Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

QUOTE(kpsh @ 2012 08 16, 22:14)
Nu ką ką...kaip yra veidrodyje taip ir jaučiuosi  biggrin.gif kadangi šiaip buvau smulki xs dydžio motera, svėriau vos 51 kg su 83-62-90, tai dabar džiaugiuos savo 86 cm bubiais  biggrin.gif  ko gero tai vienintelė puiki vieta...nes toliau liemuo - kas toks, kur jo pradžia? + 12 cm, klubai + 5 cm, svoris + 6,5 kg. Tai kaip galima to nematyti? O juk dar tik 23 sav  g.gif  o visi sako, kaip gražu smulkios nėščios moterys...nur kur tas grožis, kai kūnas išgyvena metamarfozes, kas bus dar po kelių mėnesių?  doh.gif nėščiųjų rūbai tragiški, apatiniai kaip melžėjų, o tavo visi rūbai netinkami  biggrin.gif Nu nėra man jokio grožio...meilė mazgiui tikrai nesikeičia, bet save matau tokią, kokia esu. Aš tikrai nesuprantu, kaip vyrai su mumis nėščiom nori mylėtis  - kosmosas kažkoks lotuliukas.gif ir čia blizgančios akys ne prie ko, nes visi mato mūsų pūzas, bubiusb ir dupas su krypuojančia pingvinų eisena  nestuke.gif

pritariu drinks_cheers.gif man ir kosmosas tas svoris sveriau 50 dabar 59 o pacios ugis mazas tik 165 tai matosi viskas!na bet tai laikina bus kaip buve grozis sugryz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
as tai jauciuosi puikei,nes kiekviena diena vyras paziaria man daug komplimentu,todel vien del to negaliu jaustis sau negrazi thumbup.gif buna kad pyktis paima kaip y kazkoki ruba neytelpu,sedziu pikta,susiraukus,savim nepatenkinta,bet visada vyras sugeba atstatyti nuotaika pagirdamas,koks grazus pilvukas,koke as grazi esu su pilvuku...isilydau iskart blush2.gif as pamatau gatvej nestuke.gif man jos visos grazios tai pasiguodziu ta mintim kad ir as tarp ju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kpsh @ 2012 08 16, 22:14)
Nu ką ką...kaip yra veidrodyje taip ir jaučiuosi  biggrin.gif k Nu nėra man jokio grožio...meilė mazgiui tikrai nesikeičia, bet save matau tokią, kokia esu. Aš tikrai nesuprantu, kaip vyrai su mumis nėščiom nori mylėtis  - kosmosas kažkoks lotuliukas.gif ir čia blizgančios akys ne prie ko, nes visi mato mūsų pūzas, bubiusb ir dupas su krypuojančia pingvinų eisena  nestuke.gif


Tiesiai i desimtuka, be jokiu "pasaldinimu" biggrin.gif
Jau nemoku apsakyt kaip savo liekno liemens pasiilgau, jauciuosi kaip balionas su kojom ir rankom... Na bet man jau 35 savaite, tai liko jau nedaug, tikiuosi "issilukstent" laiku, nes jauciuosi lyg buciau nescia amzinai...
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 08 17, 08:42)
Tiesiai i desimtuka, be jokiu "pasaldinimu"  biggrin.gif 
Jau nemoku apsakyt kaip savo liekno liemens pasiilgau, jauciuosi kaip balionas su kojom ir rankom... Na bet man jau 35 savaite, tai liko jau nedaug, tikiuosi "issilukstent" laiku, nes jauciuosi lyg buciau nescia amzinai...

Tau gerai, kad 35, va man tik 23 biggrin.gif Aišku, kad išsilukštensim ir vėl busim su liemeniu cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Mums ipusejo 7 sav. bet as tj nesijauciu grazuole tikrai. Svorio dar nepriaugau, bet tas veido blyskumas tj grozio nepriduoda.

Krutine turejau didele o db dar padidejo - irgi kazkaip nepatinka.


niu bet kazkaip reikia pratintis. Gerai kad dziaugsmo daug smile.gif

Niu ryte atrodo pasidazai, pasipuosi, rubai dar visi geri 9nebet per krutine neitelpu karts smile.gif ir kazkaip iki pirmo apsivemimo dar normal jauties, bet paskui jau kazkaip ne grazuole...
Atsakyti
QUOTE(kpsh @ 2012 08 16, 22:14)
Nu ką ką...kaip yra veidrodyje taip ir jaučiuosi  biggrin.gif kadangi šiaip buvau smulki xs dydžio motera, svėriau vos 51 kg su 83-62-90, tai dabar džiaugiuos savo 86 cm bubiais  biggrin.gif  ko gero tai vienintelė puiki vieta...nes toliau liemuo - kas toks, kur jo pradžia? + 12 cm, klubai + 5 cm, svoris + 6,5 kg. Tai kaip galima to nematyti? O juk dar tik 23 sav  g.gif  o visi sako, kaip gražu smulkios nėščios moterys...nur kur tas grožis, kai kūnas išgyvena metamarfozes, kas bus dar po kelių mėnesių?  doh.gif nėščiųjų rūbai tragiški, apatiniai kaip melžėjų, o tavo visi rūbai netinkami  biggrin.gif Nu nėra man jokio grožio...meilė mazgiui tikrai nesikeičia, bet save matau tokią, kokia esu. Aš tikrai nesuprantu, kaip vyrai su mumis nėščiom nori mylėtis  - kosmosas kažkoks lotuliukas.gif ir čia blizgančios akys ne prie ko, nes visi mato mūsų pūzas, bubiusb ir dupas su krypuojančia pingvinų eisena  nestuke.gif


skaitau ir galvoju kada aš čia spėjau parašyti blink.gif lotuliukas.gif bet žiūriu nikas ne mano biggrin.gif tik mintys kaip mano. drinks_cheers.gif

aš iš tų moterų kurios prieš pirmąjį nėštumą aikčiojo oi kaip nėštukė gražu.. dabar jau po pirmojo nėštumo pamatydavau nestuke.gif ir man gailestis būdavo.. galvodavau vargšė ji .. kaip jai nugara skaudą.. naktimis į wc turi lakstyti.. unsure.gif o dabar jau pati su pilvu savęs gailiuosi kai tris kartus reik naktį keltis į wc.. kai lovoje niekaip neįsitaisau.. kai pažiūrėjus į veidrodį ar šonu atsistosi ar tiesiai vistiek plotis tas pats doh.gif negraži aš sau unsure.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kpsh @ 2012 08 16, 22:14)
Nu ką ką...kaip yra veidrodyje taip ir jaučiuosi  biggrin.gif kadangi šiaip buvau smulki xs dydžio motera, svėriau vos 51 kg su 83-62-90, tai dabar džiaugiuos savo 86 cm bubiais  biggrin.gif  ko gero tai vienintelė puiki vieta...nes toliau liemuo - kas toks, kur jo pradžia? + 12 cm, klubai + 5 cm, svoris + 6,5 kg. Tai kaip galima to nematyti? O juk dar tik 23 sav  g.gif  o visi sako, kaip gražu smulkios nėščios moterys...nur kur tas grožis, kai kūnas išgyvena metamarfozes, kas bus dar po kelių mėnesių?  doh.gif nėščiųjų rūbai tragiški, apatiniai kaip melžėjų, o tavo visi rūbai netinkami  biggrin.gif Nu nėra man jokio grožio...meilė mazgiui tikrai nesikeičia, bet save matau tokią, kokia esu. Aš tikrai nesuprantu, kaip vyrai su mumis nėščiom nori mylėtis  - kosmosas kažkoks lotuliukas.gif ir čia blizgančios akys ne prie ko, nes visi mato mūsų pūzas, bubiusb ir dupas su krypuojančia pingvinų eisena  nestuke.gif

drinks_cheers.gif bandau save guosti, kad tokia savijauta tetruks apie 5-6 mėn., išsilukštenus bus galima imtis priemonių smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pirmus 2 nestumo trimestrus ir sau buvau grazi, ir aplinkiniai komplimentus zere, bet va treciam svoris pradejo augti, o ir i veidrodi nelabai norejosi ziuret. Bet vistiek jauciausi ypatinga mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir dabar labai laukiu, kada tas pilvukas daugiau isryskes smile.gif
Atsakyti
jauciausi ypatingai, kad nesioju gyvybe blush2.gif taciau nesijauciau seksualiai, ar graziai. Nejau i jokias nesciu fotosesijas
Atsakyti
O aš sau tokia graži atrodau, toks jausmas, kad nebeturiu jokių kompleksų. Figūra kiek pastambėjo, bet veidas tooks gražus thumbup.gif Tikrai pirmą kartą gyvenime savimi taip pasitikiu:)
Atsakyti
Jauciausi super ypatinga ir grazi,nes nestumas buvo pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiketukas: 23 rugsėjo 2012 - 20:56
visas nestumas buvo pasakiskas ir jauciausi grazi, issikyrus paskutines 2 savaites smile.gif tks vaiksciojantis rutuliukas bigsmile.gif
Atsakyti