o dabar net miela pažiūrėt į besipučiantį nestuke.gif nes žinau, kad tai ypatinga, vaikutis manyje 4u.gif
Atsakyti
Aš nesijaučiu graži schmoll.gif
nestuke.gif pilvukas tai gražus ir didžiuojuos juo, bet linkę kauptis skysčiai, tai patinsta veidas, rankos, kojos... dar nestuke.gif dažnai nosis paburkus būna - aš ne išimtis, tai tikrai gražesnė sau, kai su 2.gif vežimuką stumdau biggrin.gif
pasižiūrėjau nuotraukas pirmo nėštumo, tai vaizdelis doh.gif užtat fotosesijai nesiryžčiau. ir šiaip nelabi mėgstu fotkintis.

Smagu už tas, kurios tik gražyn su nestuke.gif
Atsakyti
Aš jaučiausi graži, o ir kitos moterys, kurios nestuke.gif man būna pačios gražiausios 4u.gif
Atsakyti
As irgi sau patinku,ziuredama i veidrodi ax.gif ,o ypac patinka nesciuju drabuziai nestuke.gif thumbup.gif man labai patinka mano augantis pilvuzas 4u.gif
Atsakyti
Na o aš ir sau ir vyrui esu graži, aisku svoris padidejas, bet niekad neturejau tokios lygios ir gražiosveido odos kaip nėštumo metu, tiek su pirmu tiek ir dabar....man nestuke.gif spinduliuoja savotišką grožį smile.gif
Atsakyti
as irgi nesijauciu grazi schmoll.gif
Atsakyti
Per pirma nestuma buvau sau labai grazi, isryskejo veido bruozai, oda pasidare lygi ir sviesi, ziuredama i veidrodi negalejau atsidziaugt wub.gif o per si nestuma tai nelabai sau patinku, veidas patines, paakiai patamseje, zodziu nesijauciu grazi g.gif bet aplamai nescia moteris man labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 29 lapkričio 2012 - 04:14
Na, aš sau patinku - myliu save ir savo pilvūzą wub.gif tik kartais veidukas patinsta, na ir šiaip veidas šiek tiek jau "nešasi", bet kentėt galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2012 11 29, 03:13)
Per pirma nestuma buvau sau labai grazi, isryskejo veido bruozai, oda pasidare lygi ir sviesi, ziuredama i veidrodi negalejau atsidziaugt wub.gif  o per si nestuma tai nelabai sau patinku, veidas patines, paakiai patamseje, zodziu nesijauciu grazi g.gif  bet aplamai nescia moteris man labai grazu 4u.gif


Per antra nestuma buvau sau labai grazi, aplinkiniai sakydavo, kad visa net svyciu. o su siuo tai nea schmoll.gif schmoll.gif Mergaiciuke visa grozi pasiima biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu koks ten grožis - garderobas susitraukė iki poros bulvių maišų pavidalo sarafanų, šlykščios ryškiai mėlynos spalvos džinsų ir beformės bliuskos, batai tik lygiapadžiai, nebetinka jokio pudra - tiek nuo kreminės, tiek nuo kompaktinės susidirgina oda... Nesu iš tų moterų, kurios grožisi tiek savo, tiek kitų besilaukiančiųjų pilvukais. Apimtys, svoris vis didėja. Žodžiu, nepuošia manęs tikrai nėštumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2012 12 04, 16:07)
Per antra nestuma buvau sau labai grazi, aplinkiniai sakydavo, kad visa net svyciu. o su siuo tai nea  schmoll.gif  schmoll.gif Mergaiciuke visa grozi pasiima biggrin.gif  biggrin.gif



ir as apie ta pati pagalvojau thumbup.gif tikiuosi taip ir bus wub.gif
Atsakyti