Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Na del priaugusio svorio, pati sau atrodau ne tokia grazi, bet pilvukas nuostabus, dievinu ji wub.gif
Atsakyti
as tai isties jauciuosi nekaip...esu be proto spuoguota...bet pilvukas zavus - tai jis atperka man viska biggrin.gif
Atsakyti
jauciuosi grazi biggrin.gif nu pilvukas viska atperka jeigu ir vienas kitas spuogas islenda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Spuogų, dėmelių jokių neturiu..
Tik kažkokia pavargusi atrodau, papilkėjus, palinkus biggrin.gif
Kilogramą numečiau, bet atrodau, kaip numetus dešimt.. doh.gif
Tikiuosi, kad tuojau pradės viskas taisytis, pradėjau darytis grožio procedūras vėl, nes pirmas 12 sav. prisižiūrėjau kažkiek, tai dabar atsigaunu po biškeli.. wub.gif
Atsakyti
As nesijauciu grazi, nors plaukai grazus, oda be demeles, bet tas pilvas, istinus krutine, tas sunkumas, nuolatinis nuovargis ir gyvenimas "nuo unitazo iki unitazo doh.gif "..... Labai laukiu kad vaikelis greiciau gimtu nes noriu atgaut savo kuna sau
Atsakyti
as sau nesijauciu grazi, bet vyras nenutildamas giria, tai bandau itiketi, kad nesu baisa pabaisa ir po lapais dar nesislepiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 07 16, 16:47)
As nesijauciu grazi, nors plaukai grazus, oda be demeles, bet tas pilvas, istinus krutine, tas sunkumas, nuolatinis nuovargis ir gyvenimas "nuo unitazo iki unitazo  doh.gif  "..... Labai laukiu kad vaikelis greiciau gimtu nes noriu atgaut savo kuna sau

pas mane lygiai tas pats oda super plaukai taip pat, bet tas pilvas dydelis krutine taip pat kaip pavalgau visa tarsi istynus jauciuosi dar labiau, tai tas grozis man ne koks verysad.gif vyras sako viskas ok ir aplinkiniai ta pati, ai viskas greitai baigsis taip noriu pasijusti lengva biggrin.gif
zodziu apibendrinant viska nesijauciu grazi unsure.gif bet zinau kad tai laikina cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agvill: 17 liepos 2012 - 08:14
as tai ir sau ir kitems atrodau grazi lotuliukas.gif , mirksiukas.gif kolkas
Atsakyti
As ,tai buvau sau grazi su abiem nestumais .. biggrin.gif smile.gif Bet su sunum ,tai veidas buvo labai grazus ,o su mergyte,tai suogu buvo ..Fee doh.gif
Atsakyti
Bent jau kolkas atrodau graži. Aišku, jei galva neplauta, pati blogos nuotaikos, tai to grožio mažai, bet kai susitvarkau, pasidažau, gražiai apsirengiu būnu sau graži. Manau, dar labai daug ką duoda nėštukės apranga, kitos taip apsirengia, kad dar labiau save padidina, to ir linkėčiau vengti.
Atsakyti
kolkas man 5 men, bet jauciuos grazi, svorio nedaug, pilvukas nedidelis, mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ką ką...kaip yra veidrodyje taip ir jaučiuosi biggrin.gif kadangi šiaip buvau smulki xs dydžio motera, svėriau vos 51 kg su 83-62-90, tai dabar džiaugiuos savo 86 cm bubiais biggrin.gif ko gero tai vienintelė puiki vieta...nes toliau liemuo - kas toks, kur jo pradžia? + 12 cm, klubai + 5 cm, svoris + 6,5 kg. Tai kaip galima to nematyti? O juk dar tik 23 sav g.gif o visi sako, kaip gražu smulkios nėščios moterys...nur kur tas grožis, kai kūnas išgyvena metamarfozes, kas bus dar po kelių mėnesių? doh.gif nėščiųjų rūbai tragiški, apatiniai kaip melžėjų, o tavo visi rūbai netinkami biggrin.gif Nu nėra man jokio grožio...meilė mazgiui tikrai nesikeičia, bet save matau tokią, kokia esu. Aš tikrai nesuprantu, kaip vyrai su mumis nėščiom nori mylėtis - kosmosas kažkoks lotuliukas.gif ir čia blizgančios akys ne prie ko, nes visi mato mūsų pūzas, bubiusb ir dupas su krypuojančia pingvinų eisena nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kpsh: 16 rugpjūčio 2012 - 21:16